Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 15:42, 13 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
jalos napisał(a)
nie sposób się z Tobą nie zgodzić - chyba zacznę dziś coś kreślić na mapce i podrzucać na ogrodowisko do oceny.
A jeśli chodzi o ofiarowane rośliny to mam tego całkiem sporo, a jak do tego jeszcze dorzucę moje impulsywne ubiegłoroczne zakupy to torchę tego jest....-


Zdjęcia bukszpanów z plantacji pod Wrocławiem (może jeszcze komuś się przyda) to z ubiegłego roku.na ostatnim zdjęciu obwódka z sadzonek. Reszta później bo nieczasowa jestem...

____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Asiuniaa 09:20, 14 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
Hej fajny ogród tworzysz . Dojrzałam trawy ale nie wiem czy one są w 1 sezonie po posadzeniu? Gdybyś mogła to wrzuć mi to zdjęcie jak się rozrosła po połowie sezonu. I jak możesz powiedz mi jakie jeszcze brałaś u niego? Morning Light? Stipę jakąś ? Ciekawa jestem jak u Ciebie rosną?
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
nawigatorka 10:33, 14 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Asiuniaa napisał(a)
Hej fajny ogród tworzysz . Dojrzałam trawy ale nie wiem czy one są w 1 sezonie po posadzeniu? Gdybyś mogła to wrzuć mi to zdjęcie jak się rozrosła po połowie sezonu. I jak możesz powiedz mi jakie jeszcze brałaś u niego? Morning Light? Stipę jakąś ? Ciekawa jestem jak u Ciebie rosną?

Tam gdzie Hameln jest jeszcze zielone (między bukszpanami) to jakieś 2 miesiące od posadzeniu.tam gdzie są juz suche to aktualne fotki (ok 8 miesięcy po posadzeniu). Ja kupuje trawki u Pana Trawki osobiście i On ma należy sadzonki głównie ale w bardzo niskich cenach i tak rozrasztaja się bardzo szybko.mam od Niego wszystkie trawy: miscant Ml i Gracki,turzyce Ich Dance,Frosted Curls,Ewerest,Stipy, kostrzewa,Chakone,rozpadnie Littel Bunny i Hameln... Bardzo polcam i witam u mnie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ren133 10:50, 14 mar 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Przychodzę się przywitać Powtórzę za resztą jest ładnie u Ciebie i zapowiada się ciekawie Pozwolę sobie zaglądać

ps Przed moim M też ogromne wyzwanie - zrobienie nawadniania (łącznie ze zraszaczami) choć nie na takim aerale jak u Ciebie.

Pięknie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Magda_ 16:39, 14 mar 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Wpadłam niechcący ale zostaję
Twój ogród podbił moje serce a jeszcze nie jest skończony.... już się nie moge doczekać następnych jego elementów
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
katiaxx 17:30, 14 mar 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Hej, ślicznie u Ciebie, ogrodzenie jakby moje ciekawie zagospodarowałaś skarpę wokół domu
fajny plan na kącik wypoczynkowy, zaznaczam twój wątek i będę zaglądać
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
nawigatorka 17:58, 14 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Witam zbiorowo wszystkich zaglądających i tych przypadkowych i tych celowych. Miło Was u mnie gościć
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 18:02, 14 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Moja dzisiejsza wyprawa nieogrodowa miała bardzo ogrodowy koniec-oto moja zdobycz-70 cm średnicy! Trochę brakuje jeszcze do idealnej kuli ale kwestia czasu
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Kacha123 18:05, 14 mar 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Bukszpanowy zawrót głowy!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Loosiuu 18:12, 14 mar 2015


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Wow!
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies