Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

TAR 19:30, 18 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7426
Poradza sobie. To przeciez marzec. Nie odbiega szczegolnie od normy od porzednich marcow przynajmniej u nas na polnocy
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Ewa777 09:13, 20 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18479
TAR napisał(a)
Poradza sobie. To przeciez marzec. Nie odbiega szczegolnie od normy od porzednich marcow przynajmniej u nas na polnocy


Jak u Ciebie? U mnie nadal w nocy przymrozki, rano wszystko oszronione, ciemierniki smutno zwieszaj a główki. Już chciałoby się ciepełka
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
TAR 12:31, 20 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7426
Odpukac, calkiem fajnie, dzis tylko leciuchny przymrozek byl rano ale nawet nie zmrozilo wychodzacych listeczkow klona palmowego.
Mam kilka roslin ze szkolek i na dzien je wystawiam z garazu do hartowania ale na noc profilaktycznie jeszcze chowam, jak przejdzie mi paraliż szyi to w sobote powsadzam.

Ostatnio ptaki robia taki halas wczesnym rankiem ze nie da sie spac, najglosniej kowaliki, sikorki, trznadle, kosy i oczywiscie żurawie. Moge ich słuchac w nieskonczonosc. Lubie tez stuk godowy dzieciola. Jak echo.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mirkaka 15:15, 20 mar 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9613
Ewa777 napisał(a)


A tu śliczne puszkinie od Mirki. Mireczko jeszcze raz bardzo dziękuję





Będziesz z nich bardzo zadowolona U mnie ta puszkinia zaczyna wcześniej się pokazywać niż przebiśniegi a kończą kwitnienie chyba ostatnie, z tych wiosennych, krokusy zdążą przekwitnąć, a one ciągle piękne
Ciemierniki masz śliczne, ale najbardziej zachwycają mnie te kępy czosnków, u mnie jakoś nie mogę się z nimi ogarnąć, albo za gęsta kępa i nie kwitnie, albo za słabe cebulki i też nie kwitną.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Makao 17:30, 20 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4182
mirkaka napisał(a)


Będziesz z nich bardzo zadowolona U mnie ta puszkinia zaczyna wcześniej się pokazywać niż przebiśniegi a kończą kwitnienie chyba ostatnie, z tych wiosennych, krokusy zdążą przekwitnąć, a one ciągle piękne
Ciemierniki masz śliczne, ale najbardziej zachwycają mnie te kępy czosnków, u mnie jakoś nie mogę się z nimi ogarnąć, albo za gęsta kępa i nie kwitnie, albo za słabe cebulki i też nie kwitną.

A jaka to odmiana puszkinii? Też chcę takie mieć. Może będą dostępne jesienią
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Ewa777 20:55, 20 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18479
TAR napisał(a)
Odpukac, calkiem fajnie, dzis tylko leciuchny przymrozek byl rano ale nawet nie zmrozilo wychodzacych listeczkow klona palmowego.
Mam kilka roslin ze szkolek i na dzien je wystawiam z garazu do hartowania ale na noc profilaktycznie jeszcze chowam, jak przejdzie mi paraliż szyi to w sobote powsadzam.

Ostatnio ptaki robia taki halas wczesnym rankiem ze nie da sie spac, najglosniej kowaliki, sikorki, trznadle, kosy i oczywiscie żurawie. Moge ich słuchac w nieskonczonosc. Lubie tez stuk godowy dzieciola. Jak echo.


Dzięki Twoim radom zaczęłam dokarmiać ptaki i też mam za oknem rano i po południu koncert ptasi.

Zdrówka życzę
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 20:58, 20 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18479
mirkaka napisał(a)


Będziesz z nich bardzo zadowolona U mnie ta puszkinia zaczyna wcześniej się pokazywać niż przebiśniegi a kończą kwitnienie chyba ostatnie, z tych wiosennych, krokusy zdążą przekwitnąć, a one ciągle piękne
Ciemierniki masz śliczne, ale najbardziej zachwycają mnie te kępy czosnków, u mnie jakoś nie mogę się z nimi ogarnąć, albo za gęsta kępa i nie kwitnie, albo za słabe cebulki i też nie kwitną.


Śliczne te dzwoneczki. Cieszę się, że tak długo kwitną. Nie wiem od czego zależy z tymi czosnkami. Nie dbam o nie zbytnio, a rozrastają się i kwitną. Cebulki kupowałam w marketach.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 21:05, 20 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18479
Zdjęcia zrobiłam w sobotę, ale nie miałam czasu wrzucić.







____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 21:07, 20 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18479






____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 21:09, 20 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18479






____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies