Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Makusia 16:56, 25 mar 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ruda nic się nie przejmuj- ja egzaminu nie mam, a w ogrodzie 100 lat za cywilizacją jestem
Chodzisz do Toma Fita jeszcze?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
AnnaCh 21:37, 25 mar 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Sylwia, dzieje się bardzo dużo Dziś ciachnęłam gracki i wiesz co? One już zaczynają żyć i rosnąć, więc to chyba pora. Jutro może pociacham ML.

Martuś, wcale mnie nie pocieszasz, mam tyle nauki, że nie wiem co to będzie, ale jak nie w tym roku, to w przyszłym
Nie chodzę, bo nie mam czasu i nie mam z kim Jasiowego zostawiać
A stawy dają o sobie znać

Pociachałam gracki i hortki na froncie Wygląda na to, że wszystko żyje Ciachnęłam też te maleństwa zadołowane co to udało się ukorzenić z patyczków od Krysi-Krys i w środku też zielone Jak ja się cieszę
Przycięłam też czuprynki ice dancom, w tym roku wyglądają gorzej niż rok temu, ale i tak całkiem nieźle. No i widzę, że dużo odnóżek puszczają, będę miała co dzielić, a i moja mama też chciała.
No i znalazłam wiosnę Jednak do mnie powoli też zagląda

____________________
Ania - Malutki pod lasem
Kawa 09:00, 26 mar 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ania u mnie hortki pocięte na miskanty to czekam jeszcze do połowy kwietna przynajmniej

wiosna śliczna
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
zbigniew_gazda 09:59, 26 mar 2018


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11165
Aniu wiosna do Ciebie też zawitała. A hortensje przycięłaś wzorowo. Góra wyżej, boki niżej. Niech pięknie zakwitną.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zoja 11:01, 26 mar 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
śliczna wiosna
po zdjęciach widzę, że i pogoda dopisała
Macham
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
MirellaB 15:50, 26 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Na zdjęcie wygląda, że hortensję wysoką zostawiłaś. Ja też będę cięła wysoko
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Anda 15:53, 26 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Wiosna przyszła i humor dopisuje Tlen dobrze wpływa na szare komórki, więc wychodzenie do ogrodu jak najbardziej wskazane, zwłaszcza, że tyle masz nauki

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
ren133 22:11, 27 mar 2018


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Macham Aniu
Fajny reset zimą miałaś ... zazdro
A ja hortek, rozplenic i miscantów jeszcze nie ciachałam ...
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
JoannaDe 17:53, 02 kwi 2018


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Cześć Aniu,
przyszłam sie u Ciebie przywitać bo jeszcze nie miałam okazji.

Przy okazji muszę wspomnieć że przyznaję Ci rację odnośnie ligustra/(u?).Pamiętasz jak u naszej Kawki rozmawiałyśmy czy on jest zimozielony czy nie? Więc i u mnie w tym roku żywopłot ligustrowy stracił wszystkie liście na zimę

Pozdrawiam wiosennie
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
AnnaCh 21:21, 08 kwi 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kamilko, pociachałam już wszystko co możliwe, bo nie będę już miała już czasu do maja. Każdy weekend mam już zajęty. Jeszcze róże, ale to może jutro, jak dam radę

Zbyszku, mam nadzieję, że zakwitną

Zojka, pogoda to w ten weekend była cudna Wiosna, a nawet lato

Mirelko, zdjęcie z bliska, wydaje mi się, że bardzo wysoko nie są, cięłam nad drugim, trzecim oczkiem.

Ewo, moje szare komórki na skraju wyczerpania, a do egzaminu jeszcze 90 dni Chyba mi się mózg zagotuje Dobrze, że mam ogródek i czasem się dotlenię

Reniu, reset zimą polecam, szkoda, że już dawno po...

Joasiu, witam Cię bardzo serdecznie u mnie CO do żywopłotu, to mój tata ma jedną część ogrodu w ligustrze i nigdy nie miał liści zimą, stąd moje uwagi Pozdrawiam i lecę zaraz do Ciebie, choć już kiedyś byłam i oglądałam Twoje cisy
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies