Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

sylwia_slomc... 19:24, 12 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Myślami Cię ściągałam chyba, ale czytam, że to zasługa GosiDobrze, że namówiła na powrót. Czekam jeszcze na Kasię i Grzesia bo tez cisza, aż piszczy u Nich.

A tu powrót z rewolucjami czyli w sezonie działo się sporo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mala_Mi 19:39, 12 lis 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jak zwykle wielki porządek

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Renii 22:53, 12 lis 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Powrót na całego. w dwa dni 4 strony na wątku. Wszyscy tęsknili za Tobą

ładny porządek zrobiłaś
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
boguslawa_ma... 06:47, 13 lis 2018


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Kindzia napisał(a)

Trochę wykopywania było...słup też mnie straszy swoją szarością. Będzie świerk jakiś, zarośnie w końcu i słup już nie będzie taki znaczny. Zresztą w dobrym momencie to zrobiliśmy, bo sąsiedzi będą brali z tego słupa prąd do budowy domu. Będę miała tam trochę rozkopane...boję się o powojniki, które tam rosną.
Tak, pogoda dobra do roboty w ogrodzie, dopiero w piątek w nocy przymrozki zapowiadają. Zdążyłam. Rysiu też zdążył, dzisiaj przesiał kompost na kopczyki różane

Łada ta Ingridka, mogę Ci wiosną ukopać trochę

Będziesz miała nowych sąsiadów?
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Kasya 07:03, 13 lis 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42037
yolka napisał(a)
Trawy powiązane po mistrzowsku, w mojej okolicy grzybów w tym roku nie ma wcale. Masz taki porządek przed zimą, ja jakoś do tego etapu nie mogę dojść, zostaje dużo do wiosny, ty wiosną mniej roboty będziesz mieć. Śliczny masz ogród


Ja to nawet nie marzę ze dojde kiedyś do takiego stanu
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Mala_Mi 08:49, 13 lis 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kasya napisał(a)


Ja to nawet nie marzę ze dojde kiedyś do takiego stanu

Ja też Poza zasięgiem realnym, mentalnym i życia by mi brakło

Widzę, że też przycinasz na równo wszystkie drapaki różane. Tu wezmę dobry przykład bo mnie te kolczaki denerwują.. chociaż ja nie taka porządnicka..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gocha 11:46, 13 lis 2018


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kasiu ale porządeczek u Ciebie ale jakże mogłoby być inaczej .Ja myślałam , że coś porobię jesienią ale chyba nici z tego. Ani czasu, ani chęci ani siły. Dobrze że chociaż posadziłam w końcu tulipany tegoroczne. I trochę bylin wycięłam. Ale żeby taki porządek z różami zrobić to już chyba nie ja. Ale u Ciebie nieustająco podziwiam. A co do Alchymista- to fajnie że mamy cudne zdjęcie pod nim. I myślę że będziesz bardziej zadowolona jak go nie będzie bo Ciebie strasznie musiała męczyć ta jego zaraźliwość chorobowa. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
malgorzata_s... 13:28, 13 lis 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Grzeczna dziewczynka wreszcie cioci posłuchałaAle masz wyczyszczone aż trudno patrzeć na taki porządek i nie wzdychać
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kindzia 14:08, 13 lis 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Monia81 napisał(a)
Kasieńko dobrze, że Gosia motywująco zadziałała i się pokazałaś zmiany w ogrodzie wprowadziłaś, róży pottwora się pozbyłaś, i jak masz czyściutko, trawy jak żołnierze stoją w szeregu to teraz Ty motywująco musisz zadziałać, żeby Kasia też się pojawiła buziakuję i pozdrowienia wysyłam




Troszeczkę zmian, właściwie to kosmetyka. Za wyjątkiem usunięcia Alchymista, bo to dla mnie wydarzenie.

Kasia ma co innego na głowie, ale pogadam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 14:12, 13 lis 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
sylwia_slomczewska napisał(a)
Myślami Cię ściągałam chyba, ale czytam, że to zasługa GosiDobrze, że namówiła na powrót. Czekam jeszcze na Kasię i Grzesia bo tez cisza, aż piszczy u Nich.

A tu powrót z rewolucjami czyli w sezonie działo się sporo


Zatęskniłam, Gosia przyspieszyła powrót

U Kasi i Grzesia ciszy nie ma w życiu, spróbuję ją namówić na powrót tutaj.

Cieszę się, że nie jetem taka zupełnie anonimowa na forum

W pełnym sezonie raczej nie działo się nic, oprócz wywalenia potwora. To teraz niedawno nas naszło...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies