Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Efffa 14:18, 19 maj 2017


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Nie dzieliłam sesleri jak kupiłam rok temu,ale teraz bym mogła juz dzielić
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 10:49, 22 maj 2017


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Co dzialasz?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Agi2006 15:20, 22 maj 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Ewelina na razie nic nie działam bo czekam na moją seslerię. Mam mieć ją za 3 tygodnie bo sie korzeni. Wstępnie uzgodniłam zakup jesiennej. a w ogóle to musze wrzucic jakieś zdjęcia tylko czas mnie ogranicza. Zostałam sama z dziećmi w tym tygodniu i pewnie nic nie zrobie w ogrodzie. A poza tym mąż mi powiedział w weekend , ze bez sensu jest sadzić tyle sztuk trawy po to by za jakiś czas musieć ją wykopać i dzielić bo się będzie starzeć. I jak on to nazwał? Acha robota głupiego czyli syzyfowe prace....
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
alis 18:11, 24 maj 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Witaj Aga, trafiłam do Ciebie od grubej_dyni, zainteresował mnie tytuł Twojego wątku, też jestem zodiakalnym bliźniakiem i mam spore dylematy ogrodoweZapisuję do przejrzenia
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
nawigatorka 19:19, 24 maj 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Krokusy w żwirku tez dają rade
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Agi2006 11:17, 25 maj 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
alis napisał(a)
Witaj Aga, trafiłam do Ciebie od grubej_dyni, zainteresował mnie tytuł Twojego wątku, też jestem zodiakalnym bliźniakiem i mam spore dylematy ogrodoweZapisuję do przejrzenia


Witaj Alicja. U mnie na razie mało do ogladania ale mam nadzieję, ze bedzie coś wiecej się działo. Bliźniak to trudny znak zodiaku i dla osoby tak urodzonej jak i dla najbliższych. Coś na ten temat wiem. A dwóch bliźniaków w domu to ciężka sprawa ( mój starszy syn tez bliźniak ).
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 11:18, 25 maj 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
nawigatorka napisał(a)
Krokusy w żwirku tez dają rade


No to będą krokusy Mus zakupić na jesień.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
anna_t 13:33, 25 maj 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Moim zdaniem bliźniak to najlepszy znak! Ja się nimi otaczam..M, teść, siostra, przyjaciółka
Dogadalabym się z tobą
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Agi2006 14:49, 25 maj 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Muszę nieskromnie stwierdzić, że w towarzystwie jestem lubiana, bo jestem po prostu otwarta na ludzi. Ale sama ze soba mam problem i przede wszystkim z podejmowaniem decyzji. Nawet najprostsze tematy urastaja do rangi tematu życia.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Magda70 15:29, 25 maj 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Agi2006 napisał(a)
Ewelina na razie nic nie działam bo czekam na moją seslerię. Mam mieć ją za 3 tygodnie bo sie korzeni. Wstępnie uzgodniłam zakup jesiennej. a w ogóle to musze wrzucic jakieś zdjęcia tylko czas mnie ogranicza. Zostałam sama z dziećmi w tym tygodniu i pewnie nic nie zrobie w ogrodzie. A poza tym mąż mi powiedział w weekend , ze bez sensu jest sadzić tyle sztuk trawy po to by za jakiś czas musieć ją wykopać i dzielić bo się będzie starzeć. I jak on to nazwał? Acha robota głupiego czyli syzyfowe prace....


no trochę ma rację z tym dzieleniem...ale przecież za 2 -3 lata tez trzeba cos robić w ogrodzie aby się nie zanudzić
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies