Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U BusyBee w ogródku...

Pokaż wątki Pokaż posty

U BusyBee w ogródku...

Kasya 21:53, 24 wrz 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42231
BusyBee napisał(a)


A jutro może być, bo nie mam tu zdjęć na warsrwie piasku kładzione ciasno obok siebie 15- centymetrowe kawałki grabu, pomiędzy też piasek......czemu pytasz...?


Bo ja jeszcze nie mam ścieżek itp i rozważam rożne opcje
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
SylwiaKa 21:55, 24 wrz 2014


Dołączył: 18 cze 2014
Posty: 138
Jeśli raz deska raz trawa to tak jak ja planuję właśnie
____________________
BusyBee 21:56, 24 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Kasya napisał(a)


Bo ja jeszcze nie mam ścieżek itp i rozważam rożne opcje


A bardziej w drewno, czy w szarości idziesz....????
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 21:59, 24 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
SylwiaKa napisał(a)
Jeśli raz deska raz trawa to tak jak ja planuję właśnie


Widywałam na O takie ścieżki- fajnie wyglądają- nie są "ciężkie"...
____________________
U BusyBee w ogródku...
GosiaJoanna 22:30, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
My również te kołeczki mamy przy drewutni tylko ze dębowe Żon sam zrobił Jeśli nie chcesz już ich to sam żwirek zostaw może, podkłady nie polecam smród straszny, mój drugi sąsiad notabene kolejarz naciągnął tego dziadostwa i tylko nas podtruwa
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
BusyBee 15:04, 25 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
GosiaJoanna napisał(a)
My również te kołeczki mamy przy drewutni tylko ze dębowe Żon sam zrobił Jeśli nie chcesz już ich to sam żwirek zostaw może, podkłady nie polecam smród straszny, mój drugi sąsiad notabene kolejarz naciągnął tego dziadostwa i tylko nas podtruwa


Moje też eM sam robił...

Samego żwirku nie chcę, bo niezbyt wygodnie się po nim chodzi..., a tam jest też ścieżka...w sumie to nie mam tam żwirku- tylko takie drobne otoczaki- przesuwają się pod stopami....

Będę myśleć nad czymś drewnianym lub ewentualnie drewnopodobnym....podkłady skreślam, jeśli twierdzisz, że śmierdzą....
____________________
U BusyBee w ogródku...
lojalna_ 15:19, 25 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
BusyBee napisał(a)


Moje też eM sam robił...

Samego żwirku nie chcę, bo niezbyt wygodnie się po nim chodzi..., a tam jest też ścieżka...w sumie to nie mam tam żwirku- tylko takie drobne otoczaki- przesuwają się pod stopami....

Będę myśleć nad czymś drewnianym lub ewentualnie drewnopodobnym....podkłady skreślam, jeśli twierdzisz, że śmierdzą....



Tez taka opinie słyszałam o tym ze smierdza
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
GosiaJoanna 15:21, 25 wrz 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
BusyBee napisał(a)


Moje też eM sam robił...

Samego żwirku nie chcę, bo niezbyt wygodnie się po nim chodzi..., a tam jest też ścieżka...w sumie to nie mam tam żwirku- tylko takie drobne otoczaki- przesuwają się pod stopami....

Będę myśleć nad czymś drewnianym lub ewentualnie drewnopodobnym....podkłady skreślam, jeśli twierdzisz, że śmierdzą....


Zdolne te na nasze Żony hehehe podkłady to masakra nawet Gierczusia kiedys sie na nie "napaliła" ale jej skutecznie odradzilismy Nawet juz je miała ale oddała i obrzeże zrobiła z takich klocków i wyglada to tez jak podkłady...szczegóły zdradzi Ci Gierczusia cóz to takiego
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
BusyBee 15:23, 25 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
GosiaJoanna napisał(a)


Zdolne te na nasze Żony hehehe podkłady to masakra nawet Gierczusia kiedys sie na nie "napaliła" ale jej skutecznie odradzilismy Nawet juz je miała ale oddała i obrzeże zrobiła z takich klocków i wyglada to tez jak podkłady...szczegóły zdradzi Ci Gierczusia cóz to takiego


No to se muszem wybić z głowy te podkłady...i jeszcze eMowi wybić, bo trochu się do nich zapalił...

Do Gierczusi polecę zapytać...
____________________
U BusyBee w ogródku...
JulkAd 15:27, 25 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
BusyBee napisał(a)


Czekamy na fotki a ażurowa, to może takie kawałki drewna na zmianę z trawą.....


Dokładnie to miałam na myśli....tak sobie ją nazwałam
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies