Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 17:33, 12 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Jak tylko liście się pojawia będą zdjęcia
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ewa004 19:53, 12 mar 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Cześc ,doczytałam na wątku Sylwii ze zamawiałaś szałwię polecaną przez Sylwię .
Masz dobre i sprawdzone źródło? napisz gdzie zamawiałaś .
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
nawigatorka 20:12, 12 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ewa004 napisał(a)
Cześc ,doczytałam na wątku Sylwii ze zamawiałaś szałwię polecaną przez Sylwię .
Masz dobre i sprawdzone źródło? napisz gdzie zamawiałaś .

Wysyłam na priv
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:55, 12 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A dziewczyny zapomniałam napisać popatrzyłam na lipę, pomyślałam i chwyciłam za sekator - podkrzesana na 1,6 m Nawadnianie wykopane reszta dzieła w rękach M...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Magda70 21:14, 12 mar 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ha ha szybka jesteś
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
nicol21 21:18, 12 mar 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
No no - że też taki fajny ogród przed nami trzymałaś w tajemnicy! Dobrze że M Cię namówił na dołączenie do ogrodowiska! Cmoki dla niego!

Działasz ostro i z tak pięknymi rezultatami. Działka ogromna, ale patrząć na to co już zrobiłaś to z przyjemnością będę obserwować kolejne kroki
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
nawigatorka 13:08, 13 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
jalos napisał(a)
przyszłam się przywitać
Pięknie się zapowiada Twój ogród.
Szczególnie zaimponował mi odręcznie wykonany szkic i plan ogrodu, aż się zawstudziłam, że ja tak nie robię....
Dom - moje klimaty.... i rabata frontowa miód-malina.


Jeśli chodzi o nieprzemyślane zakupy, o których mi pisałaś, to ja już się z tego wyleczyłam i Tobie tez radzę - to nie jest dobry pomysł szczególnie na początku tworzenia ogrodu - nie znasz dobrze rośliny, jej wymagań, sadzisz w złym miejscu i towarzystwie i to często w nieprzygotowanym terenie. Do szkółki jedz wcześniejszym planem (omówionym najlepiej na ogrodowisku) i listą roślin i sztuk albo tylko popatrzeć, poinspirować, poszukać ale tylko po to by się przygotować do zakupów. To mniej boli Dlatego też nie łubie ofiarowywanych roślin bo nie wiadomo co z nimi zrobić... o drzewach później napiszę...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
jalos 13:42, 13 mar 2015


Dołączył: 17 sie 2014
Posty: 764
nie sposób się z Tobą nie zgodzić - chyba zacznę dziś coś kreślić na mapce i podrzucać na ogrodowisko do oceny.
A jeśli chodzi o ofiarowane rośliny to mam tego całkiem sporo, a jak do tego jeszcze dorzucę moje impulsywne ubiegłoroczne zakupy to torchę tego jest....-
____________________
Aga Twardy orzech do zgryzienia - ogrodowe rozterki i marzenia
Wieloszka 13:57, 13 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
nawigatorka napisał(a)
A dziewczyny zapomniałam napisać popatrzyłam na lipę, pomyślałam i chwyciłam za sekator - podkrzesana na 1,6 m Nawadnianie wykopane reszta dzieła w rękach M...

Super, że podkrzesałaś lipę Jakoś nie pasuje mi duży prostopadłościan (bo w końcu ta lipa kiedyś mocno urośnie) na krótkiej nóżce... Zresztą znam przykład drzewka Gabisi (ogród dla roślin o mocnych nerwach), która teraz robi wymianę katalpy (kupionej w czasach przed O.) szczepionej na wysokości 1,5m, taki kolos na glinianej nóżce
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
nawigatorka 15:39, 13 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Wieloszka napisał(a)

Super, że podkrzesałaś lipę Jakoś nie pasuje mi duży prostopadłościan (bo w końcu ta lipa kiedyś mocno urośnie) na krótkiej nóżce... Zresztą znam przykład drzewka Gabisi (ogród dla roślin o mocnych nerwach), która teraz robi wymianę katalpy (kupionej w czasach przed O.) szczepionej na wysokości 1,5m, taki kolos na glinianej nóżce


Może jeszcze podetnę.... dzieęki za motywację
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies