Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » "W kolorze blue"

Pokaż wątki Pokaż posty

"W kolorze blue"

Ensata 17:20, 07 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Zdjęcia znowu nakazała Kokocha, a że ja się jej boję, to grzecznie wykonałam zadanie.

W czasie miałam po raz kolejny refleksję, że naprawdę duzym dyskomfortem jest dla mnie dzielenie się moim ogrodem. Nie z Wami, bo Was "znam" ale wewnetrzny bunt rodzi we mnie fakt, że mój ogród może obejrzec sobie każdy. Do ogrodu mam stosunek emocjonalny. Nie chce w nim nieproszonych gości. Nie można mieć ciastka i go zjeść, dlatego muszę pochylić się jak tę kwestię rozwiązać

Ola, buki zaczynają powoli otwierać listki, jest radość
Ewa, dziękuję, to komplement, nie lubię rozwlekłego klepania paszczą
Marzen, dowcipasek z Ciebie chyba te swoje trawska posadziłaś, że takim humorek tryskasz

Siakowa, one na szczescie szybko rosną
____________________
W kolorze blue
17:32, 07 maj 2016
a ja myślałam ze chwilowa przerwa od internetów ci służy ...i jak tylko sie zjawiasz to z fotami ...właśnie takimi!

a to jest jednak inaczej ...witeczki na dupcie kokosia sadzi))


zachowanie widoczków dla siebie i "koleszków" ...chwilowo przemilczę ...ale może dziewczyny coś mądrego powiedzą i zmienisz zdania
Ensata 17:47, 07 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Justyna, ja Ci dam koleszków A moze admin zastanowi się nad jakąs forma, ze mozemy wybierac opcję, ze dzielimy się własnie miedzy soba
____________________
W kolorze blue
hanka_andrus 18:16, 07 maj 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Rozumiem Twoją powściągliwość. Nie chciałabyś być odwiedzana przez wszystkich, a tylko przez wybranych. Pewnie, te 3 i pół tysiąca forumowiczów w komplecie u Ciebie się nie zjawia codziennie, ale chęć zachowania prywatności rozumiem.

Ja nie mam tak wysmakowanego ogrodu jak Twój, więc każde odwiedziny przyjmuję, i nie mam oporu przed pokazaniem co mnie cieszy!

Zapraszam do mnmie, chociaż trawek i super drzewek w kolekcji ogrodowej brak.
/1 trawka, to jeszcze nie kolekcja/
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
leon60 20:09, 07 maj 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
super zdjęcia cieszę się, że buczki ruszają
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
jazzy 21:14, 07 maj 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Kurczę, lubię Twój ogród, bo jest taki z oddechem... Bez spiny, że tu nierówno, a tam nie ma symetrii. Chyba czułabym się w nim swobodnie na tyle, że jakbym Ci zdeptała tulipana, to byś mnie raczej nie zabiła
Jak mnie wywalisz z grona obserwujących, to wpadnę w depresję
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Madzenka 21:14, 07 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Hm dylematy internetowe, ha nie wiem co radzić....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ensata 10:10, 08 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Jazzy, u mnie mozesz hasać po czym chcesz A tulipany złamane, wyrwane wkładam do wazonów.
Oszalałyście laski, ja mówię o tych niezalogowanych co podpatrują

Ola, buczki cieszą, bardzo
____________________
W kolorze blue
ewakatowice 15:40, 08 maj 2016


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Ensata a coś Ty taka wstydliwa

szałowo masz
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Madzenka 20:03, 08 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A dlaczego wygrywasz tulipany? Ja ścinam a i owszem do wazonu a wyrywam tylko ubiegłoroczne , ktore zgnily
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies