Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

anabuko1 08:35, 18 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
bdan napisał(a)
Dziękuję za wizytę u mnie. Zaznaczam do spokojnego przeczytania

Witaj Danusiu i zapraszam częściej

Napia napisał(a)
Piękne zdjęcia, mnóstwo owadów i śliczne jeżówki Miło się ogląda tak kolorowy ogród.

Dziękuje za miłe słowa.



żurawki pięknieją
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
AgnieszkaW 09:51, 18 paź 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Obejrzałam dzisiaj Twoją wizytówkę - jest śliczna, do tego taka optymistyczna Z wielką przyjemnością ogląda się takie fotki
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
GorAna 17:53, 18 paź 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Aniu, przychodzę z rewizytą....Twoja wizytówka mówi, że energiczna z Ciebie ogrodniczka.....lubię kolorowe ogrody
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
anabuko1 23:04, 18 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
AgnieszkaW napisał(a)
Obejrzałam dzisiaj Twoją wizytówkę - jest śliczna, do tego taka optymistyczna Z wielką przyjemnością ogląda się takie fotki

Cieszę się,że podobała ci się moja wizytówka.Trudno wybrać zadjątka za całego prawie sezonu, a tego trochę sporo było

GorAna napisał(a)
Aniu, przychodzę z rewizytą....Twoja wizytówka mówi, że energiczna z Ciebie ogrodniczka.....lubię kolorowe ogrody
Pozdrawiam

Dziękuję.Lubię bardzo kolorki w ogrodzie, zmieniający się ogród,żyjący

Hortensja MAGICAL FIRE


Trójsklepka - żabia lilia, bardzo ja lubię

borówki teraz ładnie się przebarwiają
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
eda 23:12, 18 paź 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ana śliczne jeżówki fruczaka latem przyłapałam u mamy był taki głośny i taki malutki że jak powiększyłam obiektyw to nie mogłam go znależć tak szybko się przemieszczał to było doświadczenie i jakie emocje fajnie znów go u ciebie zobaczyć Buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
grazyna_olsz... 10:07, 19 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719



WITAJ ANIU

Pięknie kolorowo u Ciebie ,hosty takie soczyste ładnie wybarwione
A ten powojnik to mnie powalił nawet u Kapiasa nie widziałam by tak mały miał tyle kwiatów Prosze Cie powiedz mi co to za jeden i jak sie z nim postepuje
Ja miałam 3 i wszystkie wybujały mi do nieba a kwiatów kilka na końcówce
Pozdrawiam


anabuko1 10:27, 19 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
eda napisał(a)
Ana śliczne jeżówki fruczaka latem przyłapałam u mamy był taki głośny i taki malutki że jak powiększyłam obiektyw to nie mogłam go znależć tak szybko się przemieszczał to było doświadczenie i jakie emocje fajnie znów go u ciebie zobaczyć Buziaki


Witaj!Jeżówki uwielbiam i wciąż je dokupuje Tak z tym furczakiem to mi się udało go uchwycić w kadr, bo to bardzo ruchliwy owad.


grazyna_olszewska napisał(a)



WITAJ ANIU

Pięknie kolorowo u Ciebie ,hosty takie soczyste ładnie wybarwione
A ten powojnik to mnie powalił nawet u Kapiasa nie widziałam by tak mały miał tyle kwiatów Prosze Cie powiedz mi co to za jeden i jak się z nim postepuje
Ja miałam 3 i wszystkie wybujały mi do nieba a kwiatów kilka na końcówce
Pozdrawiam
Host tez mam ok, 70 sztuk:, to moja pierwsza większa miłość ogrodowa )
A to powojnik Piilu. Kiedyś kupiłam go w biedronce, za małą cenę.Kwitnie bardzo obficie.Jest jak widać nie wysoki.Ale rośnie dobrze, bez żadnych problemów,okrywań.Na przyszły rok ta ścian powojnikowa powinna być bogatsza, bo tam posadziłam 4 .Etoile Violette juz też 4 lata rośnie i ładnie kwitnie.A w tym roku dosadziłam tam Vyvyan Pennell i Innocent Blush. Zobaczymy jak przezimują.



____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
zawitka 12:03, 19 paź 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Witaj Aniu --dzięki że mnie odwiedziłaś Co do laurowiśmi to ja je choduję od roślinki 10 cmtrowej przywiezionej z Holandii .Pięknie kolorowo u Ciebie i ponowię pytanie co robisz że masz niski clematis a dużo kwiatów .Jakoś nie mam szczęścia do nich jak wymarzły mi jednej nocy wszystkie Pozdrawiam i zapraszam a do Ciebie będę zaglądać
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Urszulla 14:56, 19 paź 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804

żurawki pięknieją



Piękna kompozycja z żurawek
u Ciebie jest już bogato,
hortensje uwielbiam host masz pokaźną kolekcję i róż też
Leonarda kup
Pozdrawiam.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
anabuko1 15:36, 19 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
zawitka napisał(a)
Witaj Aniu --dzięki że mnie odwiedziłaś Co do laurowiśmi to ja je choduję od roślinki 10 cmtrowej przywiezionej z Holandii .Pięknie kolorowo u Ciebie i ponowię pytanie co robisz że masz niski clematis a dużo kwiatów .Jakoś nie mam szczęścia do nich jak wymarzły mi jednej nocy wszystkie Pozdrawiam i zapraszam a do Ciebie będę zaglądać

Witam cię w moich progach !!
Piilu rodnie sobie sam,jest bezproblemowy,Raz na wiosnę dam trochę nawozu pod wszystkie clemki i tyle.Nic więcej nie robię.To bardzo dobra odmiana
U mnie jakoś dzięki Bogu,żaden nie wymarzł.

Dynie zebrane !!!- największa pani pojechała taczka do sąsiada,miał ok 38 kg!!!
To wyhodowane moje z nasionek.W tym roku pięknie obrodziłyW tamtym miałam 5.A tym to już nie wiem, bo już wcześniej zrywałam, jedliśmy, rozdawałam sąsiadom , znajomym i jeszcze tyle zostało

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies