Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

KasiaWB 19:50, 01 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
cześć Aniu, wpadam z rewizytą
przeczytałam cały Twój wątek.
działkę mam podobnych rozmiarów, chociaż tego nie widać, bo nasz przyszły dom zajmuje większość działki chciałam kiedyś większą, ale teraz nie żałuję, bo mamy co robić, a jeszcze nie wszystko obsadzone
Nie sadź sumaka ani wiciokrzewu.
Hortensje to ja polecam tylko bukietowe - np. Limelight. Anabelki są ładne ale jak dla mnie zbyt wiotkie. Jesienią oddałam wielką Anabelkę sąsiadce i więcej nie kupię. Ale to oczywiście rzec z gustu, o czym się nie dyskutuje
Pooglądaj koniecznie realizacje Danusi np. Ogród z lustrem czy ogród przy białym domu, a najlepiej wszystkie które Danusia pokazała w oddzielnych wątkach na Ogrodowisku.
Najpierw wszystko zaplanuj a potem kupuj i sadz wiem co mówię )
Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za Twój ogród


____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Anusia 22:59, 01 mar 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Dzięki za odwiedzinki
Ja cały czas mam wrażenie że mamy za małą działkę ale to tylko do momentu kiedy nie nadwyrężę sobie kręgosłup
Część realizacji Danusi już obejrzałam. Ogród z lustrem bajeczny. Po dłuższym zastanowieniu się nad wyborem hortensji zdecydowałam się na Lmelight. To już jest moja ostateczna decyzja .
Zaglądaj częściej Kasiu, zapraszam
____________________
Skandynawia po krzyżacku
MirellaB 23:11, 01 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Mieczyki super. Miałam kiedyś piękne
Sumaka faktycznie nie sadz, ale wiciokrzew czemu nie?
Ja miałam i mam, jestem super zadowolona, ładne kwiaty i nawet ładny zapach
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Anusia 08:27, 02 mar 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Mieczyki mam po raz pierwszy, kupiłam w kolorze czerwonym sześć sztuk. Miejsce już dla nich znalazłam na folkowej rabacie Posadzę je w rzędzie jak zakwitną będą pięknie się prezentowały na tle sąsiadki tuj
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Warmia 08:43, 02 mar 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Witam Aniu!
Widzę, że działasz. Decyzje podjęte Teraz tylko czekać na realizację.
Miałam kiedyś mieczyki. Bardzo ładne, tylko jakoś tak dziwnie rosły na boki. Trzeba było je podpierać. Czekam na twoje. Oby rosły prosto do nieba
Limki też planuję u siebie, ale w sobotę byłam na Gardenii i kupiłam sobie trzy hortensje Ruby. Zobaczymy co z nich wyrośnie. Były po 10zł, więc nie mogłam bez nich wyjść.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
MirellaB 11:26, 02 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Moje mieczyki były bardzo wysokie, okazałe o musiały rosnąć przywiązane do patyków inaczej by się połamały.
Teraz rosną w ogrodzie u mojej mamy ☺
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Anusia 16:40, 02 mar 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
To będę musiała przygotować tyczki albo podpórki. Ja tez jestem ciekawa jak wysoko wyrosną. Dzisiaj na Żuławach deszczowo.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Karol99 16:41, 02 mar 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
U mnie też padał deszcz, nawet momentami grad sypał.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Anusia 16:52, 02 mar 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Warmia napisał(a)
Witam Aniu!
Widzę, że działasz. Decyzje podjęte Teraz tylko czekać na realizację.
Miałam kiedyś mieczyki. Bardzo ładne, tylko jakoś tak dziwnie rosły na boki. Trzeba było je podpierać. Czekam na twoje. Oby rosły prosto do nieba
Limki też planuję u siebie, ale w sobotę byłam na Gardenii i kupiłam sobie trzy hortensje Ruby. Zobaczymy co z nich wyrośnie. Były po 10zł, więc nie mogłam bez nich wyjść.


Tak ostatecznie zdecydowałam się na Limki. Tę rabatę chcę mieć już do końca przemyślaną. Ach te promocje! Bardzo staram się ale jak im nie ulec W ten sposób trafiły do mojego koszyka mieczyki i jeżówka purpurowa
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 16:52, 02 mar 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Karol99 napisał(a)
U mnie też padał deszcz, nawet momentami grad sypał.


Dokładnie tak było, padał drobny grad z deszczem.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies