Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Iwk4 22:04, 07 paź 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Przepiękna, nie pamiętam nazwy

Trochę różyczek kwitło


Kolejnym razem zapraszamy Was do nas
Dziękujemy
____________________
Ogródek Iwony II
Anusia 22:31, 07 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Iwonko dziękuję za piękne zdjęcia. Róża
( pierwsza od góry) Snow Princes. Kupiłam ją na wyprzedaży w Nomi, jeszcze istniał w Elblągu. Dzisiaj nie ma śladu po tej sieciówce. Należy do róż pnących o podobnej potędze jak New Dawn. Z zaproszenia skorzystamy jak nie teraz to pewnie na wiosnę. Cieszę się, że danie smakowało. Przepis wysłałam na priv. Zasiedzieć się nie zasiedzieliście bo miło było i przyjemnie. To ja dziękuję za spędzone chwile.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
ElzbietaFranka 22:58, 07 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13942
Daje glowe uciac ze pisalam do ciebie drugi raz i nie ma mojego wpisu. Pisze na tablecie i nieraz zdarzy mi sie nie przycisnac na wyslij i wszystko idzie w niepamiec.

Teraz musze znowu pochodzic po ogrodzie aby cos napisac. Mamy duzo wspolnego jezeli chodzi o dzieci. Napisze na priv.

U nas pogoda taka sobie byla dzisiaj troszenke popadalo cbmury na przemian ze sloncem ale nie bylo tragedii. Sadzilam cebule i grabilam liscie. Trawy juz źolkna bardzo brzydka jesien lato tez byle jakie taki rok.

Pozdrawiam.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anabuko1 08:58, 08 paź 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Piękne hortensje.
I Anabellka takie ma duużee kule.Suuper!
Moja Anabell takich wielkich kwiatów nie ma.
I chyba muszę ją przesadzić, bo słońce mi ją mocno przypala.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Katkak 16:54, 08 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
O, dziewczyny miały spotkanko
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Anusia 08:56, 09 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
ElzbietaFranka napisał(a)
Daje glowe uciac ze pisalam do ciebie drugi raz i nie ma mojego wpisu. Pisze na tablecie i nieraz zdarzy mi sie nie przycisnac na wyslij i wszystko idzie w niepamiec.

Teraz musze znowu pochodzic po ogrodzie aby cos napisac. Mamy duzo wspolnego jezeli chodzi o dzieci. Napisze na priv.

U nas pogoda taka sobie byla dzisiaj troszenke popadalo cbmury na przemian ze sloncem ale nie bylo tragedii. Sadzilam cebule i grabilam liscie. Trawy juz źolkna bardzo brzydka jesien lato tez byle jakie taki rok.

Pozdrawiam.


Taki rok Elu. Stracony dla wielu roślin zwłaszcza dla róż. Iwonka przywiozła mi róże Montana. U nas nie można ich dostać. Posadziłam je wczoraj pomimo tego, że wiało ale dzisiaj jest jeszcze gorzej. Mam do posadzenia jeszcze czosnki główkowate.
Twój ogród jest duży i dojrzalszy, masz o wiele węcej pracy. Trawiasta cudna jest z czego czerpać inspiracje.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 08:59, 09 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
anabuko1 napisał(a)
Piękne hortensje.
I Anabellka takie ma duużee kule.Suuper!
Moja Anabell takich wielkich kwiatów nie ma.
I chyba muszę ją przesadzić, bo słońce mi ją mocno przypala.


Aniu Anabelka nie lubi słońca. W pierwszym roku rosła w pełnym słońcu i spaliła sie na amen. Po przesadzeniu odchorowała rok i nie zakwitła. To jej drugie kwitnienie ale za to obfite.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 09:04, 09 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Katkak napisał(a)
O, dziewczyny miały spotkanko


Taki spontan. Iwonka kupiła mi Montanę w Zblewie a właściwie Zbyszek. Po drodze zbiegło się kilka spraw, więc postanowiła, ze je mi przywiezie. No ja bardzo chętna jestem na takie wizyty. Kasiu jak będziesz następnym razem to koniecznie trzeba zaplanować zwiedzanie Żuław szlakiem domów podcieniowych.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
olga80 10:59, 09 paź 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
O i kolejne spotkanie
U nas wczoraj było chwilami nawet przyjemnie,dzisiaj wieje okropnie.Chciałam iść posadzić chociaż trochę tulipanów,ale na rabacie błoto nie wiem kiedy ja to ogarnę ciągle pada.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Anusia 07:50, 10 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
olga80 napisał(a)
O i kolejne spotkanie
U nas wczoraj było chwilami nawet przyjemnie,dzisiaj wieje okropnie.Chciałam iść posadzić chociaż trochę tulipanów,ale na rabacie błoto nie wiem kiedy ja to ogarnę ciągle pada.


Sezon rozwinął się pod tym względem. Wpierw nawiedziła mnie Gosia moja kuzynka z ogrodu Gdzieś na końcu świata. Póżniej odbyło sie spotkanie u Ewy. Następnie odwiedziła mnie Kasia z Mojej Bajki. Wrzesień także okazał się bardzo owocny a mianowicie spotkanie u Ewy- Ogród Bacowej, no po prostu fantastyczny ogród a ostatnie spotkanie z Iwonką w Skandynawii.

Tereniu ja po cichu liczę na jeszcze kilka słonecznych dni.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies