Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Anusia 07:48, 25 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Kasiu nie śpię. Darię wyprawiam na 7,15 do Ośrodka. Teraz nadrabiam jeszcze na forum Pada i ciemno, szaro za oknem, że nie nastraja optymizmem. Dobrze, że mamy Ogrodowisko
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Katkak 07:55, 25 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
U mnie jeszcze wszyscy śpią, a ja się szykuję do biegania, choć u mnie pogoda też paskudna. A potem do pracy i w domku dopiero po 19.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 08:09, 25 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82628
U nas rano mgła i ziąb, ale teraz coś się słonka przeciera....dobrze by było bo w oczkach muszę sprzątnąć na zimę Miłego biegania
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anusia 08:17, 25 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Katkak napisał(a)
U mnie jeszcze wszyscy śpią, a ja się szykuję do biegania, choć u mnie pogoda też paskudna. A potem do pracy i w domku dopiero po 19.


Zazdroszczę zapału, mnie ciężko namówić na bieganie Mój sąsiad trenuje. Widziałam jak morderczo przygotowywał się do Triatlonu. Ostatecznie zajął w pełnym Iron Menie szóste miejsce. Startowało 150 osób.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Magleska 08:45, 25 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19149
Bieganie to też nie dla mnie ..... wolę łopatę ....u mnie słoneczko Miłego dnia
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Katkak 09:39, 25 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Anusia napisał(a)


Zazdroszczę zapału, mnie ciężko namówić na bieganie Mój sąsiad trenuje. Widziałam jak morderczo przygotowywał się do Triatlonu. Ostatecznie zajął w pełnym Iron Menie szóste miejsce. Startowało 150 osób.

Moj najlepszy przyjaciel też zrobil Iron Mena w tym roku i moje bieganie to w dużej mierze Jego zasluga, bo mnie zmibilizowal. A zawsze piwtarzalam, że nienawidzę biegania i nigdy, przenigdy nue będę .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
jolanka 19:49, 25 paź 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Przychodze z rewizytą.
Obejrzalam z podziwem wypielegnowany ogród. Żadnego chwasta nie mogłam nigdzie dojrzeć
Cudna ta "donica" wokół domu. Jestem ciekawa, czy robiliście tam jakieś odwodnienie?
Masz niezwykle zdolnego eMa. Pergola, ławka, cóż to dla niego Ja muszę kupować bo to nie ta bajka dla nas. W wolniejszym czasie posiedze u Ciebie, jeśli pozwolisz. Niesamowite masz hortensje, taka ilość kwiatów.
Pozdrawiam serdeczne i zaznaczam sobie do podgladania
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
lojalna_ 10:26, 26 paź 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
U mnie dziś słońce przesyłam promyk.


Hortki masz obłęd ne duże piękne kwiaty ...a te pasy koloru świetnie to wygląda ....może listopad nasz oszczędzi ech wczoraj taka zimnica była ze w rękawiczkach z Fidkiem rani nadpacerze byłam.
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
ElzbietaFranka 12:41, 26 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14095
Anus nie przycinalam czubkow choiny chce aby rosly wysoko, obcinam boki aby byly geste i mialy jak najwiecej bombelkow zielonych na wiosne.

Serby to 2 lata musza sie aklimatyzowac w glebie, jak nabiora korzenia to rusza w trzecim roku.

U nas przeplatanka slonce i chmury ale wietrznie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anabuko1 13:33, 26 paź 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23689
Ładnie wciąż u Ciebie.

Linki przepiękne. Chyba mają sporo słońca, że tyle różu zlapaly.
Rozchodniki pięknie się prezentują. Dopiero w tym roku zaczęły mi się bardziej podobać.
Róże widzę nie poddają się.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies