Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Anusia 08:09, 27 wrz 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Mam takiego rozchodnika. Czy to Matrona ? Ja twierdzę, że tak




Drugie kwitnienie ostróżki.



____________________
Skandynawia po krzyżacku
olga80 09:53, 27 wrz 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Aniu też mam takiego kupowałam o nazwie Matrona
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Ewa777 10:33, 27 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Miałaś ogromną przyjemność oglądania ogrodu Ewy Bacowej na żywo Wyobrażam sobie jakie to musi być przemiłe uczucie

Śliczne roślinki podarowały Ci dziewczyny, rabaty się zagęszczają
U mnie Pegasus słabo rośnie, nie wiem dlaczego. A tak mi się podoba U Ciebie cudo w tym szapalerze
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
AgataP 09:20, 29 wrz 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Anusia napisał(a)
Iwonka z Grzesiem cały czas nawiązujemy tematem do ogrodu Ewy. Naprawdę fajna niedziela.

No tak nie dość, że się nakopał. Szkoda ale cóż pomimo podziału nie powinno nic się stać z trzcinnikiem do wiosny. Wczoraj posadziłam trawki i nie pamiętam nazwy tej drugiej rośliny. Rozchodnik podzielony na trzy części rośnie na folkowej na przerabianej jej części.

A łubin wsiej w grunt albo zrób rozsadę w lutym. Lepiej tą drugą metodą, przynajmniej w tym samym sezonie zakwitnie.


Trzcinnika można dzielić jesienią, bo to trawa która wcześnie rusza wiosną więc bez obaw
____________________
Z Pszenicznej...
Anusia 22:06, 30 wrz 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
olga80 napisał(a)
Aniu też mam takiego kupowałam o nazwie Matrona


Ja wcześniej wypatrywałam w google i w/g mnie to właśnie Matrona. Podarunek od sąsiadki.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 22:11, 30 wrz 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Ewa777 napisał(a)
Miałaś ogromną przyjemność oglądania ogrodu Ewy Bacowej na żywo Wyobrażam sobie jakie to musi być przemiłe uczucie

Śliczne roślinki podarowały Ci dziewczyny, rabaty się zagęszczają
U mnie Pegasus słabo rośnie, nie wiem dlaczego. A tak mi się podoba U Ciebie cudo w tym szapalerze


Ewa Pegassusa traktuję jako wypełniacz. Lubi dużo słonka i potrzebuje miejsca. Tutaj ma go pod dostatkiem
Za rośliny jestem wdzięczna, bo naprawdę jest sporo do obsadzenia. Przeróbki nawet wskazane. Zwłaszcza folkowa, częściowo zdemolowana
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 22:13, 30 wrz 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
AgataP napisał(a)


Trzcinnika można dzielić jesienią, bo to trawa która wcześnie rusza wiosną więc bez obaw


Witaj Agato w moich skromnych progach. Z trawami dopiero zaczynam swoją przygodę. Doświadczenia dopiero nabiorę po dwóch kolejnych sezonach. Dołożę wszelkich starań aby wszystkie trawy dobrze przezimowały.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Warmia 22:15, 30 wrz 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anusia napisał(a)

Drugie kwitnienie ostróżki.




Ah, te Twoje ostróżki, jak zawsze niezawodne. Masz do nich rękę
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Anusia 22:19, 30 wrz 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
W tej części tak kwitną ładnie ale w innym miejscu nie popisały się, niestety. Nie mam pojęcia od czego to zależy. Przycięłam je w tym samym czasie na tę samą wysokość. Skąd te różnice?
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Warmia 22:21, 30 wrz 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anusia napisał(a)
W tej części tak kwitną ładnie ale w innym miejscu nie popisały się, niestety. Nie mam pojęcia od czego to zależy. Przycięłam je w tym samym czasie na tę samą wysokość. Skąd te różnice?


A może coś im zabiera wodę, bo one takie trochę pijaczki
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies