Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

beta 07:09, 18 wrz 2017


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Olu..ta Nowa rabatazapowiada się extra...te rozchodniki i stipa robią mega robotę ...brawo Ty
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Zana 07:46, 18 wrz 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ola, ja to już nie wiem co napisać, żeby się nie powtarzać. Uwielbiam Twój ogródek, prawdziwa bombonierka
Winobluszcz już Ci się przebarwia? Mój też na północnej ścianie, jeszcze cały zielony. Słońca tam nie ma i w ubiegłym roku prawie wcale się nie przebarwił. W tym roku zaczął atakować ścianę domu na krócej rosną hortensje. Mam nadzieję na spektakl w przyszłym roku.

Pomiziaj wesołego pies ode mnie. A pająk to chyba same pały na lekcjach tkania pajęczyny zbierał. Straszny niechluj
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Agania 09:00, 18 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Twoja rabata wygląda bardzo rasowo i do tego nie wiem jak Ty tą ziemię po nasadzeniach tak wyczesałaś

Tofik jest szczególnie interesującym psiakiem...niesamowicie pozuje do zdjęć

Czy masz może u siebie posadzona rozplenicę "Hameln Gold"?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
lojalna_ 18:57, 18 wrz 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Nauczy się ...posiedzi trochę u Ciebie i się podciągnie do porzadnickich właścicieli. ♡♡♡♡
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
babka 20:31, 18 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Johanka77 napisał(a)


Ja mam od miesiąca na oknie. Codziennie mu zwalamy pajęczynę, a on utyka nową!

Tez mam kilku stałych rezydentów w oknach ale staram się nie ingerować w ich życie. Dopóki trzymają się w bezpiecznej ode mnie odległości

beta napisał(a)
Olu..ta Nowa rabatazapowiada się extra...te rozchodniki i stipa robią mega robotę ...brawo Ty

Brawo My Beaciu *
Cieszy mnie bardzo, że akceptujesz wykonanie. Nieźle musiałaś mnie rozbujać bym zatrybiła

Zana napisał(a)
Ola, ja to już nie wiem co napisać, żeby się nie powtarzać. Uwielbiam Twój ogródek, prawdziwa bombonierka
Winobluszcz już Ci się przebarwia? Mój też na północnej ścianie, jeszcze cały zielony. Słońca tam nie ma i w ubiegłym roku prawie wcale się nie przebarwił. W tym roku zaczął atakować ścianę domu na krócej rosną hortensje. Mam nadzieję na spektakl w przyszłym roku.

Pomiziaj wesołego pies ode mnie. A pająk to chyba same pały na lekcjach tkania pajęczyny zbierał. Straszny niechluj

Bombonierka lubię to określenie
Trójklapowy zaczyna się czerwienić, na południowej ścianie miejscami już krwiście. Żeby jak najdłużej bez przymrozków się obyło bo najmniejszy od razu ścina liście.
Na Twoim domku będzie pięknie wyglądał

Czasem pajęczyny są zachwycające, ta wybitnie nie

Agania napisał(a)
Twoja rabata wygląda bardzo rasowo i do tego nie wiem jak Ty tą ziemię po nasadzeniach tak wyczesałaś

Tofik jest szczególnie interesującym psiakiem...niesamowicie pozuje do zdjęć

Czy masz może u siebie posadzona rozplenicę "Hameln Gold"?

Nie wiedziałam, że taka odmiana istnieje Pasowałaby mi pod pergolą przy tatarakach Widziałam przed chwilą u Ciebie, śliczności. Ciekawe czy kotki też różnią się różnią ?

Tofik vel krzywy zawsze był uroczy

lojalna_ napisał(a)
Nauczy się ...posiedzi trochę u Ciebie i się podciągnie do porzadnickich właścicieli. ♡♡♡♡

To ja się uczę od was wszystkich. I u kogo jak u kogo ale to u Ciebie można się kompleksów nabawić, perfekcjonistko
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
gosika67 21:38, 18 wrz 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Ola ładnie ogarnęłaś nową rabatę, widzę,że jesteś konsekwentna w doborze roślin i kolorów.Faktycznie kamyk będzie uzupełnieniem tej rabaty.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
mrokasia 21:55, 18 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Ola, tak siedzę i siedzę i patrzę i wychodzi mi, że ja bym dała jednak rozchodniki w jednym kolorze...
To mówię ja, która naćkała na swojej frontowej 4 odmiany i teraz chodzi i psioczy na własną kreatywność...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
babka 21:59, 18 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
gosika67 napisał(a)
Ola ładnie ogarnęłaś nową rabatę, widzę,że jesteś konsekwentna w doborze roślin i kolorów.Faktycznie kamyk będzie uzupełnieniem tej rabaty.

Konsekwencja wynika z braku wyobraźni Nie wiem więc, wada to czy zaleta ?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 22:02, 18 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
mrokasia napisał(a)
Ola, tak siedzę i siedzę i patrzę i wychodzi mi, że ja bym dała jednak rozchodniki w jednym kolorze...
To mówię ja, która naćkała na swojej frontowej 4 odmiany i teraz chodzi i psioczy na własną kreatywność...


Będą w jednej odmianie, będą. Tylko muszę poczekać z tym do wiosny. Teraz nie chciałam kiereszować zgrabnych sadzonek. A te ciemnoróżowe znalazły się tam przez przypadek
Jakoś u Ciebie pasuje mi tak jak jest. Czuć swobodę
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Zana 23:20, 18 wrz 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A ktoś gdzieś niedawno pisał, że trójklapowego przymrozek tak natychmiast nie ścina. Ja jeszcze nie mam w tym zakresie żadnych obserwacji.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies