Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U BusyBee w ogródku...

Pokaż wątki Pokaż posty

U BusyBee w ogródku...

BusyBee 18:11, 26 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Jutro z rana lecę na garden- shopping Zamówienie złożyłam i odbiorę osobiście przy okazji zobaczę "towar"...

...U mnie zimno jak sz...g!! ....i siąpi... nic dziś nie robię...czekam na ocieplenie byle nie do wiosny...bo żadnych cebul jeszcze nie sadziłam...
____________________
U BusyBee w ogródku...
bartek_luberda 19:12, 26 wrz 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Ja tylko 10 krokusów wcisłam w trawnik a reszta czeka Pogoda paskudna nie chce się z domu ruszyć jeszcze nam piesek choruje a na wakacjach nam jeden mały zdechł
____________________
Ogródeczek
JulkAd 19:18, 26 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
BusyBee napisał(a)


Fajne te podkłady- naprawdę wyglądają dobrze..takie dosyć ciemne I kawałek ogrodu widać-też fajny.... a Ty nie chcesz nam pokazać nic więcej

Tylko jak takie podkłady wykorzystać na moim okrągłym miejscu na ognisko????
Może uda Ci się sprawdzić jakiej to jest firmy?? wtedy popatrzę na ich stronie internetowej, co tam jeszcze jest....a nuż coś okrągłego dla mnie, co będzie wyglądało naturalnie....- bo to jest największy problem...

I mogę jeszcze jakieś inne foto prosić? Inni też na pewno chętnie zobaczą...


No właśnie.... trawka ładna, kwiecia kawałek też widać...podpisuję się pod Kasią i fotek więcej Sylwia proszę
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 19:21, 26 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
BusyBee napisał(a)
Jutro z rana lecę na garden- shopping Zamówienie złożyłam i odbiorę osobiście przy okazji zobaczę "towar"...

...U mnie zimno jak sz...g!! ....i siąpi... nic dziś nie robię...czekam na ocieplenie byle nie do wiosny...bo żadnych cebul jeszcze nie sadziłam...


Co zamówiłaś?..ciekawa jestem.....słonka życzę na jutrzejsze zakupy
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
SylwiaKa 20:56, 26 wrz 2014


Dołączył: 18 cze 2014
Posty: 138
Dziewczyny u mnie naprawdę nie ma nic do pokazywania. Parę zimowitów wyszło, ot i wszystkie kwiatki. Ja dopiero zaczynam

Sprawdziłam fakturę. Firma nazywa się Stones. Nie wiem czy można tu zamieszczać linki do innych stron ale mam nadzieję, że nikt mnie nie nakrzyczy: www.stones.com.pl
____________________
JoannA 20:58, 26 wrz 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Kasieńko,
może wpadniesz do mnie na mały szaberek
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
BusyBee 21:46, 26 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
bartek_luberda napisał(a)
Ja tylko 10 krokusów wcisłam w trawnik a reszta czeka Pogoda paskudna nie chce się z domu ruszyć jeszcze nam piesek choruje a na wakacjach nam jeden mały zdechł



Oj to przykro pieski jak członkowie rodziny są......
Pozdrawiam
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 21:57, 26 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
JulkAd napisał(a)


Co zamówiłaś?..ciekawa jestem.....słonka życzę na jutrzejsze zakupy


Trochę roślin na uzupełnienie rabat: przetaczniki, żurawki berry smoothie, rozchodniki - dwa rodzaje, jeżówki i coś tam jeszcze drobnego... chodziło mi o to, aby wszystko czego potrzebuję było jednym miejscu....chciałam jeszcze little bunny, ale nie mieli....

Więcej nie kupuję, bo nie robię już żadnych rabat teraz jesienią-....pracy mam tyle, że na ŻYCIE mam czas dopiero po 19ej .... i w soboty....
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 22:00, 26 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
SylwiaKa napisał(a)
Dziewczyny u mnie naprawdę nie ma nic do pokazywania. Parę zimowitów wyszło, ot i wszystkie kwiatki. Ja dopiero zaczynam

Sprawdziłam fakturę. Firma nazywa się Stones. Nie wiem czy można tu zamieszczać linki do innych stron ale mam nadzieję, że nikt mnie nie nakrzyczy: www.stones.com.pl


Dziękuję za link- mówisz, że w obi- popatrzymy przy okazji....

Co do Twego ogródka......będziemy czekać
____________________
U BusyBee w ogródku...
JoannA 22:00, 26 wrz 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
BusyBee napisał(a)


Trochę roślin na uzupełnienie rabat: przetaczniki, żurawki berry smoothie, rozchodniki - dwa rodzaje, jeżówki i coś tam jeszcze drobnego... chodziło mi o to, aby wszystko czego potrzebuję było jednym miejscu....chciałam jeszcze little bunny, ale nie mieli....

Więcej nie kupuję, bo nie robię już żadnych rabat teraz jesienią-....pracy mam tyle, że na ŻYCIE mam czas dopiero po 19ej .... i w soboty....

little bunny kupisz po drodze, w 2 miejscach widziałam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies