Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

ren133 21:51, 18 sie 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Johanka77 napisał(a)
zaintrygowała mnie propozycja wykorzystania jednego z boków.
Albo któryś z rogów na froncie (po lewej stronie wejścia lepiej, bo nie ma tuj).

Taki mały ogień to ani nie będzie praktyczny - choć mówisz, że nie musi - ale też nikogo nie ogrzeje...
Może niech choć jedna funkscję użytkową ma


Mam rozumieć, że jesteś za kominkiem?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 21:54, 18 sie 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Makao_J napisał(a)
Uhuhu, widzę nowe super pomysły. Palenisko fajna sprawa.


Ania, boje się jednak żywego ognia przy tych białych donicach ... no chyba żebym naocznie przekonała się, że to się sprawdza ... u navi np
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 22:03, 18 sie 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
leon60 napisał(a)

Reniu nie masz tam za wiele miejsca zrób coś małego delikatnego by nie przytłoczyć całości.
Inspirka fajna


No właśnie o to chodzi, że mam tam mało miejsca i ... nie da się poszaleć ... a też nie chciałabym przedobrzyć ...

Wiele osob wypowiedziało się tutaj, że biokominek nie jest fajny a ja jednak właśnie o nim myślę ... o atrapie ognia wbudowanej w większy stół ... jeśli będzie nam zimno to i tak w przyszlości planujemy zakup ogrzewacza ogrodowego na taras ale przecież możemy go w razie potrzeby używać i we wgłębniku ... wszystko zależy od ilości gości

O czymś takim myślę: https://pl.pinterest.com/pin/353321533257524297/
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 22:04, 18 sie 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
jolanka napisał(a)
Najpierw woda, teraz ogień, Renia, żywiołowa z Ciebie dziewczyna
Inspiracje fajne .


No żebyś wiedziała
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Johanka77 22:05, 18 sie 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
ren133 napisał(a)


Mam rozumieć, że jesteś za kominkiem?


Nie. Za paleniskiem, ale w rogu.
Bo jak dasz na środku, to będziesz mieć mało miejsca.
Mi się najbardziej podoba takie proste czarne, jak na początku pokazywałaś.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
ren133 22:10, 18 sie 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Makusia napisał(a)
Reniu podziwiam Cię za spokojną głową, w sensie, że zanim zadziałasz, to przemyślisz temat dokładnie.
Ja się nie znam, ale ścianka z pina bardzo mi się podoba.
Co do paleniska w stole, to nasuwa mi się tylko jedno pytanie- jak z wizualną stroną paleniska w czasie, gdy ogień akurat się nie pali? Chodzi mi o czystość paleniska- sadza, zadymienie misy (nie wiem z czego miałaby być).


Makusia Ja już tyle razy poprawialam, poszerzałam rabaty, przesadzałam nawet dzrewa że wolę jednak przemyśleć dłużej tę kwestię ... tym bardziej, że to nie ja będę głównym wykonawcą ale eM a on to już na pewno nie będzie poprawiał nie znosi tego
No wlaśnie z tym paleniskiem w stole to trochę dyskusyjna sprawa dlatego myślę, że chyba jednak muszę zrezygnować z żywego ognia i wybrać opcję z biokominkiem ...

PS a na palenisko na kiełbaski znajdę inne miejsce ... kiedyś
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 22:10, 18 sie 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Kawa napisał(a)
Reniu macham


____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
malkul 08:36, 19 sie 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
reniu podczutyje twoje rozważania ogniowe, i faktycznie nei spiesz się z decyzją.
moze ktoś kto uzytkuje białe murki powinien sie wypowiedzeic co ile to trzeba malować i jak sie to użytkuje.
ja już sie wypowiedziałam więc tylko podglądac mi zostaje trzymam kciuki za dobrą decyzję
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
beata_m 22:07, 19 sie 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
i ja też lubię ten Twój spokój i opanowanie podczytuje czasem co piszecie i jak zawsze każde rozwiązania mają swoje za i przeciw dołączam się do trzymania kciuków i ani przez chwilę nie wątpię, że wybierzesz rozwiązanie najbardzij optymalne dla własnych potrzeb :*
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
AngelikaX 13:03, 21 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
leon60 napisał(a)

Reniu nie masz tam za wiele miejsca zrób coś małego delikatnego by nie przytłoczyć całości.
Inspirka fajna


Zgadzam się z Olą, nie ma tam za wiele miejsca...
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies