Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Agi2006 10:56, 04 mar 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
A propos nawozu http://www.kwiateo.pl/yara-mila-complex-25kg-hydrocomplex-nawoz-uniwersalny/

Trawka do donicy przed dom http://trawki.pl/?117,sesleria-caeurela&PHPSESSID=bbbaa738a4619e6f13c2f0b077bcbc6c
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
jazzy 12:10, 04 mar 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Agi2006 napisał(a)
Jazzy bardzo mi się spodobała...Z resztą jak wiele innych. I tez by pasowała u mnie pod jodły, tzn. jodły, przed nimi trawka, a na końcu bukszpany lub cisy farmen. Ty planujesz ją przed grackami i tak się zastanawiam czy to dobrze. Bo gracki i stipa to trawy luźne, lekkie i chyba przydaloby się między nimi coś "sztywnego" co by je oddzielało. Ja się nie znam,ale cały czas tak układam sobie moje planowane nasadzenia

Ja rozważam ewentualnie buksy, ale to juz zupelnie przed trzcinnikiem, nie pomiędzy No i kulkowane w różnych rozmiarach - nie żywopłot
Ale się zobaczy
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
beata_m 20:22, 04 mar 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Agi2006 napisał(a)
Hej Beata . Domyślam się gdzie na lody jeździsz... Witam Cię i zapraszam częściej. ja na razie z powodu małego bobasa mam niewiele czasu na odwiedzanie wątków ale musze nadrobić zaległości u was


u mnie nie ma co nadrabiać bo same plany i ciągle podglądam i szukam a z czasem to i u mnie różnie, mój bobas ponad roczny a czasu dalej jak na lekarstwo
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Agi2006 11:22, 05 mar 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
jazzy napisał(a)

Ja rozważam ewentualnie buksy, ale to juz zupelnie przed trzcinnikiem, nie pomiędzy No i kulkowane w różnych rozmiarach - nie żywopłot
Ale się zobaczy

Ja też myślałam o buksach lub o tujach danica lub hoseri. Mam je już przy wejściu do domu i byłoby nawiązanie. I ewentualnie jeszcze przed nimi kostrzewa. Nie lubię tuji ale dostałam jedną na patyku od męża i dokupiłam te hoseri . Chciałam kulki ale one na razie nie wyglądają na to , żeby miały być okrągłe ...Raczej w kształcie to są takie baloniki


I jeszcze moja twórczość na temat jodeł i tego co pod nimi.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 11:23, 05 mar 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
oczywiście na całej długości byłaby ta wysoka trawka (czyt. stipa brachitripa), buksy lub tuje i ewentualnie kostrzewa...
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 11:25, 05 mar 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
beata_m napisał(a)


u mnie nie ma co nadrabiać bo same plany i ciągle podglądam i szukam a z czasem to i u mnie różnie, mój bobas ponad roczny a czasu dalej jak na lekarstwo


Beata ja też mam mało czasu na cokolwiek .Teraz jestem na ogrodowisku , bo mój roczniak zasnął.... Na jak długo? Pewnie pół godzinki pośpi...
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
jazzy 14:25, 05 mar 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Agi2006 napisał(a)
oczywiście na całej długości byłaby ta wysoka trawka (czyt. stipa brachitripa), buksy lub tuje i ewentualnie kostrzewa...

Agi, ta stipa nie jest zbyt wysoka ona ma 70-100cm wys. Dopiero jak kwitnie w sierpniu to sięga wyżej
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jolka 16:38, 05 mar 2015


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Agi2006 napisał(a)

I jeszcze moja twórczość na temat jodeł i tego co pod nimi.


Ale ślicznie Ci wyszło A nie myślałaś o dodaniu kolorków do zielonego??
Jak patrzę na ten rysunek, to od razu bym dała na prawo od traw rząd hortensji.
Właśnie a'porpos.. jakby coś to jeszcze mam limkowe patyczki do rozdania.
Możesz przyjechać
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Agi2006 10:06, 06 mar 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
jazzy napisał(a)

Agi, ta stipa nie jest zbyt wysoka ona ma 70-100cm wys. Dopiero jak kwitnie w sierpniu to sięga wyżej

Jazzy wiem i dobrze. przed jodłami nie chcę nic wysokiego.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 10:08, 06 mar 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Jolu no chętnie bym do ciebie wpadła na kawke, ale na razie hortensji nie planuję , bo u mnie nie dałyby rady...Tak mówi moja sąsiadka
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies