Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

jankosia 09:48, 11 lut 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Hmm, a moja babcia zawsze robiła to w połowie albo pod koniec sierpnia I widzę że w innych szkółkach też sierpień /wrzesień dostępność.
Szkoda że mówisz że na wiosnę się nie kupuje. W waji chciałam zamówić i tam niektóre były dostępne wiosną. To radzisz nie brać tych wiosennych? T już nie wiem, zasmuciłam się Chyba zainwestuję w takim razie w pojemnikowe, w końcu i tak chcę z takich zwyklejszych

A swoją drogą, ależ wy do przodu myślicie Płacić teraz żeby odebrać za rok- prawdziwe pasjonatki
Byziski
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
09:53, 11 lut 2016
Mala_Mi napisał(a)


Śniło mi się, że Muminek powiedział "Cholera".. mówię, to eMusiowi, a on stwierdza, że po obcowaniu ze mną wszytko możliwe



skoro świętujesz to ja ci życzę żeby twój muminek właśnie na takiego normalnego faceta wyrósł
Mala_Mi 10:32, 11 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
jankosia napisał(a)
Hmm, a moja babcia zawsze robiła to w połowie albo pod koniec sierpnia I widzę że w innych szkółkach też sierpień /wrzesień dostępność.
Szkoda że mówisz że na wiosnę się nie kupuje. W waji chciałam zamówić i tam niektóre były dostępne wiosną. To radzisz nie brać tych wiosennych? T już nie wiem, zasmuciłam się Chyba zainwestuję w takim razie w pojemnikowe, w końcu i tak chcę z takich zwyklejszych

A swoją drogą, ależ wy do przodu myślicie Płacić teraz żeby odebrać za rok- prawdziwe pasjonatki
Byziski


Płaci się 20% zaliczki.

Sierpień jest dobry na bylinowe, a może na Itoh lepszy wrzesień czy październik.. U Waji jak widzisz tylko kilka piwonii jest dostępnych wiosną, reszta jesienią.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
jankosia 10:34, 11 lut 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Bylinowe właśnie sprawdzałam i one w tym samym terminie. No nic, popytam jeszcze, podumam i najwyżej wrócę cię zamęczać A tymczasem uciekaj na tort
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Pszczelarnia 10:38, 11 lut 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mala_Mi napisał(a)

Oswajam eMa z myślą o .. poszerzeniu i zmianie kształtu Jakoś takie regularne do mnie nie pasuje



Ale Ty masz duże połacie trawnika!

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Margarete 10:46, 11 lut 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Mala_Mi napisał(a)


Wiem, że każdy kto zagląda to mi dobrze życzy, inaczej by tu nie zaglądał

Życzę sobie i rodzinie zdrówka, pracy za uczciwą kasę, szczęśliwych Muminków, zdrowego ogrodu bez najprzeróżniejszych plag egipskich, wspaniałych przyjaciół... jak ktoś coś ma jeszcze coś do dopisania niech piszę, a od reszty przyjmuję i dziękuję z góry


I fota peonymax.. marzy mi się taki szpaler Itohów I będę go mieć .. miejsce już wygospodarowane jest.. teraz potrzebna kasa i czas




Amen !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Katkak 10:56, 11 lut 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Moje dzieci też najbardziej rosół lubia, Iga wymiata nawet 2 razy dziennie. A Filip jak był mniejszy to mówił, że najbardziej lubi rosołek makaronowy drugi . Nie mam pojęcia skad wział ta nazwę,ale czasem jeszczeteras jej używa. Ciekawe co Igawymyśli. Buziak Aneczko.pamiętaj, że też czekwm naTwoje odwiedziny .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Basilikum 11:01, 11 lut 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ojej o malo co nie przeoczylam imrezy

Wpadam wiec z bukietem slonecznych promieni i zycze itochowej rabaty niech rosnie jak na drozdzacha lbo na gnojowce z pokrzywy
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
ana_art 11:52, 11 lut 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Mala_Mi napisał(a)


Raz tylko siałam..
Moja mama , a jest ze strefy jak Ty sieje od razu do gruntu, rzuca na to agro i ma zawsze piękne. I bez doniczek w domu i tego całego bałaganu. Ale kiedy sieje muszę zapytać.
to Spytaj bo mnie naszło i juz nasiona zakupiłam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
agnieszka_m 11:55, 11 lut 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
ana_art napisał(a)
to Spytaj bo mnie naszło i juz nasiona zakupiłam


to ja też jestem ciekawa nasionka też już zakupiłam
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies