Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U BusyBee w ogródku...

Pokaż wątki Pokaż posty

U BusyBee w ogródku...

BusyBee 21:13, 24 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
JulkAd napisał(a)


mnie się to też podoba


A widziałyście gdzieś zrobione??? nie wygląda sztucznie??? bo trwałe to by było na pewno....
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 21:16, 24 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
JulkAd napisał(a)


A sprawdzałaś opinie?.....bo ja nic nie słyszałam, a ciekawa jestem?


Oglądałam to na ekspozycji -też w casto i nie jest źle, ale nie widziałam nigdzie w ogrodzie...może ktoś na O ma coś takiego... widziałyście?
____________________
U BusyBee w ogródku...
SylwiaKa 21:28, 24 wrz 2014


Dołączył: 18 cze 2014
Posty: 138
Kasia kupiłam sporo a powiedziałabym, że nawet za dużo. Nie mogłam się oprzeć brązowym trawkom a nie mam na nie pomysłu szczerze mówiąc. Może doradzicie z czym one dobrze wyglądają?
I jeszcze a'propos udawanego drewna. Ja raczej przeciwniczka wszelkich imitacji drewna. W domu po całości oprócz łazienek i kotłowni mam drewno na podlogówce choć każdy odradzał. Ale mam taki beton udający podkłady kolejowe przed wejściem. Chyba dobrze imituje te podkłady bo każdy jest przekonany, że to one właśnie.
____________________
JulkAd 21:32, 24 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
SylwiaKa napisał(a)
Kasia kupiłam sporo a powiedziałabym, że nawet za dużo. Nie mogłam się oprzeć brązowym trawkom a nie mam na nie pomysłu szczerze mówiąc. Może doradzicie z czym one dobrze wyglądają?
I jeszcze a'propos udawanego drewna. Ja raczej przeciwniczka wszelkich imitacji drewna. W domu po całości oprócz łazienek i kotłowni mam drewno na podlogówce choć każdy odradzał. Ale mam taki beton udający podkłady kolejowe przed wejściem. Chyba dobrze imituje te podkłady bo każdy jest przekonany, że to one właśnie.


O właśnie kiedyś chciałam z tego ażurową ścieżkę zrobić...jak się to sprawuje?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
BusyBee 21:36, 24 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
SylwiaKa napisał(a)
Kasia kupiłam sporo a powiedziałabym, że nawet za dużo. Nie mogłam się oprzeć brązowym trawkom a nie mam na nie pomysłu szczerze mówiąc. Może doradzicie z czym one dobrze wyglądają?
I jeszcze a'propos udawanego drewna. Ja raczej przeciwniczka wszelkich imitacji drewna. W domu po całości oprócz łazienek i kotłowni mam drewno na podlogówce choć każdy odradzał. Ale mam taki beton udający podkłady kolejowe przed wejściem. Chyba dobrze imituje te podkłady bo każdy jest przekonany, że to one właśnie.


Wstawisz fotkę u mnie??? i z jakiej to firmy???

Edit: brązowe trawki masz u mnie przy ognisku.... trzeba by się trochę cofnąć, znalazłam na 111 stronie tylko..... piszę z tableta i nie mam tu fotek....ale ma je wiele osób na O.....z różnymi roślinami....

...nie wiem co masz w tym swoim ogródku...trudno podpowiedzieć...
____________________
U BusyBee w ogródku...
JulkAd 21:39, 24 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
BusyBee napisał(a)


Wstawisz fotkę u mnie??? i z jakiej to firmy???


Też sobie pooglądam
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kasya 21:39, 24 wrz 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41972
BusyBee napisał(a)
Z bruku jest miejsce wokół ogniska i ścieżka, wokół jest opaska ze żwirku...nie mam pomysłu z czego to innego zrobić...teraz jest to bruk z grabiny...





z bliska poprosze
chce zobaczyc jak to zrobione jest...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
BusyBee 21:44, 24 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Kasya napisał(a)


z bliska poprosze
chce zobaczyc jak to zrobione jest...


A jutro może być, bo nie mam tu zdjęć na warsrwie piasku kładzione ciasno obok siebie 15- centymetrowe kawałki grabu, pomiędzy też piasek......czemu pytasz...?
____________________
U BusyBee w ogródku...
SylwiaKa 21:49, 24 wrz 2014


Dołączył: 18 cze 2014
Posty: 138
Kobitki fotek to nie mam ale obiecuję że jutro zrobię bo teraz już ciemno. Sprawuje się bardzo dobrze. Najpierw chciałam drewniany ten podest tak jak taras ale odradził mi chłopak który miał to robić argumentując to tym, że drewno w tym miejscu to zły pomysł bo będzie się mocno wycierało i tym mnie przekonał. Jestem zadowolona, naprawdę. Kupiłam trochę więcej tych "desek" bo mam zamiar ułożyć z nich ścieżki w ogrodzie ale to już w przyszłym roku pewnie.
Jakiej firmy to mogę sprawdzić jutro jak odszukam fakturę ale kupowałam w OBI.
Julka jaka to jest ścieżka ażurowa?
____________________
BusyBee 21:53, 24 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
SylwiaKa napisał(a)
Kobitki fotek to nie mam ale obiecuję że jutro zrobię bo teraz już ciemno. Sprawuje się bardzo dobrze. Najpierw chciałam drewniany ten podest tak jak taras ale odradził mi chłopak który miał to robić argumentując to tym, że drewno w tym miejscu to zły pomysł bo będzie się mocno wycierało i tym mnie przekonał. Jestem zadowolona, naprawdę. Kupiłam trochę więcej tych "desek" bo mam zamiar ułożyć z nich ścieżki w ogrodzie ale to już w przyszłym roku pewnie.
Jakiej firmy to mogę sprawdzić jutro jak odszukam fakturę ale kupowałam w OBI.
Julka jaka to jest ścieżka ażurowa?


Czekamy na fotki a ażurowa, to może takie kawałki drewna na zmianę z trawą.....
____________________
U BusyBee w ogródku...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies