Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

AnnaCh 10:20, 18 lis 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Przepis na wykorzystanie boćwiny
____________________
Ania - Malutki pod lasem
sylwik69 17:16, 18 lis 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Aniu nie martw się zbytnio sąsiedztwem,sąsiadów się nie wybiera,bywają fajni i pomocni.Zawsze takich miałam i Tobie także takich życzę
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Bogdzia 19:46, 18 lis 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Sasiedzi może nie sa źli ale czasem człowiek woli byc sam więc ja tak zaplanowałam ze sąsiadów mam przed moim domem a za domem nikogo nie ma tylko ogród i las. Jak tesknie za ludźmi to idę z jednej strony domu a jak chcę spokoju to z drugiej. Zawsze można sie od sąsiadów osłonic drzewami gdyby nie byli wystarczajaco sympatyczniPozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
paulina_ns 19:58, 18 lis 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Cześć Aniu widzę,że Ci sąsiadów przybywa u mnie też w okolicy kolejne domy się budują,ale ja jakoś się cieszę, zawsze to raźniej będzie na szczęście tam gdzie przebywamy najwięcej czasu, czyli z tyłu domu sąsiadów nie będzie 10 arów jest jeszcze nasze i mamy spokój pięknie domek Ci się prezentuje no i oczywiście ogród
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
basia3 20:45, 18 lis 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
ja od mojego sąsiada przez cały czas dostaję jakieś płody rolne: marchew, dynię, buraki itp. aż mi głupio przyjmować, rewanżuje się sadzonkami ozdobnych.
____________________
JEST DOBRZE :D
MirellaB 12:34, 19 lis 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Temat sąsiadów ciąg dalszy Już swoje zdanie napisałam więc pozdrowienia zostawiam i lecę dalej
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
AnnaCh 12:39, 19 lis 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Sylwia, Bogdzia, Paulina, Basiu, Mirelko, dziękuję za Wasze odwiedziny. Z tego co słyszałam, to sąsiedzi są ok, dom jak patrzę, to będzie bardzo duży, drzew mi tylko było szkoda, ale jak już wcześniej pisałam, liczyłam się z tym, że ktoś tam w końcu zamieszka. No i celowo wybrałam mniejszą działkę w mieście ze względu na pewne miejskie udogodnienia. Drzewa posadzę u siebie i temat kończę A na sąsiedztwo jak dotychczas nie mogę narzekać, wszyscy dookoła raczej fajni
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 12:49, 19 lis 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Wczoraj było nawet ładnie, zadołowaliśmy z Jasiem w warzywniku wszystkie doniczki, Sprzątnęliśmy też dwie skrzynie. Jeszcze trochę zostało chwastów i resztek warzywnych, ale nie wiem czy jeszcze zdążę przed zimą. Liście z wierzb jeszcze lecą, nie zgrabione, czasu mi trzeba.

Moje the fairy ciągle kwitną
Trawy muszę powiązać w końcu
Rozchodniki zostawiam, bo one dla mnie nawet zimą fajnie wyglądają
A w skrzyniach warzywnych wysiały się i ciągle kwitną nagietki
____________________
Ania - Malutki pod lasem
sylwia_slomc... 13:43, 19 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
U mnie tez jeszcze róże kwitną, ciepła jesień była choć mokra to nie szykowały się do zimy wcale.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Margarete 18:21, 19 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
U mnie Pink Fairy też cały czas kwitnie i Leonardo też. Pozostałe róże mają tylko takie podejście,one nierozwinięte pąki. Za to liści zielonych jeszcze nakrzaczkach różanych sporo więc z kopczykowaniem wciąż czekam
Odwlekamy wiązanie traw bo pięknie ruszają się na wietrze i dodają uroku ogrodowi. Poza tym muszę najpierw wyzdrowieć. Ale wreszcie trzeba będzie to zrobić...
Buziaki Aniu!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies