Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Makusia 13:51, 22 sty 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Kiedy wygrzewać się jedziesz?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Agatek 19:24, 02 lut 2018


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Macham :*
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
Igan 10:52, 12 lut 2018


Dołączył: 22 sie 2016
Posty: 98
Hej Aniu!
Witam się po raz pierwszy w tym roku!
Poczytałam o wycince u siąsiadów. I mam małe deja vu. Bo u mnie zeszłej wiosny była bardzo podobna sytuacja. Wiesz, mam tylko jednego sąsiada, no dwóch, ale ten drugi graniczy z tyłem mojej działki, gdzie rośnie na razie busz i tam w ogóle nie wchodzimy póki co. I zeszłej wiosny, kiedy zmieniły się przepisy odnośnie wycinki drzew, to mój sąsiad złapał za piłę i nie tracił czasu przez 3 następne weekendy. W sumie to miałam mieszane uczucia -- z jednej strony moja działka zrobiła się dzięki temu o wiele lepiej doświetlona, bo ściął drzewa od strony południowej, z drugiej strony, sąsiedzi są teraz bardziej odsłonięci. No i my dla nich też.
Całe szczęście, że nie zdążyłam zrobić nasadzeń roślin cieniolubnych, co już miałam w planach, bo teraz muszę zmienić koncepcję o niemal 180 stopni. I tak kilka roślin, w tym hortensje, muszę przesadzić, bo gdy je sadziłam, to miały stanowisko półcieniste, a teraz po tej wycince pełne słońce...
____________________
Iga - Z ogrodem, to jestem w lesie!
AnnaCh 23:02, 12 lut 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Trochę mnie nie było znowu W tak zwanym międzyczasie zdążyłam odwiedzić ponownie Fuerteventurę i zaliczyć kolejny koncert moich ukochanych Depeche Mode

Fuerta jak zawsze dla mnie piękna, spokojna, bezludna, tajemnicza ale i czasami bardzo wietrzna Nic dziwnego, że pełno tam surferów i kitesurferów Uwielbiam tam przebywać, szczególnie, że odkąd tu wróciłam jestem chora okropnie
Tym razem mieliśmy samochód wypożyczony cały tydzień, więc troszkę pośmigaliśmy

Faro de la Entallada, droga na nią nawet mnie bardzo poruszyła, a nie mam lęku wysokości Mała, wąska, kręta, bez barierek i do tego dwukierunkowa. Ale widoki bezcenne, zdjęcia zupełnie tego nie oddają.


Przepiękna plaża w La Pared, bajkowa, jak z pocztówek, bardzo wietrzna i niebezpieczna, tu zamoczyliśmy tyko nogi, choć mojego M zmyło do pasa
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 23:05, 12 lut 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
I moja ulubiona Laguna Sotavento, boska po prostu. Akurat był przypływ i była napełniona, super, można sobie chodzić i brodzić w rozlewiskach, bardzo dużo tu też surferów i tych z latawcami, ale oni mają wydzieloną część plaży dla siebie.


Smażing i plażing oczywiście też był
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Margerytka40 02:10, 13 lut 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ale Ci Aniu zazdroszczę . Świetny urlop w zimie. Ja chętnie wybrałabym się w takie miejsce na całą zimę.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anbu 07:28, 13 lut 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Świetne widoki, super wakacje
____________________
Ania Ogród Ani :)
07:52, 13 lut 2018
to się troszkę wygrzewałaś ))) opalenizne juz masz ? ) ....a mnie tam zima cały czas w głowie
Wiolka5_7 08:21, 13 lut 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Ale ci dobrze...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
natka098 10:58, 13 lut 2018


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
Ej bo depresji dostaje.
____________________
Natalia - Mój zakątek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies