popcorn
13:16, 05 maj 2015

Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Aśka, moje kosztowały koło 20 zł/szt. Jak znajdziesz tanio, to się nie wahaj, kupuj! 
Wprawdzie kawał drogi przejechały, ale w szkółce w Wieliczce koło Krakowa pewnie nadal są
Niestety nie pamiętam jak się zwała...

Wprawdzie kawał drogi przejechały, ale w szkółce w Wieliczce koło Krakowa pewnie nadal są

____________________
Mój nowy ogródek
Mój nowy ogródek