Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

popcorn 06:48, 18 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Magda - super dzięki

Gocha - mam dobrą pracę tfu tfu. Tak naprawdę cokolwiek bym miała robić to bym sobie poradziła. Kwestia samozaparcia i cierpliwości. Fajna byłaby taka praca, nie powiem jeszcze gdybym z pół roku mogła w Azji siedzieć ale najpierw muszę dziecko na studia wysłać może mi nie odechce przez te parę lat

Gosia, dzięki, przestałam o tym myśleć. A na pewno szybciej by poszło niż sądownie...

Miłego weekendu wszystkim
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 18:53, 19 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
I po weekendzie, prawie

Ktoś sadzi jeszcze cebulowe?
Jak coś posadzę jeszcze teraz, w doniczkach, to będzie dobrze???
____________________
Mój nowy ogródek
jankosia 19:07, 19 lis 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Ja jeszcze mam czosnki I zawilce greckie. W zeszłym roku też sadziłam listopad/grudzień. Przy naszych obecnych zima how to dobry termin, nie wyłażą przed mrozami
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
basia3 20:20, 19 lis 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Moje cebulowe już dawno wsadzone, zapomniałam już o nich, zobaczymy co wyjdzie, nie potrafię się zdecydować na jeden rodzaj ,wszystkie mi się podobają, mam wiele rodzajów w dużej ilości kolorów. trochę się boję , że wyjdzie misz masz... no ale wiosną ma być kolorowo.
W zeszłym roku sadziłam cebulowe bardzo nieogrodniczo bo w... lutym. Przez przypadek wlazłam do sklepu i zauważyłam taką przecenę że mnie z kaloszy wyrwało.
Sadziłam do donic .. myślałam, że nic z nich nie będzie ale zakwitły pięknie, pomijam fakt, że to były moje pierwsze tulipany w donicach i niektóre przelałam, no ale pierwsze koty za płoty. W tym roku te w donicach już zadołowanie jak Pan Bóg przykazał, czekają na wiosnę.
____________________
JEST DOBRZE :D
popcorn 08:09, 20 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Monika
Tak myślę czy by jeszcze czegoś nie zamówić wiem, choroba

Basia, dzięki za info, też miałam zawsze kolorowo

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
jankosia 10:37, 20 lis 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Hihi Wiesz co, ja nie wiem jak tam inni, ale ja to niemal codziennie coś sadzę, dzielę, przesadzam. I mi się ogród teraz podoba mimo, że nie mam zimozielonych A co? Jakieś wielkie przeceny cebul gdzieś?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
paniprzyroda 11:12, 20 lis 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Karola, czekam jeszcze na przesyłkę cebulowych, sadzę w pojemnikach i dołuję w gruncie. I jak Jankosia pytam, coś namierzyłaś?
____________________
Dwa ogrody
lindsay80 11:27, 20 lis 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Spokojnie możesz sadzić, w weekend znowu ma być ponad 10C.
____________________
Tu ma być ogród :)
popcorn 13:14, 20 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171


Be...x jak zwykle

nie, bez przesady, przecena jak co roku
Ale co roku u nich kupuję i zawsze jakiś gratis dadzą i odmianowo się zgadza

Waham się ciągle, bo doniczek nie mam. No ale może się uda skombinować

buziaki

PS edytuję bo sprawa się rypła, tak czekałam że czosnków już nie ma, host prawie też. Za rok zamówię
____________________
Mój nowy ogródek
13:14, 20 lis 2017
popcorn napisał(a)
Monika
Tak myślę czy by jeszcze czegoś nie zamówić wiem, choroba

Basia, dzięki za info, też miałam zawsze kolorowo

pozdrawiam!


ja już bym ci radziła odpuścić zamawianie cebul ...masz świetne plany wyjazdowe .....jak załatwisz temat domu to i na cebule przyjdzie czas


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies