Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Agi2006 09:42, 26 maj 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Witaj Magda. Niby masz rację ale mój ogród jest w powijakach i bardzo dużo pracy jeszcze przed nami. Czekają nas tez roboty takie typowo budowlane, mur oporowy , taras , altana, osłona smietnika i do tego musze zaciągnąć męża. A resztą zajmuję się ja włącznie z sadzeniem, zrywaniem darni, koszeniem....
(koszenie swoją droga uwielbiam). A , że mój mąż nie przepada za pracami ogrodowymi to też ma takie a nie inne podejście do wszystkiego
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
alis 10:03, 26 maj 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Agi2006 napisał(a)
Muszę nieskromnie stwierdzić, że w towarzystwie jestem lubiana, bo jestem po prostu otwarta na ludzi. Ale sama ze soba mam problem i przede wszystkim z podejmowaniem decyzji. Nawet najprostsze tematy urastaja do rangi tematu życia.


Skąd ja to znam
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Atena 20:26, 29 maj 2017


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
Witaj Agi

przywiódł mnie tytuł ja co prawda nie bliźniak ale doskonale Cię rozumiem.
Mam bardzo podobnie a dodatkowo chyba z wiekiem jestem coraz mniej zdecydowana
I to też widać w ogrodzie. Czasami mam aż na siebie nerwy bo ileż można przesadzać...a do tego wyobraźni przestrzennej totalnie brak.
U Ciebie za to od razu nasadzenia grupowe i widać że lekcje z ogrodowiska odrobione Ja zaczynałam od pojedynczych sztuk i miliona gatunków
Będę zaglądać bo masz piękny domek i ciekawa jestem w jaki ogród go odziejesz.
Pozdrawiam ze wzgórza
____________________
Ogród na wzgórzu
ren133 09:47, 02 cze 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Nadrobiłam ... I co zdecydowałaś już ostatecznie którą seslerię sadzisz?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Agi2006 10:05, 02 cze 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Atena napisał(a)
Witaj Agi

przywiódł mnie tytuł ja co prawda nie bliźniak ale doskonale Cię rozumiem.
Mam bardzo podobnie a dodatkowo chyba z wiekiem jestem coraz mniej zdecydowana
I to też widać w ogrodzie. Czasami mam aż na siebie nerwy bo ileż można przesadzać...a do tego wyobraźni przestrzennej totalnie brak.
U Ciebie za to od razu nasadzenia grupowe i widać że lekcje z ogrodowiska odrobione Ja zaczynałam od pojedynczych sztuk i miliona gatunków
Będę zaglądać bo masz piękny domek i ciekawa jestem w jaki ogród go odziejesz.
Pozdrawiam ze wzgórza


Witaj Atena! Dziękuję za miłe słowa. U mnie milion gatunków jest w głowie....I bardzo trudno jest mi coś wyeliminować, żeby za dużo się nie działo. Nie lubię misz - maszu ale we wnetrzach bardziej nad tym panuję. Rośliny żyją swoim życiem, różnie rosna i dają efekt czasami nieprzewidywalny. Zazdroszczę innym przeglądając wątki , ze wszystko jest takie spójne.... A u Ciebie byłam i widze, ze też róznica poziomów w ogrodzie. Ale jakie Ty piękne zdjęcia robisz....WOW! Domyślam się, że w rzeczywistości jest jeszcze piękniej i cudnie u Ciebie pachnie i bzyczy
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 10:08, 02 cze 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
ren133 napisał(a)
Nadrobiłam ... I co zdecydowałaś już ostatecznie którą seslerię sadzisz?


Renia no zdecydowałam sie na jesienną. Finka zarządziła wysyłkę za trzy tygodnie. Tzn. juz za dwa Mam nadzieję, że nie będę żałować. Chodzi mi po głowie jeszcze pomysł, który miałam na początku aby w trawki wrzucić kule bukszpanowe...Ale tu jeszcze dumam. Tak bardzo u Ciebie podobają mi się te kule pod śś...
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
ren133 22:51, 02 cze 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Agi2006 napisał(a)


Renia no zdecydowałam sie na jesienną. Finka zarządziła wysyłkę za trzy tygodnie. Tzn. juz za dwa Mam nadzieję, że nie będę żałować. Chodzi mi po głowie jeszcze pomysł, który miałam na początku aby w trawki wrzucić kule bukszpanowe...Ale tu jeszcze dumam. Tak bardzo u Ciebie podobają mi się te kule pod śś...


Tylko, ze taki minimalizm z trawkami tez jest fajny
A może znajdzie sie jeszcze miejsce na jedno wielopniowe i tam wtedy posadzisz kule?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
lojalna_ 17:23, 05 cze 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Wiem coś o tym długoterminowym zastanawianiu się )) ale zawsze to na lepsze wychodzi mniej przesadzanie potem ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Agi2006 13:01, 07 cze 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
A ja się tak zastanawiałam nad tymi kwadratami z śś, decyzje podjęłam co do zamówienia 72 szt. seslerii jesiennej a dziś wpadłam na to zdjęcie https://www.flickr.com/photos/herry/8775523538/ . I klops! Bo baaaardzo mi się podoba ...Kule, hakone zielona i coś białokwitnącego pomiędzy..... Uch! Zła jestem na siebie. juz nic nie powinnam oglądać
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 15:09, 07 cze 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
i jeszcze to.... https://www.flickr.com/photos/herry/8775774392/in/photostream/

A MIAŁAM JUŻ NIC NIE OGLĄDAĆ!!!!!!!!!!!
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies