Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

popcorn 13:15, 20 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
eee_taam napisał(a)


ja już bym ci radziła odpuścić zamawianie cebul ...masz świetne plany wyjazdowe .....jak załatwisz temat domu to i na cebule przyjdzie czas


Sama prawda Ale może bym się wyrobiła hihihihi
____________________
Mój nowy ogródek
13:25, 20 lis 2017
popcorn napisał(a)
Sama prawda Ale może bym się wyrobiła hihihihi


masz jeszcze szanse zdazyć do mnie na kawę winko jeszcze nie otwarte co ty na to? może masz jeszcze luz w grafiku przed wyjazdem ?
jankosia 15:32, 20 lis 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Widzisz, trza było najpierw zarezerwować a potem pytać na forum A tak to o, jakiś podglądacz wykupił i ni ma. Nie ja- żeby nie było
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
popcorn 18:41, 20 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Justynko, żeby wino pić to bym musiała mieć transport a nie być kierowcą. Czas by się znalazł, choć po ciemku do Ciebie trafić to wyzwanie może przyszła sobota ale bez winka raczej ?

Monia, w zasadzie odetchnęłam roboty mniej

Buziaki miłego wieczoru!
____________________
Mój nowy ogródek
22:18, 20 lis 2017
dzwoń i przybywaj
popcorn 15:18, 21 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Justynko, zobaczymy dziękuję za zaproszenie a może Ty do mnie??

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 09:37, 22 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ubezpieczyłam się na wyjazd, 100 zł za 22 dni i 5 azjatyckich krajów

Chyba już wszystko. Jeszcze juany może gdzieś w kantorze kupię, bo w Pekinie ląduję w niedzielę i banki zamknięte i lepiej byłoby nie płacić prowizji za wypłatę z bankomatu. Hm. Cała reszta ogarnięta. chyba że coś mi umknęło...

miłego dnia wszystkim

A za chwilę jadę na koncert do Krakowa, ale się cieszę Wrócę po północy, ale co tam
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 12:59, 24 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Moje uprawy Żeby nie było ciągle offtopów



____________________
Mój nowy ogródek
AgataP 13:07, 24 lis 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
popcorn napisał(a)
Moje uprawy Żeby nie było ciągle offtopów





Kurcze też muszę upolować sobie niedługo taki miksik na razie jeszcze wyjadam rukole z warzywnika ale bazylii to już kolejną doniczkę zeżarłam
____________________
Z Pszenicznej...
popcorn 13:12, 24 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ja z braku warzywnika mam tylko to co powyżej
ale planuję jutro wizytę na targu w celu zakupienia kiełkującej pietruszki i cebuli do pędzenia na parapecie


na wycieczkę kupiłam jeszcze solarny powerbank, żeby mieć komórkę w razie czego. Nocne przejazdy autobusami z wifi hihi
Jak nie będę mogła spać, to będę Wam wrzucać zdjęcia
I korzystając z black friday (dla powerbanku gratisowa wysyłka) kupiłam sobie trochę kosmetyków. I koniec z zakupami na ten rok

pozdrawiam, Agatko!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies