Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

kasja83 07:24, 19 wrz 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
babka napisał(a)

Kasiu, malowaliśmy lakierobejcą Bondexu - Patynowane drewno. Jesteśmy zadowoleni, też nam się podoba
Malowaliśmy najzwyklejsze drewno sosnowe.




Fajnie to wygląda-mocno klimatycznie!
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
lojalna_ 08:38, 19 wrz 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Olus nie wyzywaj mnie tak bo będę musiała z kimś o tym porozmawiać
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lindsay80 10:03, 19 wrz 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Olu, ślicznie zrobiłaś tą nową rabatę.

Widziałam wczoraj na mieście zestawienie juk i stipy i od razu o Twoim ogrodzie pomyślałam
____________________
Tu ma być ogród :)
adewzuol 21:46, 19 wrz 2017


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Ola, u Ciebie tyle się dzieje, nie nadążam już. Rabata frontowa, taka w Twoim stylu, stipa, rozchodniki i bukszpany - SUPER to wykombinowałaś. Skąd Ty bierzesz czas na ogarnianie ogrodu w stopniu wypieszczonym i jeszcze na forum? Podziwiam
____________________
Ewelina W piaskownicy
babka 22:04, 20 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Anula przymrozki tak od razu nie ścinają całego bluszczu jednak opadają pomalutku jeden za drugim A potem to zbieranie ....

Kasja muszę zajść do Ciebie i dopytać co i gdzie będziesz malować

Aniu rózami że tak powiem jestem zawiedziona. Okrywowe co prawda ładnie kwitły ale już dawno przestały, pnące nie powtórzyły kwitnienia a jedna z nich bardzo słabo się rozrosła. Na dodatek jakieś zielone gąsienice poszatkowały im liście.
Cieszę się, że zaglądasz. Pozdrawiam

Jolka

Edytko W fajnym mieście mieszkasz, u mnie zieleń miejska nie jest za grosz inspirująca.
Za pozytywny odbiór "nowej" bardzo dziękuję
Jeszcze czosnki i krokusy muszę tam dosadzić i na ten rok będzie wsio jeśli chodzi o front.

Ewelina, na forum nie mam właśnie dość czasu nad czym boleję. Najczęściej wpadam na chwilkę i wątki przelatuję po fotkach
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 22:12, 20 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Zadanie na jesień/zimę - przemyśleć jeszcze raz nasadzenia w donicy pod płotem
Tak jak jest obecnie bardzo mi się nie podoba. Wyleciała hortensja i teraz buksy, zostały jeżówki, biała róża i trawy. Róża miała zastąpić hortensję ale nie powaliła mnie kwiatami (może to przez ten mokry rok? ) i teraz nie wiem czy dac jej jeszcze szansę czy szukać czegoś ciekawszego ??
A tak w ogóle to postanowiłam, że zdejmę z donicy i gazonu korę i od wiosny będę wysypywać tam mączkę bazaltową. Może w ten sposób uchronię rośliny przed ślimakami. Dwie jeżówki i trzy szałwie mam całkowicie zjedzone, reszta ledwo zipie. Wnerwiają mnie te bezdomniaki
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
mrokasia 22:30, 20 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18024
Ola, to chyba wszystkie moje ślimaki w tym roku pojechały na wycieczkę do Ciebie, o tej porze w zasadzie nie miałam host a w tym roku zniszczenia dość niewielkie...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
babka 20:02, 21 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Kaśka, ja Ci bardzo dziękuje za takich letniaków
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Katkak 20:35, 21 wrz 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Oluś dla Ciebie zdjęci moich pupilków. Jak oblukasz to usunę.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
mrokasia 20:40, 21 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18024
babka napisał(a)
Kaśka, ja Ci bardzo dziękuje za takich letniaków


Ja ich na kolonie do Ciebie nie wysyłałam, same pojechały .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies