Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

Joku 13:02, 21 mar 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12155
Ja się jeszcze jakoś powstrzymuję ale nie wiem jak długo dam radę się opierać .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Ewa777 13:11, 21 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18479
Anda napisał(a)
Piękne kwiecie. Przylaszczki masz cudowne I wszystko na raz. U mnie po przebiśniegach tylko liście zostały. Ciemierniki i krokusy też już kończą.


Przylaszczki tylko w jednej kępce, ale bardzo cieszą. Miałam więcej kępek, ale zanikły.
U Ciebie wszystko dużo szybciej się rozwija. Widać tę różnicę bardzo.

zawitka napisał(a)
Cudne te puszkinie nawet nie wiedziałam ze takie są. Wiosna z pewnoscią u Ciebie jest .


Właśnie takich kwiatów jak puszkinie nie widać w centrach ogrodowych, przynajmniej mi się nigdy nie trafiły.

Rumianka napisał(a)
Pięknie rozgościła się Twoja wiosna...Jest co podziwiać...


Tak, widać wiosnę w kwitnących kwiatach, jeszcze tylko pogoda by się poprawiła i byłoby super.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 13:11, 21 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18479
Anda napisał(a)
Piękne kwiecie. Przylaszczki masz cudowne I wszystko na raz. U mnie po przebiśniegach tylko liście zostały. Ciemierniki i krokusy też już kończą.


Przylaszczki tylko w jednej kępce, ale bardzo cieszą. Miałam więcej kępek, ale zanikły.
U Ciebie wszystko dużo szybciej się rozwija. Widać tę różnicę bardzo.

zawitka napisał(a)
Cudne te puszkinie nawet nie wiedziałam ze takie są. Wiosna z pewnoscią u Ciebie jest .


Właśnie takich kwiatów jak puszkinie nie widać w centrach ogrodowych, przynajmniej mi się nigdy nie trafiły.

Rumianka napisał(a)
Pięknie rozgościła się Twoja wiosna...Jest co podziwiać...


Tak, widać wiosnę w kwitnących kwiatach, jeszcze tylko pogoda by się poprawiła i byłoby super.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 13:12, 21 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18479
Joku napisał(a)
Ja się jeszcze jakoś powstrzymuję ale nie wiem jak długo dam radę się opierać .


Jolu, musimy założyć jakąś grupę wsparcia
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
TAR 14:10, 21 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7425
Ewa777 napisał(a)


Powiem, że dziwię się Tobie, że jeszcze ich nie masz Pasują do leśnych nasadzeń.
Mi bardzo ciężko powstrzymać się od zakupu kolejnych. Uwielbiam ciemierniki Jest tyle nowych odmian - ciągle kuszą


Cena mmnie troche zniechcecila w ogrodnictwie, juz prawie mialam w koszyku. No i specjalnie grunt musze pod nie wymienic, mam kwasny a one nie bardzo chyba lubia
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Ewa777 14:39, 22 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18479
TAR napisał(a)


Cena mmnie troche zniechcecila w ogrodnictwie, juz prawie mialam w koszyku. No i specjalnie grunt musze pod nie wymienic, mam kwasny a one nie bardzo chyba lubia


Ciemierniki nie są tanie. Pewnie przez to, że potrzeba 2 lat, żeby zakwitły.
Przy najbliższej okazji wspólnego spotkania przywiozę Ci moje siewki. Spróbujesz
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 14:43, 22 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18479
Wiecie może jak się pozbyć winobluszcza? Rozpanoszył się na moich tujach aż je zagłusza.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 13:12, 24 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18479
Wczoraj i dziś podziałaliśmy w ogrodzie. Większośc prac porządkowych zakończona. Teraz czeka mnie nawożenie.
Krokusy już przekwitają









____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 13:19, 24 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18479






Zaczęły już żonkilki

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 13:26, 24 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18479
Dla tych, którym ciemierniki jeszcze się nie znudziły







____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies