Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

amelia_b 22:23, 16 wrz 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
He he Olu ja też nie lubię jak właściciel po niej grasuje, ale uwielbiam o poranku ozdobione kroplami rosy, Pozdrawiam
____________________
Pogubiłam się po drodze
Magda70 22:26, 16 wrz 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ja bym rozchodniki w jednym kolorze dala...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Katkak 22:43, 16 wrz 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Też mam psa pięknego inaczej, ale jaja sobie robię, że ma bogate wnętrze . Stipy śmiecą? Ciekawe co byś powiedziała na moje miskanty olbrzymy . Te to potrafią bałagan robić mimo corocznego związywania . No i porządkowanie ich na wiosnę jest wprost proporcjonalne do rozmiarów .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Johanka77 23:40, 16 wrz 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
babka napisał(a)









ALe to jest piękna rabata! No dimna z nas jestem!
A z Ciebie najbardziej, że sobie nie dałaś wszystkiego wmówić, tylko konsekwentnie układałaś swoją wizję.




____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 23:41, 16 wrz 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Pozdrawiam Psa od Kotów pięknych inaczej
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Magleska 07:29, 17 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Ta mina psa na zdjęciu....... bawić się chciał ,czy coś zmalował .?...... hi hi świetny jest i bardzo uroczy ....
Super ta rabata wejściowa .....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
babka 18:52, 17 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
beata_m napisał(a)

Olala czytasz w moich myślach, u Nawigatorki podglądałam białe ... cudne! Gdzieś na przyszły rok znajdę dla nich miejsce

Koniecznie !

Magda70 napisał(a)
PIęknie masz....aż mam problem ktore zdjęcie zacytowac

Ja dziś swoje dwa duze bukszpany przesadzalam

Ja dziś nieduże ale za to trzy
Dzięki ale pięknie to Ty masz - miszczynio

Magda70 napisał(a)
ja bym rozchodniki w jednym kolorze dala...

Będą

Katkak napisał(a)
Też mam psa pięknego inaczej, ale jaja sobie robię, że ma bogate wnętrze . Stipy śmiecą? Ciekawe co byś powiedziała na moje miskanty olbrzymy . Te to potrafią bałagan robić mimo corocznego związywania . No i porządkowanie ich na wiosnę jest wprost proporcjonalne do rozmiarów .


Ogólnie trawy śmiecą ale to trochę później, zimą. Stipa teraz z włosem rozwianym paraduje i wciąż pełno luźnych źdźbeł leży wszędzie. Zbierać nie nadążam. I już sie boję tych trylionów siewek

Tofik teraz trochę się wyciszył ale i tak ma fantazję ułańską

Johanka77 napisał(a)
ALe to jest piękna rabata! No dumna z nas jestem!
A z Ciebie najbardziej, że sobie nie dałaś wszystkiego wmówić, tylko konsekwentnie układałaś swoją wizję.

Już się tego nauczyłam, że należy trawić powoli ale bez inspirujących podpowiedzi dalej siedziałabym w miejscu albo naćpała wszystkiego bez sensu
Jestem wdzięczna za to forumkom i forumom
Buziak Asiu :*

Johanka77 napisał(a)
Pozdrawiam Psa od Kotów pięknych inaczej

Chyba nie widziałam, pokazywałaś ??

Magleska napisał(a)
Ta mina psa na zdjęciu....... bawić się chciał ,czy coś zmalował .?...... hi hi świetny jest i bardzo uroczy ....
Super ta rabata wejściowa .....


Zniecierpliwiony był bo pora obiadku minęła a ja łażę i do domu się nie kwapię
Wejściowa dziś już inaczej ciut wygląda
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
alis 19:00, 17 wrz 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
babka napisał(a)


Cudny masz ten ogród, a ta trawka to co to za jedna?
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
babka 19:18, 17 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Alicja, to tatarak jest - odmiana Ogon. Jego żółty odcień wcale mi nie przeszkadza ale wiem, że są odmiany bardziej zielone.
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Magleska 19:36, 17 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Cóż tam pozmieniałaś ? Pewnie rozchodniki jednakowe czy coś jeszcze ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies