Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

alinak 22:33, 14 paź 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Ania witam na nowym forum .będę się i tu zachwycać twoim ogrodem
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
jola54 23:20, 15 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Aniu! Jeśli nie masz takich chryzantem,dostaniesz ode mnie wiosną sadzonki. Rosną jak oszalałe, są bezobsługowe..pozdrawiam
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
anabuko1 07:28, 16 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23431
AgnieszkaW napisał(a)
Aniu, jak cudownie spaceruje się po Twoim ogrodzie z rana Aż szkoda, że zaraz muszę zmykać z forum do swoich zajęć...

Aguś, jak dobrze,ci się spaceruje po moim ogrodzie to zapraszam częściej

Mala_Mi napisał(a)
Aniu - to szpaler z Elmshorn, było ich 13. Na nowym miejscu jest mniej.. bo się wszystkie nie zmieściły, ale jakieś 9-10.
REINE des VIOLETTES dobrego foto nie mam.
A moich fotek u siebie mieć nie musisz, bo swoich masz dużo pięknych.. Chciałam tylko pokazać, że tej róży trzeba zarezerwować trochę miejsca, wtedy pokazuje co potrafi


Fotki niech zostaną.!Ja takiego szpaleru nie zrobię,bo nie mam miejsca
Cudnie te szpaler wygląda z Elmshornek.Ale ludzie tam mają co podziwiać u Ciebie,bo ona ,jeszcze wyjątkowo długo kwitnie, tak ?Dlatego właśnie ja kupuję.

Agania napisał(a)
Znowu nowy avaterek.........ale ty masz tego kwietnego dobra, a na róże wszyscy chorujemy, są piękne w szpalerach, u ciebie też mnogość pajączków i innych bzykaczy
Pozdrawiam


Pora na motyle chyba wszędzie teraz nastała, ale to wspaniały widok patrzeć jak uwijają się na kwiatach i spijają nektar.A w te piękne słoneczne dni jest ich mnóstwo głównie na marcinkach,jeden brzęk , jak tam się podchodzi Róże w szpalerze cudnie wyglądają, ale ja nie mam takiego miejsca, więc jest jak jest.



A to taki fajny gość, prawda?? Rodzimy koliberek - Fruczak gołąbek


____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 07:36, 16 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23431
Ewa777 napisał(a)
Oj, zgadzam się z Tobą. Dla mnie też jak ogród ma dużo kolorów i ciągle się zmienia, to znaczy, że żyje


No właśnie, ogrody żyją zmiennością dla mnie są piękniejsze,bogatsze


alinak napisał(a)
Ania witam na nowym forum .będę się i tu zachwycać twoim ogrodem

Witam Cię Alu i w tej przestrzeni


jola54 napisał(a)
Witaj Aniu! Jeśli nie masz takich chryzantem,dostaniesz ode mnie wiosną sadzonki. Rosną jak oszalałe, są bezobsługowe..pozdrawiam

Kilka chryzantemek,kupiłam na wiosnę,dopiero rozkwitają.Widzę chyba będzie 2 , lub 3 różowe i i 2 białe,Mam ceglastą jedną z ubiegłego roku.
Marzy mi się mocno żółta i czerwona, tak żywa,Jak takie masz, to chętnie, bo chryzantemek to ja jeszcze chcę sobie kupić,aby były na jesieni tez jakieś kolorki większe.Dziękuję , za otwarte serce, Jolu


____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
GosiaJoanna 09:37, 16 paź 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Pięknie uchwycony fruczak, ogólnie wszystkie fotografie piękne
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Ewa40 11:15, 16 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 145
Anabuko, ogródek i roślinki masz bardzo ładne, ale zdjęcia... cóż wyższa szkoła jazdy. Podziwiam i zazdroszczę.
Popróbuję może też uda mi się zrobić takie ładne.
____________________
Ewa40-Mały miejski ogród Ewy
jola54 12:47, 16 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Aniu! mam tylko te różowe, są dość wysokie ok 1m i kwitną długo.pozdrawiam
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Ewa777 13:33, 16 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18375

A to taki fajny gość, prawda?? Rodzimy koliberek - Fruczak gołąbek




Tego cudaśka pierwszy raz widzę
Zdjęcia - mistrzostwo świata
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
anabuko1 13:57, 16 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23431
Ewa40 napisał(a)
Anabuko, ogródek i roślinki masz bardzo ładne, ale zdjęcia... cóż wyższa szkoła jazdy. Podziwiam i zazdroszczę.
Popróbuję może też uda mi się zrobić takie ładne.

Bardzo dziękuję za miłe słowa.Lubię i ogrody,i roślinki , i fotografowanie ich, chociaż tematy roślinne, dopiero w tamtym roku zaczęłam fotografować

GosiaJoanna napisał(a)
Pięknie uchwycony fruczak, ogólnie wszystkie fotografie piękne


fruczak, bardzo szybkolata, także trudno jemu uchwycić było lepsze zdjatko.@ razy w tym roku go w ogrodzie widziałam

jola54 napisał(a)
Aniu! mam tylko te różowe, są dość wysokie ok 1m i kwitną długo.pozdrawiam

No to różowe , ja mam.I niższe i wyższe, później spróbuję zrobić im zdjatka

róża aladdin palace

Augusta Luisa - cudna róża

Nie wiem czy lubicie zupkę z dyni ( krem ), ( na słodko nie) z boczusiem,żółtym serem, i małym makaronkiem pychota
Moja własna dynia.Pierwszy raz w ubiegłym roku posadziłam dynię.było 5.a w tym roku, to mocno ich dużo.Sąsiedzi i znajomi obdzieleni
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Ewa777 14:04, 16 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18375
Każdej jesieni robię zupkę z dyni-krem. U mnie jest z prażonymi migdałami i śmietaną. Miałam wczoraj, wrzucę u siebie zdjęcie
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies