Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zamieszkać w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Zamieszkać w ogrodzie

siakowa 11:18, 23 lip 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
o matulu, serce boli
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
magdaw 12:00, 23 lip 2015

Dołączył: 23 sty 2015
Posty: 537
powiem wam płakać mi się chciało 10 minut na prawdę wielkiego strachu i sporo nam poniszczyło - trampolina wyrwana dosłownie z ziemi i połamana , mąż jeździł autem i zbierał kawałki , parasol choć złożony połamało na milion części.. jak teraz wiało w sobotę to siedziałam w pokoju z zamkniętymi oczami bałam się patrzeć co znowu leci.. tym razem się udało.
____________________
Magda zamieszkać w ogrodzie
magdaw 12:02, 23 lip 2015

Dołączył: 23 sty 2015
Posty: 537
Efffa napisał(a)
szkoda drzewek poniszczonych...
Katalpa piękna, w drodze dedukcji chyba sie zdecyduje na zakup 3 katalp, nic nie robie tylko analizuje drzewka, a to za duże, to za małe, nie ten kolor, z owocami, to brzydko pachnie i ciągle mi cos nie pasuje w jakims drzewie,znając życie pewnie jeszcze zmienie zdanie i tak do zimy minie...

kochana zanim kupisz odezwij się dam ci namiar na szkółkę gdzie kupiłam za na prawdę dobrą cenę.
____________________
Magda zamieszkać w ogrodzie
lindsay80 12:42, 23 lip 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
magdaw napisał(a)
powiem wam płakać mi się chciało 10 minut na prawdę wielkiego strachu i sporo nam poniszczyło - trampolina wyrwana dosłownie z ziemi i połamana , mąż jeździł autem i zbierał kawałki , parasol choć złożony połamało na milion części.. jak teraz wiało w sobotę to siedziałam w pokoju z zamkniętymi oczami bałam się patrzeć co znowu leci.. tym razem się udało.


Oj, strasznie mi przykro z powodu tych drzew, pamiętam jak się cieszyłaś wiosną, gdy je kupowaliście.

U nas też trampolina cała połamana, serby położone byly po tej burzy sprzed 2 tygodni, a w sobotę zrzuciło nam donicę - straszne te burze są ostatnio.
____________________
Tu ma być ogród :)
leon60 16:20, 23 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
jaka szkoda drzew ...
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
magdaw 17:23, 23 lip 2015

Dołączył: 23 sty 2015
Posty: 537
Dziękuję za słowa otuchy dziś właśnie zebrała się w sobie załatwiłam opiekę dla moich chłopaków i objezdzilam ogrodnictwa i mimo silnego postanowienia kupiłam letnie i różę NN
____________________
Magda zamieszkać w ogrodzie
bql3 09:42, 29 sie 2015


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
witam,


Magdo zapraszam Cię do siebie na mały spacer po herbaciarni, wrzuciłem tu parę fotek z unikatowymi odmianami klonów palmowych - może coś tam znajdziesz dla Siebie do swojego ogrodu (początek fotorelacji: "Chashitsu - herbaciarnia japońska ogród trójkątny" początek na stronie 23 ).

Zapraszam gorąco



pozdrawiam
Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
magdaw 15:46, 30 sie 2015

Dołączył: 23 sty 2015
Posty: 537
Już pędzę i oglądam... u mnie póki co jak sama wiedzę zmiany małe i wielkie zarazem... mimo upału rośliny znacznie większe niż pokazane - zrobię kilka fotek ale póki co głównie reanimuję rośliny i trawę...bo znów 36 stopni.
____________________
Magda zamieszkać w ogrodzie
magdaw 20:53, 28 wrz 2015

Dołączył: 23 sty 2015
Posty: 537
wiecie to chyba dość dziwne... zaglądam na forum codziennie niemal i czytam i czytam a do siebie jakoś nie zaglądam już czasu brakuje .
Więc jeśli jeszcze ktośkolwiek tu zagląda to się pochwalę zbiorami:

i jeszcze moje bawole serca ( całkiem moje bo od nasionka)


no i mój syn z własnym plonem
jakoś się dziwnie obrócił....
____________________
Magda zamieszkać w ogrodzie
magdaw 20:58, 28 wrz 2015

Dołączył: 23 sty 2015
Posty: 537
no i róża oczywiście kupiona pod wpływem impulsu...:


i trawy na które uparł się mój mąż ( też impuls)

no i hortki zakwitły .. już dawno zresztą

____________________
Magda zamieszkać w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies