Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

anpi 10:00, 17 paź 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
To smagliczka tak Ci się ściele po brzegu rabaty? Siałaś do gruntu ,czy z sadzonek? One są od wiosny,czy później sadzone?
Piękne te fioletowe czy raczej fuksjowe,to jakieś astry,zimują?Super kontraścik na rabacie.Klonik przecudnej urodyPozdrawiam.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
MirellaB 10:18, 17 paź 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
anpi napisał(a)
To smagliczka tak Ci się ściele po brzegu rabaty? Siałaś do gruntu ,czy z sadzonek? One są od wiosny,czy później sadzone?
Piękne te fioletowe czy raczej fuksjowe,to jakieś astry,zimują?Super kontraścik na rabacie.Klonik przecudnej urodyPozdrawiam.

Tak to smagliczka, wysiewana do gruntu wiosną. Cieszy oko i zdobi ogród nieustannie. Nie straszne jej były upały.
Fioletowe i fuksjowe to astry nowobelgijskie. Pierwszy rok w moim ogrodzie, więc sama jestem ciekawa czy przezimują?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Zana 13:20, 17 paź 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Mirelko, prawie Cię nie ma na O., ale super że nie zapomniałaś o nas i pokazałaś swój ogród w jesiennej odsłonie. Widać jak się rozrasta, chyba ciasno Ci się robi na rabatach. Urocze to zdjęcie róży znad smagliczki.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
MirellaB 13:47, 17 paź 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Zana napisał(a)
Mirelko, prawie Cię nie ma na O., ale super że nie zapomniałaś o nas i pokazałaś swój ogród w jesiennej odsłonie. Widać jak się rozrasta, chyba ciasno Ci się robi na rabatach. Urocze to zdjęcie róży znad smagliczki.

Tak Anula ostatnio mnie mało na forum. Pamiętam o wszystkich i czasami zaglądam po cichu - do Ciebie również
Smagliczka bardzo udana. W przyszłym roku mam zamiar więcej jej posiać
A ta róża to Herzogin Christiana ta, która Ci się podobała u mnie i wiesz co jesienią odzyskała swój delikatnie różowy środek. Pewnie przez te upały nie pokazała swojego całego piękna. Teraz dopiero róże u mnie ładnie kwitną
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Pszczelarnia 13:49, 17 paź 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Szał cebulowych wielu osobom minął. Takie trendy, przychodzą - odchodzą.


Zimowałaś już tę gaurę niższą w gruncie?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
MirellaB 13:57, 17 paź 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Pszczelarnia napisał(a)
Szał cebulowych wielu osobom minął. Takie trendy, przychodzą - odchodzą.


Zimowałaś już tę gaurę niższą w gruncie?

Gaura jest u mnie pierwszy rok, więc o jej zimowaniu będę mogła oddzielić się doświadczeniami w przyszłym sezonie.
Nawet jeżeli zimy nie przetrwa to i tak warto ją mieć
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
dominika_ 17:04, 17 paź 2018


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Witaj Mirelko, cieszę się, że znalazłaś chwilę by mnie odwiedzić, ostatnio mało Cię na forum, zresztą mnie też. Bardzo ładnie wszystko Ci się porozrastało
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Wiolka5_7 18:17, 17 paź 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Fajnie ,że jesteś
Ogrod pięknie wygląda w jesiennej szacie

Pozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
anabuko1 18:24, 17 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
MirellaB napisał(a)


Koniec

Wszystkie piękne jesienne widoczki.
Ale te szczególnie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
MirellaB 10:56, 18 paź 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
dominika_ napisał(a)
Witaj Mirelko, cieszę się, że znalazłaś chwilę by mnie odwiedzić, ostatnio mało Cię na forum, zresztą mnie też. Bardzo ładnie wszystko Ci się porozrastało

Odwiedzam zaprzyjaźnione wątki, ale nie zawsze piszę. Owszem mało mnie na teraz na forum, ale zaglądam
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies