Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

ElzbietaFranka 13:09, 20 cze 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14505
I jak tu nie kochać takich ogrodów jak u pani Agnieszki.
Wszystko rośnie na jednej rabacie zawsze coś kwitnie. Drzewa pięknie uformowane.
Och jak ja wam zazdroszczę takich wypadów.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Joku 18:36, 20 cze 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12561
Ten ogród nie jest otwarty dla odwiedzających co weekend, była to na razie jednorazowa impreza. Nie wiem czy się powtórzy okazja i kiedy. Podobnie jak dostępne dla zwiedzających dworki i pałace. W części z nich znajdują się hotele, restauracje. Więc w ograniczonym zakresie zaglądnąć można przy okazji chociażby zjedzenia czegoś w restauracji.

Spotkania ogrodowiskowe w większych lub mniejszych grupach zawsze są bardzo miłe.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Ewa777 10:42, 22 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18992
Basieksp napisał(a)
Ooo, super, kolejne miejsca do zwiedzania może też kiedyś się tam wybiorę? I miałyście okazję do fajnego spotkania, super Pozdrawiam


Tak jak napisała Jola. Te miejsca nie są dostępne w każdej chwili. Pałce i dworki myślę, że można oglądać zewnątrz w każdym czasie. Ogród p, Agnieszki jest ogrodem prywatnym - otwiera tylko 1-2 razy w roku. Trzeba śledzić ja na Insrtagramie lub na Facebooku.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Kasya 10:53, 22 cze 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 43391
Ewa777 napisał(a)
W ostatni weekend wybrałam sie z Jolą i Mirką na zwiedzanie ogrodu Agnieszki Hubeny-Żukowskiej. Cudowny ogród wz kilkoma różnymi przestrzeniami. Jest ogród biały, ogród preriowy, pod brzozami, przy stawie. Bardzo duża przestrzeń i bogactwo roślin.








Super, zazdroszczę bo chciałam pojechać ale nikt tu koło mnie nie chciał
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Ewa777 10:57, 22 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18992
Kordina napisał(a)
Cudne miejsca i pałace i ogrody. Niedawno byłam na wycieczce w zamku w Lidzbarku Warmińskim, świetny, jak taki mniejszy Malbork Chyba też wrzucę kilka zdjęć wieczorkiem.


Lidzbark zwiedzałam kilka razy, ale jakiś czas temu. Podejrzewam, ze terza wygląda dużo lepiej Wrzuć zdjęcia
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 11:18, 22 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18992
ElzbietaFranka napisał(a)
I jak tu nie kochać takich ogrodów jak u pani Agnieszki.
Wszystko rośnie na jednej rabacie zawsze coś kwitnie. Drzewa pięknie uformowane.
Och jak ja wam zazdroszczę takich wypadów.

Pozdrawiam


P. Agnieszka ma bardzo duży ogród i na pewno wiele w nim pracy, ale efekt jest godny podziwu. Wszystko dobrze rozplanowane. Mówiła też, że dużo eksperymentuje, sprawdza co dobrze rośnie, a z jakimi roślinami musi się pożegnać.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 11:23, 22 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18992
Joku napisał(a)
Ten ogród nie jest otwarty dla odwiedzających co weekend, była to na razie jednorazowa impreza. Nie wiem czy się powtórzy okazja i kiedy. Podobnie jak dostępne dla zwiedzających dworki i pałace. W części z nich znajdują się hotele, restauracje. Więc w ograniczonym zakresie zaglądnąć można przy okazji chociażby zjedzenia czegoś w restauracji.

Spotkania ogrodowiskowe w większych lub mniejszych grupach zawsze są bardzo miłe.


My skorzystalliśmy własnie z tego, że zwiedziliśmy dworki i pałace, a na koniec zjedliśmy pyszny obiad w Godętowie. To był dobry wybór, bo z okazji festiwalu było również przygotowane wyjątkowe menu, np. przepyszna kaczka
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 11:25, 22 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18992
Kasya napisał(a)

Super, zazdroszczę bo chciałam pojechać ale nikt tu koło mnie nie chciał


Od Ciebie to większa wyprawa, ale możesz ją następnym razem połączyć z odwiedzinami naszych trójmiejskich ogrodów forumowiczek. Ja zapraszam
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 11:47, 22 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18992
A u mnie w ogrodzie og 2 tygodni remont. Jeden taras przy samym domu zostanie powięksony, a drugi powstaje na słonecznym stanowisku. Kilka zdjęć z etapów budowy.

Wyznaczenie linii tarasów.





Wykopanie ziemi pod tarasy



Przywieźli kamień

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 11:49, 22 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18992




I perwszy taras prawie skończony

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies