Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U BusyBee w ogródku...

Pokaż wątki Pokaż posty

U BusyBee w ogródku...

BusyBee 22:06, 26 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
JoannA napisał(a)
Kasieńko,
może wpadniesz do mnie na mały szaberek


Co za zaproszenie ......na szaberek powiadasz???

.....ja jak zwykle będę miała godzinkę tylko, bo innych planów dużo i wszyscy będą na mnie czekali.....
...a jakie Ty masz plany na jutro Asiu? .....?.bo coś wspominałaś, że gdzieś się wybieracie.....
____________________
U BusyBee w ogródku...
JoannA 22:08, 26 wrz 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
BusyBee napisał(a)


Co za zaproszenie ......na szaberek powiadasz???

.....ja jak zwykle będę miała godzinkę tylko, bo innych planów dużo i wszyscy będą na mnie czekali.....
...a jakie Ty masz plany na jutro Asiu? .....?.bo coś wspominałaś, że gdzieś się wybieracie.....

No właśnie plany się zmieniły i będziemy w domciu
Wyjazd przełożony na niedzielę.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
BusyBee 22:11, 26 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Aha! Czyli zmiana planów...... napiszę na pv za kilka minut
____________________
U BusyBee w ogródku...
JoannA 22:12, 26 wrz 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Oki
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JulkAd 22:44, 26 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
BusyBee napisał(a)


Trochę roślin na uzupełnienie rabat: przetaczniki, żurawki berry smoothie, rozchodniki - dwa rodzaje, jeżówki i coś tam jeszcze drobnego... chodziło mi o to, aby wszystko czego potrzebuję było jednym miejscu....chciałam jeszcze little bunny, ale nie mieli....

Więcej nie kupuję, bo nie robię już żadnych rabat teraz jesienią-....pracy mam tyle, że na ŻYCIE mam czas dopiero po 19ej .... i w soboty....


Ale zakupy całkiem, całkiem, ... poprzednie już wsadziłaś?, czy czekasz na wszystko?

O 19 dopiero czas wolny masz?,nieciekawie zatem...uważaj na siebie...nie zapracuj się Kobitko...

buziolki
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
BusyBee 22:53, 26 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
JulkAd napisał(a)


Ale zakupy całkiem, całkiem, ... poprzednie już wsadziłaś?, czy czekasz na wszystko?

O 19 dopiero czas wolny masz?,nieciekawie zatem...uważaj na siebie...nie zapracuj się Kobitko...

buziolki


Wszystko inne już posadzone, ale trochę roślinek brakuje- może teraz uda się dokupić i z grubsza dokończyć rabatę z łezką

Co do pracy.... no nie ma wyjścia...dużo zobowiązań zawodowych się złożyło...przyzwyczaję się.... zresztą zimą będzie łatwiej, bo nie ma prac ogrodowych .......zresztą......nie na darmo mam nick Busybee
____________________
U BusyBee w ogródku...
Aneta1309 22:54, 26 wrz 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Kasiu czytam,że podkłady wybite z głowy i słusznie. Mam je na przedpłociu i potwierdzam,że śmierdzą zwłaszcza jak jest bardzo gorąco. Na szczęście moje dość daleko żeby to było jakieś uciążliwe.
Litile Bunny kupiłam ostatnio w Puławach duże sadzonki mieli po 9 zł
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
BusyBee 23:07, 26 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Aneta1309 napisał(a)
Kasiu czytam,że podkłady wybite z głowy i słusznie. Mam je na przedpłociu i potwierdzam,że śmierdzą zwłaszcza jak jest bardzo gorąco. Na szczęście moje dość daleko żeby to było jakieś uciążliwe.
Litile Bunny kupiłam ostatnio w Puławach duże sadzonki mieli po 9 zł


Tak, chyba już podkłady odpuściłam...
A little bunny??....... dobra cena
Jutro wyprawa w drugą stronę... może gdzieś tam dostanę...
____________________
U BusyBee w ogródku...
Aneta1309 23:23, 26 wrz 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Nie wiem czy dobra prawdę mówiąć kupiłam ją żeby na wiosnę podzielić wcześniej nie robiłam rozeznania ale skoro piszesz że dobra to tym bardziej się cieszę że nie przepłacona. Sadzonki bardzo ładne były. Jakbyś nie kupiła to daj znać cośik się zorganizuje
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
BusyBee 23:31, 26 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Aneta1309 napisał(a)
Nie wiem czy dobra prawdę mówiąć kupiłam ją żeby na wiosnę podzielić wcześniej nie robiłam rozeznania ale skoro piszesz że dobra to tym bardziej się cieszę że nie przepłacona. Sadzonki bardzo ładne były. Jakbyś nie kupiła to daj znać cośik się zorganizuje


Dziękuję Anetko mam nadzieję, że będą.....
A takie spore trawki to czysty interes- dzielisz i masz sadzonki po 4 zyla...
____________________
U BusyBee w ogródku...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies