Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

ewa004 18:52, 12 lut 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Aniu pozdrawiam cieplutko

Wiesz że jestes ogrodowiskową celebrytką
W tym roku wizerunek Małej Mi będzie królował na damskich.... i nie tylko cyckach
A ja co zobaczę bluzkę, koszulkę ,czy nawet juz widziałam koszulę nocną z Mała Mi zaraz o Tobie pomyślę
Chyba sobie koszule kupię ...będę z Tobą sypiać
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Bogdzia 19:41, 12 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Muminki z pieskiem cudne a piwoni juz zazdroszczę-pozytywnie jak to mówią dziewczyny.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ZbigniewG 21:07, 12 lut 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8898
Mala_Mi napisał(a)
..A to moje chciejstwo..
Garden Treasure - a` konto imienin już zaklepana 5 lat mogę poczekać na taki okaz

Ania po co czekać masz w gratisie





____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Bogdzia 21:20, 12 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Zbyszku jeden dzień sie spóźniłes ale za to jaki ładny prezent
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ZbigniewG 22:35, 12 lut 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8898
Bogdzia bo ja ostatnio raczej nieobecny jestem
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Kasiek 22:28, 13 lut 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
ewa004 napisał(a)
Aniu pozdrawiam cieplutko

Wiesz że jestes ogrodowiskową celebrytką
W tym roku wizerunek Małej Mi będzie królował na damskich.... i nie tylko cyckach
A ja co zobaczę bluzkę, koszulkę ,czy nawet juz widziałam koszulę nocną z Mała Mi zaraz o Tobie pomyślę
Chyba sobie koszule kupię ...będę z Tobą sypiać


Nooo..ze mna sie caluje ale z Toba sypia...
____________________
Bawarka
sylwia_slomc... 22:34, 13 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Aniu ja nie spóźniona , ale spełniam Twoją prośbę , lukam z telefonu w pracy co dziennie, ale nie lubię z niego pisać bo obsługi nowego jeszcze się całkiem nie naumiałamWiem , że się muminkujesz na razie.....takiej babci ze świecą szukać mnie , żadna babcia dzieci nie bawiła, czasem prababcia ich pilnowała, jak miałam jakąś sprawę w mieście do załatwienia
Cmokam cmok cmok zamiast tekstu i fotki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mala_Mi 20:25, 14 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ufff . Melduję, że żyję. Co prawda eMuś stwierdził, że nasz Muminek to jak Masza z bajki o Niedźwiedziu, a on jak ten Mis... a ja jak te wilki... oddam Maszę jeszcze z dopłatą
Siedzę od 2 godzin i upajam się spokojem... aczkolwiek "Masza i niedzwiedz" to fajna bajka i to akurat się super oglądało.. najlepiej w wersji oryginalnej czyli w języku rosyjskim.

Spryt ogrodniczy już wyjęty

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 20:37, 14 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Sylwia - mi pilnowała Mama, ale pracowała i mieszka na drugim końcu Polski.. więc nie miałam nikogo na takie popilnowanie na szybko i blisko.. czasy kartkowe, bez auta.. bez pralki.. bez telefonu i telewizora ..bez pampersów i takich tam.. I było łatwiej, albo człowiek młodszy lepiej to znosi

Kasiek - leżę /// leże ze śmiechu.. a myślałam , że już nie mam siły nawet się śmiać

Ewa - moja złośliwość przemilczy gdzie jeszcze można zrobić wizerunek Małej Mi Ale czysto teoretycznie sypianie z Tobą może być bardzo ciekawe i wesołe Bo z kobietą z jajami nie sposób się nudzić ... Upss no to teraz poleciało ... w eter... Przypomniała mi się ostatnia sytuacja z moją najlepszą psiapsiółka, która jest wdowa.. Wysłałam jej paczkę, a że się spieszyłam to nie popatrzyłam w jakie pudełko pakuję.. zapakowałam w opakowanie po wibratorze...do betonu. Listonosz zostawił przesyłkę u sąsiadki... no i reszty się domyśl
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 20:39, 14 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ZbigniewG napisał(a)

Ania po co czekać masz w gratisie






Piękny gratis wiec cytuję w całości
Napisz mi jak długo ją masz, jak rośnie i takie tam.. zaliczka na piwonie poszła.. mus ją mieć.. poczekam do przyszłego roku.. ogrodnik cierpliwy musi być ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies