Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

Bogdzia 21:18, 13 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piekne zdjecia pajączka.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Madzenka 21:28, 13 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Witaj w tej cyberprzestrzeni
Miajałyśmy sie u Rosomanes na FO
Bedę wpadać z pytaniami dot. powojników i host gdyż widzę, że masz w tym względzie ogromną wiedze
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 21:48, 13 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
NIE CYTOWAĆ FOTO BO DO USUNIĘCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO NA POKAZ WRZUCONE

Patrzę na avatar i myślę co za jedna... jakaś nowa

Taki psikus zrobiłaś

REINE des VIOLETTES - mam i nie podoba mi sie .. taki krzaczor.. wiosną zetnę na nisko, niech sie trzyma kupy
ELMSHORN - moja ulubiona, kwitnie najdłużej, aż do przymrozków, a jak słąbe to do śniegu Ale potrafi rosnąć wielka, nawet po wielkich mrozach jak wymarzła do koczyka to na drugi rok.. była do nieba..

Nie ładnie wrzucać swoje fotki na czyimś wątku.. ale pokażę ci archiwalne foto (w zeszłym roku przesadziłam i nie są takie zjawiskowe), u mnie sie nie dogrzebiesz niczego... jutro fotki usunę, a jak nie padnę to i dziś .. Wysokość ponad 2 metry Ja swoich nie kopczykuję, wiec potrafią czasami się zmrozić.. ale żyją
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anabuko1 07:43, 14 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23500
Na całe szczęście,że jesteśmy różni a nasze ogrody są odzwierciadleniem naszych charakterów i widzenia świata.Ja czasami myślę,że widzę więcej, głębiej, bardziej,,a roślinki ,ogrody szczególnie.Ale i patrzenie na świat ,ludzi jakoś bardziej wrażliwsze mam ,( czasami z tym trudniej) ot tak to moja natura.I to dzięki dzięki temu każdy ogród ma inny i wiele mówi zaglądającym o jego gospodarzu.

yolka napisał(a)
Alez energetyczne kolory, nawet pająk ma kolor

Fajnie,że jeszcze takie kolorki są, one wbrew pozorom bardzo oddziałują na nasze samopoczucie.

Napia napisał(a)
Piękne róże

Chciałabym mieć ich jeszcze więcej,ale brak już miejsca na nie

GosiaJoanna napisał(a)
Oj jak pięknie...witaj Aniu. Chełm blisko mnie ale byłam zaledwie 2 razy na rekrutacji do SG z kuzynką Ona się dostała a ja dostałam etat Matki Polki hehehe. Zaznaczam i będę zaglądać na działkę na dębowym lesie Pozdrawiam

A wiec witaj sąsiadko !To fajnie,że mamy nie daleko.Matki Polki wbrew pozorom, jest najważniejszą i najpiękniejsza karierą, bo wychowujesz, kształtujesz swoje życie rodzinne, dzieci.Na zawodową jeszcze przyjdzie czas. Pozdrawiam i oczywiście zapraszam częściej

ka1sia napisał(a)
Witaj, Aniu ależ u Ciebie pięknie i kolorowo! a hosty zjawiskowe!
Będę do Ciebie zaglądać, bo śliczne widoczki pokazujesz

Dziękuję za miłe słowo.
Lubię kolory, hosty i całe mnóstwo roślin.Jak ogród ma kolorki, zmieniające się roślinki to znaczy,że żyje.


____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 07:49, 14 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23500
bogumila_bienko napisał(a)
Jednym tchem przejrzałam cały wątek...robisz bardzo interesujące fotki,piękne zbliżenia.Pozdrawiam.

Dzxiękuję
Lubię i zbliżenia czasami więcej i lepiej na nich widać.To co gołym okiem czasami niewidoczne, tak zobaczymy
Bogdzia napisał(a)
Piekne zdjecia pajączka.Pozdrówka.

Pajączki w ogrodzie juz przeróżne widziałam .Takie też
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 08:04, 14 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23500
Marzena2007 napisał(a)
Witaj w tej cyberprzestrzeni
Miajałyśmy sie u Rosomanes na FO
Bedę wpadać z pytaniami dot. powojników i host gdyż widzę, że masz w tym względzie ogromną wiedze

A witaj Marzenko i w tej przestrzeni I oczywiście wpadaj ile tylko chcesz, jak będę wiedziała, to odpowiem na twoje pytania.Powojników,już chyba ok. 18- 20 mi się uzbierało.

Mala_Mi napisał(a)
NIE CYTOWAĆ FOTO BO DO USUNIĘCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO NA POKAZ WRZUCONE

Patrzę na avatar i myślę co za jedna... jakaś nowa

Taki psikus zrobiłaś

REINE des VIOLETTES - mam i nie podoba mi sie .. taki krzaczor.. wiosną zetnę na nisko, niech sie trzyma kupy
ELMSHORN - moja ulubiona, kwitnie najdłużej, aż do przymrozków, a jak słąbe to do śniegu Ale potrafi rosnąć wielka, nawet po wielkich mrozach jak wymarzła do koczyka to na drugi rok.. była do nieba..

NIE CYTOWAĆ FOTO BO DO USUNIĘCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie łądnie wrzucać swoje fotki na czyimś wątku.. ale pokażę ci archiwalne foto (w zeszłym roku przesadziłam i nie są takie zjawiskowe), u mnie sie nie dogrzebiesz niczego... jutro fotki usunę, a jak nie padnę to i dziś .. Wysokość ponad 2 metry Ja swoich nie kopczykuję, wiec potrafią czasami się zmrozić.. ale żyją


A to w tym roku... łagodna zima pomogła zadomowić sie na nowym miejscu


Wybacz ,ale zacytuję.I bardzo proszę o pozostawienie tych pięknych zdjęć. TAk!!Będę sobie zaglądać i marzyć,żeby moje takie duże krzaczorki porosły
Avatar był już stary,więc coś nowego czasami milej.
Aniu , czy to są krzaczki REINE des VIOLETTES ??Dla mnie piękne.Kolorek REINE bardzo mi się spodobał.Jej i ELMSHORN szykuję inne miejsca, także moga się rozrastać.Będą tam miały miejsca sporo.
Cudne te twoje róże , normalnie nie mogę oderwać od nich oczu
A ile krzaczków masz tam posadzone,że taki piękny szpaler tworzą ??



____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
AgnieszkaW 08:21, 14 paź 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Aniu, jak cudownie spaceruje się po Twoim ogrodzie z rana Aż szkoda, że zaraz muszę zmykać z forum do swoich zajęć...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Mala_Mi 08:28, 14 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Aniu - to szpaler z Elmshorn, było ich 13. Na nowym miejscu jest mniej.. bo się wszystkie nie zmieściły, ale jakieś 9-10.
REINE des VIOLETTES dobrego foto nie mam.

A moich fotek u siebie mieć nie musisz, bo swoich masz dużo pięknych.. Chciałam tylko pokazać, że tej róży trzeba zarezerwować trochę miejsca, wtedy pokazuje co potrafi
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Agania 10:11, 14 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Znowu nowy avaterek.........ale ty masz tego kwietnego dobra, a na róże wszyscy chorujemy, są piękne w szpalerach, u ciebie też mnogość pajączków i innych bzykaczy

Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Ewa777 15:26, 14 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Oj, zgadzam się z Tobą. Dla mnie też jak ogród ma dużo kolorów i ciągle się zmienia, to znaczy, że żyje
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies