Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

Ewa777 16:46, 19 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18992
Kasya napisał(a)
No właśnie
Dawno fotek nie było
Ja się w tym roku dowiedziałam że klony trzeba sadzić płytko i nie lubią za dużo wody


Kasiu bardzo dużo się dzieje. Postaram się w przyszłym tygodniu nadrobić zaległości, a potem być na bieżąco
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 17:02, 19 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18992
Dzięki informacjom od Joli 30 maja odwiedziłam Dworki i Pałace Północnych Kaszub. Kto nie był zachęcam do odbycia takie wycieczki.

Wejherowo





Krokowa



Jackowo

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 17:05, 19 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18992
Prusewo





Godętowo

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 18:11, 19 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18992
W ostatni weekend wybrałam sie z Jolą i Mirką na zwiedzanie ogrodu Agnieszki Hubeny-Żukowskiej. Cudowny ogród wz kilkoma różnymi przestrzeniami. Jest ogród biały, ogród preriowy, pod brzozami, przy stawie. Bardzo duża przestrzeń i bogactwo roślin.







____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Dorota321 20:13, 19 cze 2024


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 992
Piękne miejsca odwiedziłaś Ewo, lubię takie wypady.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Joku 21:15, 19 cze 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12561
Tak się wzajemnie inspirujemy i kusimy różnymi atrakcjami nie tylko ogrodniczymi . Chociaż ja w tym roku odpuściłam rajd po dworach i pałacach.
W ogrodzie Agnieszki Hubeny- Żukowskiej zwróciłam uwagę na pięknie uformowane jabłonie w ogrodzie białym. Korony zaczynały się na takiej wysokości ze swobodnie można pod nimi przejść, mogą rosnąć pod nimi rośliny. A zarazem czubek korony nie strzela w niebo. Widać je na pierwszych dwóch zdjęciach. Natomiast z opowieści właścicielki zapadła mi w pamięć informacja że żywopłot niekoniecznie musi rosnąć przy płocie i sposób na utykanie irysów pomiędzy innymi roślinami na rabatach.
Oczywiście miło było się z wami znowu spotkać.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Ewa777 09:15, 20 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18992
Dorota321 napisał(a)
Piękne miejsca odwiedziłaś Ewo, lubię takie wypady.


Piękne są te miejsca Najważniejsze, że niedaleko i można się tam wybrać w weekend
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 09:16, 20 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18992
Joku napisał(a)
Tak się wzajemnie inspirujemy i kusimy różnymi atrakcjami nie tylko ogrodniczymi . Chociaż ja w tym roku odpuściłam rajd po dworach i pałacach.
W ogrodzie Agnieszki Hubeny- Żukowskiej zwróciłam uwagę na pięknie uformowane jabłonie w ogrodzie białym. Korony zaczynały się na takiej wysokości ze swobodnie można pod nimi przejść, mogą rosnąć pod nimi rośliny. A zarazem czubek korony nie strzela w niebo. Widać je na pierwszych dwóch zdjęciach. Natomiast z opowieści właścicielki zapadła mi w pamięć informacja że żywopłot niekoniecznie musi rosnąć przy płocie i sposób na utykanie irysów pomiędzy innymi roślinami na rabatach.
Oczywiście miło było się z wami znowu spotkać.


Jestem Ci ogromnie wdzięczna, że podzieliłaś się ze mną informacjami Dzięki Tobie byłam w takich pięknych miejscach, o których istnieniu nie wiedziałam.
Bardzo lubię te nasze wspólne wypady Dobrze jest się spotkać
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Basieksp 10:52, 20 cze 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11395
Ooo, super, kolejne miejsca do zwiedzania może też kiedyś się tam wybiorę? I miałyście okazję do fajnego spotkania, super Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka( Pomorskie, okolice Chojnic)*** Wizytówka
Kordina 10:57, 20 cze 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 5675
Cudne miejsca i pałace i ogrody. Niedawno byłam na wycieczce w zamku w Lidzbarku Warmińskim, świetny, jak taki mniejszy Malbork Chyba też wrzucę kilka zdjęć wieczorkiem.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies