Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

boguslawa_ma... 17:27, 11 lis 2018


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Dużo się działo u ciebie,prawdziwa rewolucja w ogrodzie ,dobrze że pogoda dopisuje.
Podoba mi się ta trawa dronning ingrid.
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
ElzbietaFranka 21:42, 11 lis 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Bardzo ładna trawa Dronning Ingrid czytalam o niej moze kupie. Marzy mi sie jeszcze jedna kepa traw z takich przebarwiajacych sie na czerwono od najwyzszej do najnizszej. Przy okazji znalazlam jeszcze mniejszego wzrostu. Wyrzucam prosa ladne dopóki wichuranje przyjdzie.
Trawa musi miec solidne pedy a nie wiotkie.
U mnie roze tez mialy paczki kwiatowe, ale scielam i do wazonu dalam.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Bogdzia 16:10, 12 lis 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kindzia napisał(a)


Sama jestem ciekawa tych róż, już nie chcę Austinów, denerwują mnie ich pokroje krzaka. Lubie takie porządne Dlatego teraz już niemieckie albo duńskie.




Nie przypuszczałam że kiedykolwiek przeczytam u Ciebie ze denerwują Cię róze-jakiekolwiek.No uwierzyc nie mogę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Basilikum 17:11, 12 lis 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
ale sie ciesze, ze wroilas czekalam jak pies pod furtka
zmiany na lepsze bo i tak trzeba zieniac, to objak dojrzalosci
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kindzia 17:24, 12 lis 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
tulucy napisał(a)
Kasiu wreszcie



Przecież nie mogłam Was opuścić!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 17:31, 12 lis 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Kasya napisał(a)
A to dopiero rewolucja...alchymista nie ma... no jak to tak?

Kasiu...dojrzewałam do tego ze dwa lata. Żadne róże (no, może oprócz Candlelight) nie chciały tam normalnie rosnąć. Najpierw wywaliłam spod Alchymista My Girl i Acapella. Potem zabrałam stamtąd Red Leonardo da Vinci. Wszystkie chorowały na potęgę, Alchymist je ciągle zarażał plamistością i zabierał słońce. M wykorzystał moją chwilę większego wahania i...ciach!
Pustawo mi tam ciągle...



Są tam dwie nowe róże posadzone, jak podrosną, będzie lepiej. Przyzwyczaję się, nie żałuję.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 17:38, 12 lis 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
boguslawa_madejska napisał(a)
Dużo się działo u ciebie,prawdziwa rewolucja w ogrodzie ,dobrze że pogoda dopisuje.
Podoba mi się ta trawa dronning ingrid.

Trochę wykopywania było...słup też mnie straszy swoją szarością. Będzie świerk jakiś, zarośnie w końcu i słup już nie będzie taki znaczny. Zresztą w dobrym momencie to zrobiliśmy, bo sąsiedzi będą brali z tego słupa prąd do budowy domu. Będę miała tam trochę rozkopane...boję się o powojniki, które tam rosną.
Tak, pogoda dobra do roboty w ogrodzie, dopiero w piątek w nocy przymrozki zapowiadają. Zdążyłam. Rysiu też zdążył, dzisiaj przesiał kompost na kopczyki różane

Łada ta Ingridka, mogę Ci wiosną ukopać trochę
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 17:42, 12 lis 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
ElzbietaFranka napisał(a)
Bardzo ładna trawa Dronning Ingrid czytalam o niej moze kupie. Marzy mi sie jeszcze jedna kepa traw z takich przebarwiajacych sie na czerwono od najwyzszej do najnizszej. Przy okazji znalazlam jeszcze mniejszego wzrostu. Wyrzucam prosa ladne dopóki wichuranje przyjdzie.
Trawa musi miec solidne pedy a nie wiotkie.
U mnie roze tez mialy paczki kwiatowe, ale scielam i do wazonu dalam.

Bardzo podobają mi się te przebarwiające się na czerwono. Tylko Ingridkę taką mam. Pięknie by było gdybyś posadziła więcej takich o różnej wysokości w kupie. Sadź, masz miejsce. A my będziemy podziwiać
Z prosem mnie zaskoczyłaś...Kasia z ZG bardzo je zachwala, właśnie takie czerwone. Ale ma je posadzone wewnątrz rabaty i ograniczone innymi roślinami. Może tylko wtedy zdają egzamin.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Adela 17:43, 12 lis 2018


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Kasiu, a czytałaś o tym, że nie powinno się sadzić roże po różach?
Tak mi się nasunęło, choć nie musi wcale dotyczyć Twoich nasadzeń.
____________________
Ela - Moja ostoja
Kindzia 17:48, 12 lis 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bogdzia napisał(a)


Nie przypuszczałam że kiedykolwiek przeczytam u Ciebie ze denerwują Cię róze-jakiekolwiek.No uwierzyc nie mogę.


Bogdziu denerwuje mnie nieporządny pokrój, mam takie mecheche...za bardzo poukładana jestem A mam jeszcze takiego jednego wiechecia, właściwie dwa...i dojrzewam. To Teasing Georgia i Tea Clipper. Rosną nieuporządkowanie, jak...budleja!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies