Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudny teren - dużo pracy!

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudny teren - dużo pracy!

Kawa 09:15, 10 cze 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
KasiaW76 napisał(a)
Z
Poradzcie mi dziewczyny. Moje rabaty są w linii prostej ale chodzą za mną krzywizny aby w ogóle je poszerzyć zabierając trawę.



odwieczny dylemat proste czy krzywe?
nie doradzę
u siebie mam łuki chociaż podobają mi się u innych linie proste

myślę że wazne jest jak to będzie współgrało z domem
mój tom kanciaty i nie chciałam mieć więcej prostych dlatego mam lekkie łuki
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
anbu 09:16, 10 cze 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Kasiuchna ślicznie. Serby super
Tylko nie mów, że eMowi budleje Davida uśmierciłaś celowo

Kasiu co do linii rabat musisz być konsekwentna, masz nowoczesną ścieżkę. Nie wiem czy ci teraz łuki zagrają. Ale ja się nie za bardzo znam więc mną się nie sugeruj
____________________
Ania Ogród Ani :)
Kawa 09:19, 10 cze 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
aa no przecież Ania ma rację ścieżkę masz nowoczesną
lepiej proste zostaw
ślicznie masz już a będzie ładniej
szkoda rewolucji robić
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Zana 09:23, 10 cze 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Zdecydowanie zgadzam się z Anią/Anbu. U Ciebe fale nie pasują. Mogłabyś ewentualnie dla urozmaicenia poszerzyć rabatę np. na jakimś fragmencie, ale też w formie kanciastej, taki "doklejony" prostokąt.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
AnnaCh 09:25, 10 cze 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kasia mi się też wydaje, że nie pasują fale do Twojego ogrodu
____________________
Ania - Malutki pod lasem
KasiaW76 09:28, 10 cze 2016


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
No właśnie Anulka o tym koncie powstającym tez myślałam. Chciałbym przybrać więcej rabaty...

Ania nie celowo ale z braku niewiedzy za nisko przyjęłam w nieodpowiednim momencie

Mój dom też kanciaty Kamilko stąd taka myśl o krzywiznach... Muszę stawiać sobie i mężowi jakieś cele do pracy w ogrodzie aby z nudów nie umierać w weekendy

Dzięki, ze mnie do parteru sciagacie

Może faktycznie zrobię taki uskok laminaty większy aby przybrać trawnika. Póki co do Lidla i Castoramy jadę może donice i korę uda mi się kupić w dobrej cenie
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
dominika_ 09:48, 10 cze 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Popieram dziewczyny, krzywizny nie będą Ci pasowały, zakupy super, wygooglałam sobie ten winobluszcz i też chętnie przytargałabym do siebie
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Psiamama 12:59, 10 cze 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Kurcze ale fajnie zakupy zrobiłaś. Piękne serby mam namiar na tanią korę w naszej okolicy jak chcesz to Ci podeślę na priv.
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
jolanka 13:52, 10 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Ja też uważam, że u Ciebie lepiej będą wyglądały linie proste. Rabaty mogę "wyskakiwać" w niektórych miejscach np. dachówkowo
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Anda 17:34, 11 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Mur fajny ma kolor i fakturę. Wg mnie linie proste pasują, a zeby trochę urozmaicić linie nasadzeń, warto wprowadzić jakieś kąciki wypoczynkowe
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies