Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

sylwia_slomc... 12:41, 31 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82063
Piękny kolor krzewuszki już w pąku, na krwawnik uważaj bo mocno rozłogami idzie i sieje się też mocno.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
eVka 14:35, 31 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
MirellaB napisał(a)

Ciągle mam niedosyt kwitnących bylin o tej porze roku w moim ogrodzie. Oglądając ogrody na wątkach mam wrażenie, że mają ludzie tak dużo, tak kolorowo, jest co pokazać, a u mnie zielono i kwitnąco smutno. Również muszę się poprawić

Łąka kwitnąca obok mnie - no pięknie to wygląda

Przy wjeżdzie mam kolorowo ale potem zielen zieleń i bordo, nuuuda.

Łąka bajka!
____________________
MirellaB 15:02, 31 maj 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piękny kolor krzewuszki już w pąku, na krwawnik uważaj bo mocno rozłogami idzie i sieje się też mocno.

Sylwuś krwawnik znam, mam go kilka odmian i bardzo mi się podoba. Nie przeszkadza mi zupełnie póki co jego ekspansywność i wysiewanie
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 15:06, 31 maj 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
effka napisał(a)

Przy wjeżdzie mam kolorowo ale potem zielen zieleń i bordo, nuuuda.

Łąka bajka!

Miałam kilka lat temu "na kolorowo" to zapragnęłam mieć ograniczoną ilość gatunków i trzy kolory. Bardzo dużo roślin wydałam. Po dwóch latach stwierdziłam, że jednak wolę dużo koloru w moim ogrodzie i zmieniam na "po staremu" Kolor musi być
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
mirkaka 18:32, 31 maj 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9638
MirellaB napisał(a)
Kilka aktualnych zdjęć







Cudne zdjęcia z perspektywy, i rh jaki niespotykany kolor, bardzo piękny
a piszesz że nie chcą u Ciebie rosnąć, a ten jest zdrowiutki
Szałwia jak rozkwitnie to będzie cudnie
A ja bardzo lubię szałwię właśnie w takiej fazie, uwielbiam jej wydłużone pąki
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Agania 21:14, 31 maj 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
MirellaB napisał(a)

Masz rację kwiat ciemniejszy różowy w środku buuuu nie będzie taka ładna jak Twoja No cóż - trudno, nie oddam, będzie ciemny róż
Czerwoną będę podziwiała u Ciebie

Twoja też jest ładna...ciesz się nią jak najdłużej, a w końcu pokaż gdzie ją posadzisz?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Magleska 21:43, 31 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18622
Mirello fajne zakupy
krzewuszka urocza -chyba też się skuszę ,bo nie mam żadnej i te irysy białe -ciekawa jestem ich kwiatów -ja mam tylko żółte i niebieskie -nawet nie wiedziałam ,że białe też są ….

i jeszcze dodam ,że przez 2 lata próbowałam ograniczać gatunki i jednak to nie mój styl -ja lubię kolorowo ,więc już z sobą nie walczę i upycham gdzie się da ,to co mi się podoba

pokaż proszę po posadzeniu nowe nabytki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
MirellaB 07:59, 01 cze 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
mirkaka napisał(a)


Cudne zdjęcia z perspektywy, i rh jaki niespotykany kolor, bardzo piękny
a piszesz że nie chcą u Ciebie rosnąć, a ten jest zdrowiutki
Szałwia jak rozkwitnie to będzie cudnie
A ja bardzo lubię szałwię właśnie w takiej fazie, uwielbiam jej wydłużone pąki

Rh faktycznie ma piękny kolor, ale wiesz nie jest zdrowy. Żal mi go bardzo, bo każdego roku pięknie góra kwitnie, a dół łysy i liście też schorowane.

Szałwię też bardzo lubię, ale najbardziej jak jest w pełnym rozkwicie.
Wczoraj w CO uratowałam trzy o delikatnym jasno-niebieskim kolorze. Zaraz wstawię fotkę
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 08:01, 01 cze 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Agania napisał(a)

Twoja też jest ładna...ciesz się nią jak najdłużej, a w końcu pokaż gdzie ją posadzisz?

Z posadzeniem to zawsze mam problem - wiesz miejsca brak
W weekend przemyślę i w przyszłym tygodniu trafi na docelowe stałe miejsce, bo staram się nie przesadzać roślin
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 08:05, 01 cze 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Magleska napisał(a)
Mirello fajne zakupy
krzewuszka urocza -chyba też się skuszę ,bo nie mam żadnej i te irysy białe -ciekawa jestem ich kwiatów -ja mam tylko żółte i niebieskie -nawet nie wiedziałam ,że białe też są ….

i jeszcze dodam ,że przez 2 lata próbowałam ograniczać gatunki i jednak to nie mój styl -ja lubię kolorowo ,więc już z sobą nie walczę i upycham gdzie się da ,to co mi się podoba

pokaż proszę po posadzeniu nowe nabytki

Tak właśnie mi się wydawało, że białe iryski są mało spotykane i dlatego kupiłam

Krzewuszka są fajne i w różnych kolorach. Myślałam, że ta będzie czerwona, a jest jednak różowa - też mi się podoba

Co do kolorów w ogrodzie to u mnie taka sama sytuacja
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies