Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

AsiaK_Z 06:38, 11 lut 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Ooooooo, to ja również życzę wszystkiego naj naj naj. Mnóstwo zdrowia, szczęścia i pomyślności, no i spełnienia marzeń
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
yolka 08:49, 11 lut 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Wszystkiego najlepszego


____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Mala_Mi 08:52, 11 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Za zgodą właściciela fotek pokazuję krzewy 5-6 letnie Ten temat mnie bardzo nurtuje, bo z opisu to jest idealna piwonia. Właściciel twierdzą, że Itoh w uprawie jest taka sama jak bylinowa.
To Hilary


A to moje chciejstwo..

Garden Treasure - a` konto imienin już zaklepana 5 lat mogę poczekać na taki okaz


I dwa piękne kwiatuszki


I dziękuję Pani Monice i Panu Adamowi za możliwość pokazania zdjęć piwonii w naturze i bez żadnych retuszy i fotoszopów, oraz za cierpliwe odpowiadanie na 150 pytań

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Dominika11 08:54, 11 lut 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
przepiekne piwonie
ja mam jedną, ale jeszcze wogóle mi nie kwitła nie wiedzieć dlaczego i nie znam odmainy - dostałam od kolezanki
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Mala_Mi 09:01, 11 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ratunku.. to miłe, ale kilka stron z życzeniami ... dla innych to nudne... naprawdę się cieszę że "pamiętacie" .. ale miejcie litość nad gośćmi wątku

Wiem, że każdy kto zagląda to mi dobrze życzy, inaczej by tu nie zaglądał

Życzę sobie i rodzinie zdrówka, pracy za uczciwą kasę, szczęśliwych Muminków, zdrowego ogrodu bez najprzeróżniejszych plag egipskich, wspaniałych przyjaciół... jak ktoś coś ma jeszcze coś do dopisania niech piszę, a od reszty przyjmuję i dziękuję z góry
Przepraszam,że na szybko, ale mam muminkowe dni, są priorytety

Śniło mi się, że Muminek powiedział "Cholera".. mówię, to eMusiowi, a on stwierdza, że po obcowaniu ze mną wszytko możliwe

I fota peonymax.. marzy mi się taki szpaler Itohów I będę go mieć .. miejsce już wygospodarowane jest.. teraz potrzebna kasa i czas


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 09:07, 11 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Rench napisał(a)
Sto lat,sto lat,niech żyje nam !
Nie wklejam Ci kwiotka,bo wiem,że nie lubisz zaśmiecania cudzymi fotkami
Buziolki i spełnienia wszystkich marzeń,jakie Ci tylko przyjdą do głowy




Kochana .. nasza trójca ma razem.. dziś ja, jutro Madzia, a pojutrze Ty Najfajniejsze dziewczyny rodzą się w lutym

A za zakablowanie na O. o urodzinach łeb ci urwę ...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 09:09, 11 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ana_art napisał(a)
Ania czy Ty siejesz cynie?


Raz tylko siałam..
Moja mama , a jest ze strefy jak Ty sieje od razu do gruntu, rzuca na to agro i ma zawsze piękne. I bez doniczek w domu i tego całego bałaganu. Ale kiedy sieje muszę zapytać.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
jankosia 09:10, 11 lut 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
A z tego sklepu to w jakimś normalnym terminie ci te rośliny przyślą? Bo oni się mocno na fb reklamowali i też weszłam z ciekawości. I już miałam do Bogdzi pisać że niwy sklep odkryłam aż tu nagle się skapnęłam że wszystkie które mi się podobają są z terminem dostępności październik 2016 i odpuściłam. To taka ściema z tym terminem? Ty wcześniej masz dostać?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Mala_Mi 09:43, 11 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
jankosia napisał(a)
A z tego sklepu to w jakimś normalnym terminie ci te rośliny przyślą? Bo oni się mocno na fb reklamowali i też weszłam z ciekawości. I już miałam do Bogdzi pisać że niwy sklep odkryłam aż tu nagle się skapnęłam że wszystkie które mi się podobają są z terminem dostępności październik 2016 i odpuściłam. To taka ściema z tym terminem? Ty wcześniej masz dostać?

Piwonia kopana z gruntu musi być w tym terminie, bo sieje wykopuje od sierpnia. Każdy szanujący się ogrodnik co zna piwonie wie, że to dobry termin, który daje gwarancję szybkiego przyrostu i obfitego kwitnienia.
Piwonie kopane w innym terminie potrafią strzelić focha i potem kilka lat nie kwitną. Coś w tym jest, bo nawet nasze babcie o tym wiedziały i nigdy piwonii nie kopały w innym terminie.
Ta szkółka sprzedaje z gołym korzeniem. Dlatego musi być późno. Jak kupisz piwonię w marcu i posadzisz to masz 20% że zakwitnie w tym samym roku, jak później to szanse maleją. Piwonie już ruszyły, a to oznacza, że poprzez podział karpy zaburzasz im proces wzrostu. Piwonie sadzone jesienią kwitną na 100% .
Kupiłam w innej szkółce, ale nie wiem co to za jedna (moje ryzyko) ale maja być w doniczce, wiec wierzę, że zostały podzielone jesienią i wsadzone do doniczki i tak stoją do tej pory. Jak im zruszę korzenie przy sadzeniu to też będą liche
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Basilikum 09:48, 11 lut 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Wrzucilam u mnie dwie Rzeszowskie fotki
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies