Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Agi2006 20:24, 18 mar 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Aga co roku tak robię i fajnie odbijają i się zageszczaja. Ja dziś znowu popracowalam w ogrodzie bo zdzieralam darn pod nową rabatę. Teraz muszę podjąć decyzję jak ją obsadzić . Pomysłów 10 tys ale żaden nie jest doskonały
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
beata_m 20:29, 18 mar 2020


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Agi2006 napisał(a)


ale klasowy ten forncik mega
a żółty to też przecież piękny kolor!!!!
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Wiolka5_7 20:29, 18 mar 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Ładna wiosna u Ciebie
Żółte kwiatuszki cudne wiosną wszystkie kolory zachwycają
Ciekawe co ostatecznie wymyliłaś ?

Ja wjazdową już zrobiłam w ostatecznej wersji...nie mam zamiaru już nic zmieniać teraz tylko czekam aby zasiać trawkę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Agi2006 21:11, 18 mar 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Beatko dziękuję za te miłe słowa. Tak żółty jest piękny ale jakiś czas temu uparlam się żeby go nie wprowadzać do ogrodu. Zostanie wiec tylko na wiosennych kwiatkach. Pewnie u Ciebie tez dziś była taka piękna pogoda jak u mnie bo w końcu Tarnów niedaleko od NS ☺
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 21:17, 18 mar 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Wiolka5_7 napisał(a)
Ładna wiosna u Ciebie
Żółte kwiatuszki cudne wiosną wszystkie kolory zachwycają
Ciekawe co ostatecznie wymyliłaś ?

Ja wjazdową już zrobiłam w ostatecznej wersji...nie mam zamiaru już nic zmi5eniać teraz tylko czekam aby zasiać trawkę


Wiolus ale przyznaj że kilka zmian wprowadzilas zanim Twój przedogrodek stał się perfekcyjny. Ja nie lubię zmieniać wiec ciągle myślę czym podsadzić graby i co posadzić wzdłuż dereni. Jutro idę juz do pracy ale mąż obiecał mi ze ściągnie darn do końca. Wstawię wtedy zdjęcia z rabatami i poproszę Was o pomoc w podjęciu decyzji.No sama chyba sobie z tym nie poradzę.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Wiolka5_7 21:36, 18 mar 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Agi2006 napisał(a)


Wiolus ale przyznaj że kilka zmian wprowadzilas zanim Twój przedogrodek stał się perfekcyjny. Ja nie lubię zmieniać wiec ciągle myślę czym podsadzić graby i co posadzić wzdłuż dereni. Jutro idę juz do pracy ale mąż obiecał mi ze ściągnie darn do końca. Wstawię wtedy zdjęcia z rabatami i poproszę Was o pomoc w podjęciu decyzji.No sama chyba sobie z tym nie poradzę.


Przedogródek to miał bardzo dużo zmian....

Mam nadzieję,że bedziesz zadowolona i nie będziesz musiała ciągle zmieniać
Chociaż chyba każdy przechodzi ten etap

Dobrze masz z tym eMem najgorsza robota będzie z głowy

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Agi2006 21:49, 18 mar 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Zmieniamy się z mężem przy dzieciach w tym trudnym wirusowym okresie łącząc konieczność z pożytecznym. Ja pracowałam w ogrodzie przez 3 dni wiec do soboty chwytać za lopate i sekator będzie mąż. Od soboty podobno deszcz
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Wiolka5_7 21:52, 18 mar 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Fajnie
U mnie od niedzieli zimno i przymrozki...eh...mam nadzieję,że nic nie ucierpi...
A deszcz mógłby popadać u mnie...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
amatorodniczka 08:42, 19 mar 2020


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 537
Hej , hej pochwal się koniecznie jakie masz pomysły na nową rabatę.. Ja dziś zrobię jakieś fotki i też muszę w końcu coś wykombinować, bo mój eM już chce powoli robić trawnik (rok temu przygotował całe podłoże) i czeka aż wymyślę rabatę w "Centrum" naszego ogrodu..

Pozdrawiam
____________________
Weronika Nowoczesny ogród ze skarpami
Agi2006 20:24, 19 mar 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Weronika napewno się pochwale bo zamierzam tu na O. prosić o rady. Dziś eM ściągnął darn do końca. Nie zrobiłam zdjęcia bo byłam w pracy a potem już było za późno tzn. ciemno . Ale obfoce ja z każdej strony i będę coś kombinować w peincie.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies