Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tam, gdzie jeże mówią dobranoc.

Pokaż wątki Pokaż posty

Tam, gdzie jeże mówią dobranoc.

grazyna 12:22, 19 sty 2015


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
waldek727 napisał(a)


]



Dzień doberek
Przecudnej urody pokazałeś zdjęcia z ogrodu,
a to zdjęcie zaintrygowało mnie najbardziej,
gdyż nie wiem co leży na ziemi?
Skoszona trawa, resztki po oborniku ?

Pozdrawiam i czekam na więcej
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Tess 12:33, 19 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
To też moje miasto, Waldku
I nawet z tej samej strony - Puszcza Kampinoska ode mnie rzut suchym beretem.
Fajnie, że założyłeś swój własny watek.

Jeże w tytule Twojego wątku przypomniały mi problem, z jakim się od niedawna borykam.
Czy jeże mogą zatruć się niebieskimi granulkami na ślimaki albo ślimakiem, który zjadł takie granulki?
Miałam w tym roku plagę ślimaków i przyznaję - stosowałam granulki. A potem ktoś powiedział, że szkodzą jeżom.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
rozark 13:11, 19 sty 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Tess napisał(a)
To też moje miasto, Waldku
I nawet z tej samej strony - Puszcza Kampinoska ode mnie rzut suchym beretem.
Fajnie, że założyłeś swój własny watek.

Jeże w tytule Twojego wątku przypomniały mi problem, z jakim się od niedawna borykam.
Czy jeże mogą zatruć się niebieskimi granulkami na ślimaki albo ślimakiem, który zjadł takie granulki?
Miałam w tym roku plagę ślimaków i przyznaję - stosowałam granulki. A potem ktoś powiedział, że szkodzą jeżom.

Bardzo szkodzą jeżom, jeże umierają w strasznych cierpieniach !!!
____________________
pozdrowionka
reniuniek 13:13, 19 sty 2015


Dołączył: 14 lip 2014
Posty: 36
Witaj Waldku, ciesze się, że założyłeś tutaj swój wątek. Byłam cichym czytaczem twoich wypowiedzi i rad w innym miejscu Robiłam skrzętnie notatki i w tym roku chcę obejść się bez chemii w moim ogrodzie. Skromne początki mam już za sobą. W tamtym roku zauważyłam że choroby różane ustępują szybciej po podlewaniu roztworem czosnku lub sody niż po użyciu chemii
Pozdrawiam.
____________________
Renata.
Mala_Mi 14:24, 19 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Witaj Waldku, bardzo fajny wstęp A i muzyka przyjemna dla ucha
Twoje miasto to nie moje miasto...ale korzenie mamy takie same, bo z Podlasia... i sentyment do kwiatów i łąk podlaskich. Mi jeszcze się tęskni do lasów.. tu są inne lasy.. nie takie .. Drzewa sobie posadziłam, kwiatów ile da się zmieścić.. eM żartuje sobie ze mnie, że z sentymentu robię u siebie "Puszczę białowieszczańską".

Miedzian jest podawany w literaturze jako środek dopuszczony do oprysków ekologicznych. Też tak uważasz?
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
malkul 14:28, 19 sty 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
hihihhi ania w natarciu
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Kasial 15:01, 19 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Witaj Waldku
Zaznaczam, będę wpadać do Ciebie żeby podziwiać i oczywiście po dobra radę
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
07_Rene 16:57, 19 sty 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Witaj Waldku. Bardzo intrygujący tytuł wątku Cieszę się, że będę mogła zobaczyć Twój kawałek ziemi oraz to wszystko o czym pisałeś w rożnych wątkach na forum. Zdjęcia, które pokazałeś, są gwarantem, że bedzie na co popatrzeć. Pozdrawiam
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
renatamama3 17:56, 19 sty 2015


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Witam .Oj będzie co oglądać .pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
lojalna_ 18:40, 19 sty 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Witam sie w Twoim ogrodzie pieknie pokazałes to co lubisz teraz Twoja wiedza z tym pismem obrazkowym jeszcze bardziej zapewne beda pomocne
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies