Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Warmia 18:50, 05 lut 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anusia napisał(a)
Marta nie od razu Kraków zbudowano. Na poczatek trzeba dobrze zaprzyjażnić się z szpadlem i taczką póżniej już tylko z górki


ja mam do kompletu jeszcze widły(tzw. amerykańskie - tak mówi mój M) i sekator
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
malgorzata_s... 20:30, 05 lut 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Anusiu byłam już u ciebie bo zaintrygował mnie tytuł wątku Uwielbiam Malbork a mój Em chętnie by wykopki w okolicy zrobił Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
hanka_andrus 20:50, 05 lut 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zajrzałam, ogrom prac zobaczyłam. Ławeczki zazdroszczę!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Anusia 21:18, 05 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Anusiu byłam już u ciebie bo zaintrygował mnie tytuł wątku Uwielbiam Malbork a mój Em chętnie by wykopki w okolicy zrobił Pozdrawiam

Dzięki za wizytę i zapraszam częściej Ha ha wykopki a to dobre ale kto wie ..
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 21:25, 05 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
hanka_andrus napisał(a)
Zajrzałam, ogrom prac zobaczyłam. Ławeczki zazdroszczę!

Dziękuję Haniu za wizytę i serdecznie zapraszam. Ogrom prac przed nami ale cóż z taką pomocą jak na Ogrodowisku. Co dwie (czytaj wiele głów) to nie jedna
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Danucha 21:52, 05 lut 2015


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
Wpadłam z rewizytą, ładna ławeczka i pergola. Aniu nie wiem czy to dobry pomysł trzy gatunki na jednej pergoli. Wiem jak to jest, na początku chce się mieć wszystko, ale to skutkuje bezustannym przesadzaniem. Wiem co mówię, bo mam to za sobą. Ciągle zdarza mi się popaśc w amok w sklepie ogrodniczym, ale coraz lepiej się kontroluję. Moim skromnym zdaniem pięknie będzie wygladało połaczenie róży z clematisem. Wiciokrzewy to bardzo silne, szybko rozrastające się pnącza, zdominują pergolę. Ale zrobisz jak chcesz, przecież to Twój ogród i masz się w nim czuć dobrze. Do Anabell są specjalne podpórki, które można również wykonać samemu z drutu. Dzięki nim pokładanie się roślin nie jest żadnym problemem. Poniżej zdjęcie. Pomiędzy tuje niczego bym już nie sadziła, rozrosną się i będzie dobrze. Mam posadzone szmaragdy (to wąskie tuje) co 70 cm, po trzech latach już mam szczelną ścinę. Kibicuję i jeśli pozwolisz czasami wpadnę
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
Danucha 21:53, 05 lut 2015


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
Jakoś kulawo wkleiłam te zdjęcia, w środku tekstu. Ale kiedyś się nauczę
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
Anusia 22:12, 05 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Witam Cię Danusiu bardzo serdecznie! Twoje cenne rady i doświadczenie wezmę sobie do serca. Jest dokładnie tak jak piszesz że chciało by się mieć wszystko. Zwłaszcza, że sklepy ogrodnicze nęcą i kuszą
Pozdrawiam i zaglądaj jak najczęściej
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 07:53, 06 lut 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Dziękuję za piękne fotki, hortka cudnie się przebarwia. Na zewnątrz -8, oczom swoim nie wierzę, że zima do nas przyszła Zachwałam się ja smerf maruda i burknęłam pod nosem, że 'niecierpię zimy'
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Iwk4 08:28, 06 lut 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Danucha napisał(a)
Jakoś kulawo wkleiłam te zdjęcia, w środku tekstu. Ale kiedyś się nauczę

Najlepiej wklejać zdjęcia pionowe obok siebie, bez tekstu pomiędzy z jedną spacją między kodami zdjęć. Powinny być wtedy obok siebie I zawsze po napisanym tekście trzeba zrobić enter, aby zdjęcia weszły w nową linię
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies