Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

popcorn 13:44, 17 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Adkawi, spokojnie Inaczej kosztuje wycieczka dla 1 osoby, inaczej dla 3.
Powodzenia

Krysia, zmotywowałyście mnie. Tak nie może być dalej, bo się wykończę...
____________________
Mój nowy ogródek
jankosia 15:30, 17 lis 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Racja! Do boju kochana! Nie idziesz po jałmużnę tylko po swoje do jasnej cholery Trzymamy kciuki, ten facet to kula u nogi, musisz ją odciąć jak najszybciej
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
AnnaCh 18:13, 17 lis 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Otóż to, cycki w górę i do przodu, a w razie co, to wiesz, zrobimy mu nalot i zmieknie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
popcorn 20:50, 17 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ser zrobiłam bundz. Z pięciu litrów mleka prosto od krowy. I bułeczki z dynią. Nawet niezłe.





____________________
Mój nowy ogródek
yolka 21:03, 17 lis 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Zrobienia sera gratuluję - złota Karolino
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Magleska 21:06, 17 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18404
Mniam smakowicie wygląda
Planowanie widzę już prawie zakończone .....super zazdraszczam wyjazdu ....niestety mój urlop na ten rok się już skończył
Co do ważnych spraw ....nie wypowiadam się .... bo nie znamy sie zbytnio ....ale bardzo kibicuję poradzisz sobie !
Warto wziąść sprawy w swoje ręce .....
Ps. Czekam na zdjęcia z wyjazdu ....
moja przyjaciółka właśnie znowu pojechała ( teraz gdzieś w KohMak jest i co chwile na fb zdjęcia wstawia ......ech pięknie tam jest
Może bym kiedyś z Tobą sie wybrała ? Uwielbiam babskie wyjazdy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
popcorn 21:21, 17 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mój pierwszy raz serowy, chyba udany choć powinny być dziury w serze, a nie ma. Hmmm

Magleska, dzięki. Ja raczej łażę i zwiedzam, teraz trzy tygodnie i jedyną woda to basen w hotelu szkoda mi czasu na plażę, mogę sobie na wyspy kanaryjskie wyskoczyć, dużo bliżej a też ciepło. Tyle że po trzech dniach na plaży jestem wykończona więc sobie tego nie robię

Łażę, zwiedzam i integruję się z mieszkańcami i innymi turystami czasem.
Może za rok zmontujemy ekipę, z jakimiś ogrodami botanicznymi naturalnie w międzyczasie
____________________
Mój nowy ogródek
Magleska 21:33, 17 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18404
Ona tez większość zwiedza ,plaża to taki relaks dla pozostałych ( zajmuje sie organizacją ) napiszę Ci na priv jej stronkę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
m_gocha 22:11, 17 lis 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Karola przyznam, że podczytuję Twój wątek ale tak całkiem cichaczem Ale tym razem zabiorę głos.

Jestem pod ogromnym wrażeniem Twoich zdolności planowania i organizowania egzotycznych wypraw! Pierwsze co nasunęło mi się na myśl jak przeczytałam o Twoich poczynaniach to to, że powinnaś zajmować się tym zawodowo i zarabiać na tym duuuuże pieniążki! Nie wiem czym zajmujesz się obecnie, ale wiem, że byłabyś w tym dobra

Gdybym miała wybrać się w taką egzotyczną wycieczkę, to ze spokojem oddałabym się w Twoje ręce (choć z natury jestem trochę panikarą)

Życzę powodzenia

A o serku poczytałam w necie i kto wie?

____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Margarete 23:18, 17 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kobieta wielu talentów ! I ser zrobi, i przetwory na zimę, i ciasta (pyszne bo próbowałam), i wyprawę azjatycką zorganizuje, i ogród zrobi....a jeśli,cze w międzyczasie że trzy inne aktywności podejmie
Buziaki Karolcia !
P.s. próbowałaś poszukać tego zawodowego negocjatora ? Mówiłam ci że moi byli szefowie w firmie po rozwodzie mieli takiego profesjonalnego negocjatora który pomagał im się dogadać i podzielić się działkami, firmą, 600-metrowym domem i innym majątkiem.
Przy sprzedaży po nakazie sądowym nie uzyskać je dobrej ceny raczej...a to waźne przy tym kredycie ...
Powodzenia w walce o swoje !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies