Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

Waclaw 21:43, 23 wrz 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
anabuko1 napisał(a)

A wiesz ,że u mnie w okolicy wrotycz nie rośnie

Ja w zimie kupowałem na Allegro
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
anabuko1 21:44, 23 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
anpi napisał(a)
Fajne te dzwoneczkowe papryczki Uroczo wyglądają na krzaczku.
Ale nie ma to jak hortensje,wszystkie tak cieszą oczy,lubię je w każdej fazie kwitnienia!

I fajnie Aniu wyglądają i obficie mi w tym roku obrodziły.
A jak smakują . sama się przekonasz
O tak hortensje bardzo cieszą. Już nie wyobrażam sobie ogrodu bez nich.
Aniu, dziękuję za dzisiejszy wspólny dzień. Tyle godzin a zleciało migusiem.Zawsze za szybko .
Tyle rozmów o roślinach .a jeszcze nie wszystko poruszyłyśmy
Nam to wiecznie tego czasu mało
Przyjechałam na kawę a byłam pół dnia. Dzięki ,,za wszystko , za roślinki , dynie i za wizytę u Iwonki.

Oto moje wspominkowe z dzisiejszego dnia u ciebie

Tą trawą Moudry jestem oczarowana. Chyba będzie mi się śniła.Cudna jest.Zdjęcie nie oddaje jej piękna.

Mayesty też cudna. zbierz proszę nasionka.

Jeżówki masz cudne jeszcze

Ogromnie się cieszę,że ta mam. Dzięki Aniu.
Może za rok mi zakwitnie jak twoja

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Nowa12 21:48, 23 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Moudry też mi się bardzo podoba. Już byłam o krok od kupienia jej w tym roku.
Do jakiej wielkości ona rośnie?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
anabuko1 21:55, 23 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Waclaw napisał(a)

Ja w zimie kupowałem na Allegro

I ja musze się za nim gdzieś rozejrzeć.

A to dalej piękny dzisiejszy ogród Ani
[
Zaraziłaś mnie Aniu ta smagliczką

I kwiatki,,, nazwę zapomniałam. przecudne.. pamiętaj o nasionkach

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 23:07, 23 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Nowa12 napisał(a)
Moudry też mi się bardzo podoba. Już byłam o krok od kupienia jej w tym roku.
Do jakiej wielkości ona rośnie?

To żałuj ,że nie kupiłaś jej. To cudna trawa.
U Ani dziś jak ja zobaczyłam, to z głowy mi wyjść nie chce.Cudna.
Sama trawa ok, 30 -40 cm wysokości a z rozłożonymi kwiatowstanami i to dużymi może po 20 sm z 1 m ma.Może więcek, może mniej./nie mierzyłam dokładnie. Niech się Ania wypowie dokładniej.


Tą trawę muszę przesadzić , bo jest uwięziona między innymi roślinami i nie widać jak ona jest piękna w całości.

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
iwona_d 08:21, 24 wrz 2019

Dołączył: 05 sty 2018
Posty: 216
Aniu musisz chyba częściej do mnie przyjeżdżać, bo zdjęcia naprawdę śliczne. Mój mąż pytał mnie dzisiaj rano ze zdziwieniem czy to nasz ogród na tych zdjęciach?
Dorota123 19:08, 24 wrz 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witaj miałam spore zaległości w Twoim wątku. 84 wpisy do nadrobienia. Dalie masz piękne, no i dynie ozdobne takie, że już by się chciało robić jakąś dekorację, o widzę że dekoracja już jest. Wanilka przebarwia Ci się cudownie, moje przebarwiają się nieciekawie. Myślę, że to zależy od podłoża. Różanka w Twoim ogrodzie w pełni kwitnienia, u mnie to tu to tam gdzieś są kwiaty różane. Pozdrawiam
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
anabuko1 20:56, 24 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
iwona_d napisał(a)
Aniu musisz chyba częściej do mnie przyjeżdżać, bo zdjęcia naprawdę śliczne. Mój mąż pytał mnie dzisiaj rano ze zdziwieniem czy to nasz ogród na tych zdjęciach?

Bardzo dziękuje za te pochwałki. Tak, tak to twój ogród. A tylko kilka zdjęć zrobiłam. Sama miałabyś więcej co wstawiać.
Iwonko, twój ogród w przeciągu roku dużo się zmienił. Dużo roślin przybyło.Ale i uschematyzowania jego.
Żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia róży Luisy.To dopiero widok.W życiu takiej nie widziałam jak twoja.
Masz duże bogactwo roślin. I to pięknych. Dużo dziewczyn z tobą polemizowałoby na różne ogrodowe tematy. I również na te co i my rozmawiałyśmy z Anią. A więcej głów, więcej fajnych rad.
Nad skrawkiem myśl. Rojniki w fajnej donicy dosięgającej tych kamyczków już tam widzę. A dalej fajne roślinki.
Wybór oczywiście od ciebie zależy
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
marba 21:43, 24 wrz 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
anabuko1 napisał(a)



Aniu, a co to zwisa z tego koszyczka? Fajnie to wygląda.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
anabuko1 22:34, 24 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Dorota123 napisał(a)
Witaj miałam spore zaległości w Twoim wątku. 84 wpisy do nadrobienia. Dalie masz piękne, no i dynie ozdobne takie, że już by się chciało robić jakąś dekorację, o widzę że dekoracja już jest. Wanilka przebarwia Ci się cudownie, moje przebarwiają się nieciekawie. Myślę, że to zależy od podłoża. Różanka w Twoim ogrodzie w pełni kwitnienia, u mnie to tu to tam gdzieś są kwiaty różane. Pozdrawiam

Dorotko, cieszę się ,ze zaglądasz .Oj ja już w wielu kwestiach mam zaległości.I u siebie , i w domu i na zaprzyjaźnionych watkach. Jakoś werwa mnie opuściła...albo jakieś przesilenie.
I w sumie nic mi się nie chce. A to też trochę meczy.
Może i tak ,że wybarwienie hortensji zależy od podłoża.
Moje już łapią jesienne barwy. Bardzo je lubię i nie wyobrażam sobie ogrodu bez nich.
Musze jeszcze trochę roślin na wiosnę poprzesadzać, bo w niektórych rabatach jest za ciasno.co wpływa na ich wolność , no i marny wzrost i bujność rośliny i kwitnienie. Musowo to zmienić.
Moja różanka jest w opłakanym stanie. W większości róże chorują, marne krzaczki, rachityczne,., badylki w większości i 80& pozbawione liści .Gdzie nie gdzie na końcówkach kwitną. W całości niema co pokazywać, bo marne widoki.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies