Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

nicol21 10:48, 06 wrz 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Ewa777 napisał(a)


Coraz bliżej

Ogród bardzo cieszy. Mam pewne plany co do rozwoju w kierunku relaksu, ale jest to związane z większymi kosztami. Myślałam, ze w tym roku uda się coś zrobić, ale wynikły inne potrzeby i musze to odłożyć na kolejne lata.

Zawilce u mnie dobrze rosną. Nie mam z nimi żadnego problemu.



czyli najpierw troche stresu [koszty] zeby później móc się relaksowac . Przynajmniej będzie po czym .
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Ewa777 19:35, 07 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
TAR napisał(a)
Ślicznie jak zawsze, wyciumkane

Ewa wybierasz sie w weekend na Renk na jesien w ogrodzie? ja sie waham ale moze w niedziele zajrze, musze miod kupic na zime, bo zapasy pochloniete. roslin nie planuje.w sumie roznie bywa, moze w glowce cos zatrybi i skusze sie na cos

zawilce bardzo lubie i jakos rosna ale totalnie nie chce rosnac rdest choc teoretycznie ma idealne warunki.



Dzięki za wiadomość Bym na pewno przegapiła termin, bo oczywiście nigdzie tego nie zapisałam.
Bardzo bym chciał pojechać na te targi, ale nie wiem, czy dam radę. Ten weekend mam już zawalony planami na ścisk. Eh!
Musu żadnego nie mam na zakupy (chyba, że cebulowe ), ale pooglądać bym chciała.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 19:36, 07 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
nicol21 napisał(a)


czyli najpierw troche stresu [koszty] zeby później móc się relaksowac . Przynajmniej będzie po czym .


Dokładnie tak
Stres, praca, zabieganie, a potem relaks
Na pewno te plany zrealizuję, ale jeszcze nie wiem, w którym roku
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
anpi 20:19, 07 wrz 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Ewa777 napisał(a)


i klonik też



Tego klona w donicy, w jakich warunkach przechowujesz? To Shirasawy? Może już pytałam, ale mam sklerozę
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
TAR 20:25, 07 wrz 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Ewa777 napisał(a)


Dzięki za wiadomość Bym na pewno przegapiła termin, bo oczywiście nigdzie tego nie zapisałam.
Bardzo bym chciał pojechać na te targi, ale nie wiem, czy dam radę. Ten weekend mam już zawalony planami na ścisk. Eh!
Musu żadnego nie mam na zakupy (chyba, że cebulowe ), ale pooglądać bym chciała.


ja chyba bede plany mi sie z lekka pozmienialy i sobote bym poswiecila na 2-3 godzinki. w tym samym czasie sa Targi w Starym Polu. W sumie dawno tam nie bylam.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Ewa777 21:45, 07 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
anpi napisał(a)

Tego klona w donicy, w jakich warunkach przechowujesz? To Shirasawy? Może już pytałam, ale mam sklerozę


Tak, to klon Shirasawy. Rośnie w donicy. Na zimę jest zakopywany z donicą.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 21:47, 07 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
TAR napisał(a)


ja chyba bede plany mi sie z lekka pozmienialy i sobote bym poswiecila na 2-3 godzinki. w tym samym czasie sa Targi w Starym Polu. W sumie dawno tam nie bylam.


Próbuję poukładać sobie wszystko i wygląda na to, że w sobotę pojadę od razu na 10.00. Później już nie wcisnę tego wyjazdu. A szkoda by było.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
TAR 21:54, 07 wrz 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Ewa777 napisał(a)


Próbuję poukładać sobie wszystko i wygląda na to, że w sobotę pojadę od razu na 10.00. Później już nie wcisnę tego wyjazdu. A szkoda by było.

jak bede to tez w sobote i rano, potem zawsze jest problem z parkingiem i koszykami, zreszta ja nie lubie i unikam tłumow. zazwyczaj o 13 robie out
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Bogdzia 20:25, 08 wrz 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Zaglądam choc nie piszę i zastanawiam sie dlaczego kupujesz nowe rośliny jak masz tak piękny i zapełniony ogród, gdzie je wciskasz? Zdjęcia jak w czasopismach ogrodniczych.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Ewa777 23:07, 11 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
TAR napisał(a)

jak bede to tez w sobote i rano, potem zawsze jest problem z parkingiem i koszykami, zreszta ja nie lubie i unikam tłumow. zazwyczaj o 13 robie out


Dziś nie udało mi się wyskoczyć na targi, a jutro będzie jeszcze trudniej. Eh, szkoda mi bardzo.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies