Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

anabuko1 23:39, 23 cze 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23540
.Szałwia omszona Ostfriesland przycięłam, bo przekwitła.Wykopałam 2 sadzonki,Podzieliłam i zrobiłam 5 małych.
Usunęłam kocimiętkę z różanki, bo mnie denerwowała,powykładana i nijaka.
Teraz tam szałwię posadziłam.
Na drugi rok więcej jej dosadzę na przód na szpalerek.

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Waclaw 23:43, 23 cze 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
anabuko1 napisał(a)
.Szałwia omszona Ostfriesland przycięłam, bo przekwitła.Wykopałam 2 sadzonki,Podzieliłam i zrobiłam 5 małych.
Usunęłam kocimiętkę z różanki, bo mnie denerwowała,powykładana i nijaka.
Teraz tam szałwię posadziłam.
Na drugi rok więcej jej dosadzę na przód na szpalerek.



A ja kocimiętkę wysiałem i będę pikował ( wiem, wiem że późno). Trochę mnie wystraszyłaś
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Betka 15:06, 24 cze 2018


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Pięknie liliowce zaczyna dopiero lubić haha ha mam ich kilka ale zawsze można mieć więcej cała reszta też śliczna. Deszcz i u nas w końcu popadł dla nie to zbawienie bo tak ostatnio podlewalam że mi pompa w studni padła. Wczoraj kupiliśmy nową
Buziaczki
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
anabuko1 16:35, 24 cze 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23540
Waclaw napisał(a)


A ja kocimiętkę wysiałem i będę pikował ( wiem, wiem że późno). Trochę mnie wystraszyłaś

Każdy tworzy jak chce .Swój ogród to swoje rośliny, swoje własne doświadczenia,swoje nasadzenia, próby, swoje nawet przemeblowania roślinne.
Może u ciebie ta kocimiętka się sprawdzi.U nie miała amol miejsca przy różach i nie było jej widać,Wybujała.I w efekcie ją usunęłam .
Napikowanie roślin jeszcze można.Dadzą radę abyś pamiętał o piłowaniu ich i podlewaniu.

Takie też lubię
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
AgataM 16:44, 24 cze 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
No..No... Kolorów u Ciebie mnóstwo. Dodatków też.Pięknie.... Bardzo rodzinny masz swój Ogród
Pozdrawiam
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
anabuko1 16:58, 24 cze 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23540
Nachyłek zagreb -ten to kwitnie cale lato.





____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 17:00, 24 cze 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23540
Betka napisał(a)
Pięknie liliowce zaczyna dopiero lubić haha ha mam ich kilka ale zawsze można mieć więcej cała reszta też śliczna. Deszcz i u nas w końcu popadł dla nie to zbawienie bo tak ostatnio podlewalam że mi pompa w studni padła. Wczoraj kupiliśmy nową
Buziaczki


Beatko, ja kiedyś tj, na początku też ich może nie zauważałam .
Ale z rok na rok coś dokupiłam.A przyszedł taki rok co kupiłam ok,20, na drugi też tyle samo .I juz jest ok, 60 .Nie liczę dokładnie.
W mnie wczoraj trochę popadało na raty.
Dziś to słone to deszczyku trochę.Angielska pogoda.
Ale ważne,że deszcz jest .I nie usze podlewać, też godzinami.
O to wydatek miałaś z nową pompą.Ale dla ogrodu to ważne rzeczy.a nowa posłuży dużej
Pergole pomalowałam.Dzisiaj ,Ale jeszcze nie stoi na docelowym miejscu przy , czy w różyczce.Schnie.Tylko coś zaczyna kropić.Czy deszczyk da jej wyschnąć ?

Twoja ostróżka rośnie.Mam nadzieję,że będzie taka duża kiedyś jak u ciebie ??
A jej dla towarzystwa taką kupiłam

Serduszka kwitnie - już chyba 2 miesiące



____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
gogo 19:26, 24 cze 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Pochodziłam trochę po Twoim ogrodzie, jest pięknie, kolorowo i klimatycznie. Napisałam " trochę", bo my, nowi mamy problem z ilością stron do przejrzenia. A chciałoby się wszystkie. Zastanawiam się, czy nie dałoby się co jakąś pełną ilość/ np. 300, 600 i.t.p./ robić krótką "wizytówkę"- kilka ogólnych zdjęć i krótki tekst. Pozdrawiam.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Dorota123 21:05, 24 cze 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Piękne kwitną u Ciebie wszystkie kwiaty, ja swoje liliowce trochę zapuściłam. U mnie za gęsto, a nie mam ich gdzie wyeksponować. Nie chcę umniejszać już trawnika, bo nie mam na tyle wody do podlewania. Ten sezon jest jakiś dziwny, suchy, nieprzewidywalny po prostu ciężki.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
sierotka 06:53, 25 cze 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Aniu pięknie u Ciebie doczlapię w tym tygodniu
Co to za ostrozka ta różowa ?gdzie kupiłaś ?muszę wsio pooglądać tak się wszystkie roślinki rozszalaly i cudnie kwitną
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies