Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tam, gdzie jeże mówią dobranoc.

Pokaż wątki Pokaż posty

Tam, gdzie jeże mówią dobranoc.

ewsyg 19:10, 19 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Waldku, muzyka cudna. Ogród zapowiada się pięknie. Chętnie skorzystam z rad dotyczących ekologicznej uprawy. Lubię owady i chętnie je zapraszam do siebie. Czy ten powojnik pnący się po drzewie to "Mazury" ? Podobnież masz róże, czekam na nie z niecierpliwością
Pozdrawiam Ewa
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
wiewiora 19:23, 19 sty 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
witaj Waldku piękny ogród a powojnik cudo...
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
waldek727 17:54, 20 sty 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Dzięki za miłe powitanie mnie wśród grona użytkowników forum którzy mają tu swoje własne wątki ogrodowe. Cieszy mnie też fakt, że nie jestem w tym odosobniony, ponieważ ostatnio nowych wątków na ,,Ogrodowisku" pojawiło się znacznie więcej. Obiecuję, że w miarę możliwości czasowych będę w swoim wątku zamieszczał ciekawe rozwiązania usprawniające pracę w ogrodzie, w tym metody niekonwencjonalnej jego pielęgnacji.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
waldek727 18:44, 20 sty 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
mira napisał(a)
Witaj Waldek!
Bardzo podoba mi na pierwszej fotce ten zakątek, super furtka, a hosty natychmiast zwróciły moją uwagę czym wyganiasz ślimaki? i w którym kierunku
No i pytanie - będziesz miedzianem pryskał ogród ? jak znajdziesz czas pokaż róże.
pozdrawiam serdecznie

Miro.
Miedzian mam w pogotowiu i zostawiam go sobie na inne okazje. Od trzech lat chronię rośliny przed patogenami wyciągiem z kompostu, oraz innymi preparatami roślinnymi w tym, z czosnku, skrzypu, wrotycza i piołunu.
Ślimaków nie wyganiam ponieważ są przysmakiem dla:

oraz innych małych żyjątek.
Miro. U mnie nutę różaną trzyma tylko stary Chopin przy którym siedzi sobie młoda Sympatia. Poza tym nie mam róż u siebie. Jeszcze ta mi się podoba ze względu na fontannowy pokrój i kolor liści.

____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Kacha123 19:29, 20 sty 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Witaj Waldku. Cieszę się, że założyłeś wątek. Teraz łatwiej będzie odnajdywać Twoje porady. Piękny ogród. Pozdrawiam.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
waldek727 17:32, 21 sty 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
horcia napisał(a)
Witaj Waldku. Widzę, że podziałały argumenty koleżanek i wreszcie założyłeś wątek.

Dobre ,,argumenty" koleżanek zawsze na mnie działają

Muzyka bardzo relaksująca, przydatna po wiosennych pracach w ogrodzie. Wątek zaznaczam i będę wpadać, choć nie zawsze jawnie( taki mam charakter)

Muzyka i ogród.
Ogród i poezja.
Słowa które są do siebie przypisane. W podziękowaniu za pierwszą wizytę w moim wątku, oraz zachęcając Cię do dalszych odwiedzin ,,jeżowych stron", dodam jeszcze jedną muzyczną wizytówkę. Przepięknie zaśpiewane przez Larę Fabian Adagio.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
waldek727 18:08, 21 sty 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Mirella napisał(a)
....Mam tak samo jak Ty, Miasto moje a w nim....to też jest Moje miasto..
..przemawia do mnie to co Ci w duszy gra...
Maestro Ceyhun zrobił to co powinien....wprawił mnie w cudowny nastrój..
będę odwiedzać i czerpać wiedzę....mój ogród jest zdecydowanie mniejszy.
Piękne kolorki pokazałeś.

Mirella.
Lubię bratnie dusze, a jeszcze jak ktoś chodzi tymi samymi uliczkami co ja, to zdaje się być o krok od poznania. U mnie kolorki, tak jak u większości na forum przeplatają się z małą rewolucją.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
agata19762 18:50, 21 sty 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
przybiegłam i ja w gości będę tu zaglądać....
muzyka piękna ...ogród też

miłego wieczorku Waldku
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
waldek727 18:54, 21 sty 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Kasya napisał(a)
Witam się dzisiaj u ciebie i na pewno będę tu częstym gościem
Rownież cieszę się ze zalożyłes własny wątek i będzie noża oglądać twój ogród.
Na początek widzę piękne zadbane rośliny i wzorowy śliczny trawniczek
Jestem ciekawa całego twojego ogrodu

Kasiu.
Trawnik jak pamięcią sięgnę zawsze był moim oczkiem w głowie. U innych też lubię podglądać kompozycje roślinne na tle zadbanego, soczyście zielonego trawnika.
Zawsze służę dobrą radą i pomocą przy jego zakładaniu i dalszej pielęgnacji.
O rośliny szczególnie nie dbam. Robią to za mnie pożyteczne mikroorganizmy, w tym także grzyby mikoryzujące korzenie.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
waldek727 18:59, 21 sty 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
AgnieszkaW napisał(a)
Waldku, bardzo się cieszę, że mogę być gościem i współgospodarzem w Twoim ogrodzie...

Dokładnie Agnieszko tak. W chwili mojej dłuższej nieobecności można sobie w moim wątku swobodnie rozmawiać o ogrodach, i o wszystkim co jest z nimi związane. Ja chętnie przyłączę się do każdego poruszanego tu tematu.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies