Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

eVka 15:44, 30 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Pięknie! Ile masz kwiatów w ogrodzie, u mnie zdeycowanie za mało o tej porze roku, musze się poprawić
A ta łąka kwietna szkoda, że nie Twoja bo juz bym pytała jak ją zasiałaś. Mrzy mi się taka na naszej pustej działce obok.
____________________
anulajda 16:23, 30 maj 2019


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Mirelko ale słonecznie u Ciebie a u nas ciągle leje nawet teraz a szersze kadry Twojego ogrodu bardzo wskazane częściej pokazywać
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
MirellaB 19:37, 30 maj 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
malgol napisał(a)


U Ciebie już tak kwitną jarzmianki?? u mnie dopiero liście.Nawet piwoniom dopiero pąki zaczynają pekać.jednak co słoneczy ogród to słoneczny.W cieniu wszystko póżniej...

Gosiu jarzmianki kupiłam miesiąc temu już kwitnące
Kupiłam dwie odmiany: ciemne i jasne - obie jakoś mnie nie zachwycają, a tak podziwiane są na forum. Ja jednak lubię byliny o dużych kwiatach
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 19:40, 30 maj 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Agi2006 napisał(a)
Mirelko a co to za szałwia na zdjęci powyżej?

To szałwia Caradonna - pierwszy sezon w moim ogrodzie - już ją lubię, dobrze się zapowiada
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 19:44, 30 maj 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
effka napisał(a)
Pięknie! Ile masz kwiatów w ogrodzie, u mnie zdeycowanie za mało o tej porze roku, musze się poprawić
A ta łąka kwietna szkoda, że nie Twoja bo juz bym pytała jak ją zasiałaś. Mrzy mi się taka na naszej pustej działce obok.

Ciągle mam niedosyt kwitnących bylin o tej porze roku w moim ogrodzie. Oglądając ogrody na wątkach mam wrażenie, że mają ludzie tak dużo, tak kolorowo, jest co pokazać, a u mnie zielono i kwitnąco smutno. Również muszę się poprawić

Łąka kwitnąca obok mnie - no pięknie to wygląda
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 19:46, 30 maj 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
anulajda napisał(a)
Mirelko ale słonecznie u Ciebie a u nas ciągle leje nawet teraz a szersze kadry Twojego ogrodu bardzo wskazane częściej pokazywać

Aniu dzisiaj u mnie cały dzień słoneczny i ciepło

Tak w zasadzie to nie mam co ciągle pokazywać te same szersze kadry. Nie lubię się powtarzać i zanudzać
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Anda 19:51, 30 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33636
Mirelko, ale rozrosl sie juz Twoj ogrod Naprawde dojrzaly sie staje. Pieknie masz
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kokesz 21:25, 30 maj 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
malgol napisał(a)
Mirelka, przejrzałam Twoje kadry ogrodowe i oczom nie wierzę... Twój ogród wygląda jakby to był czerwiec albo dalej! Mój w każdym razie taka fazę rozwoju wykazuje w lecie dopiero. Twoje czosnki główkowate wygladaja jak u mnie cebula siedmiolatka w piatym roku po posadzeniu! Pieknie masz wszystko rozwinięte i mnóstwo już kwieciaMagnolia-Cud


Ale ślicznie
Czosnki ogromneaż spojrzałam, czy zdjęcie jest z tego roku moje mają mikroskopijne główki
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Magleska 21:53, 30 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Mirello wg mnie masz pięknie kolorowo i bujnie już masz naprawdę dojrzały ogród

jarzmianki lubię ,ale jak ich jest dużooo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
asiak 21:55, 30 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ślicznie U mnie też słoneczko cały dzień
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies