Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Toszka 08:28, 09 maj 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
AnnaCh napisał(a)
W jednej skrzyni mam przechowalnik cisowy na dalszą część żywopłotu. Miśki w tym roku wyglądają już super
W żywopłocie też są śliczne



Pięknie ci maluchy rosną Jest się czym chwalić!
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
AnnaCh 09:27, 09 maj 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Aga, sprawdziłam, sadziłam bacattę co 60 cm. U mnie od 750 strony była dyskusja o rozstawie cisów.

Asiu, wczoraj pierwsze 5 wsadziłam do gruntu. Co ma być to będzie. Bardzo już były wybujałe i chciały słoneczka

Aniu, misiaczki już w tym roku wyglądają super Po zeszłorocznej walce o nie teraz są śliczniutkie

Toszko, dziękuję bardzo za pomoc przy maluchach. Chyba wyszły już ze żłobka do przedszkola Bardzo się cieszę, że mi się z nimi udało i w sumie z 45 sztuk wypadły tylko 2 po pierwszej zimie.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
kasja83 09:40, 09 maj 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
AnnaCh napisał(a)

A przy okazji żywopłotu, pokażę Wam co aktualnie u mnie za płotem. Zdjęcie dedykowane dla wszystkich, którzy narzekają na sąsiadów.
Spójrzcie, że ta budowa kończy się za moim blaszakiem, drewutnią, a rozpoczyna się prawie tak jak mój dom. Zastanawiam się tylko jak wysoko jeszcze pójdą??? Całe szczęście mam ich od północy i cisy już rosną


A co to za osiedle Ci się buduje??Dobrze, że narazie białe ściany to tak nie bije masą po oczach...Ale masz rację-ja już wolę dzikiego zwierza i łąki
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Kawa 10:53, 09 maj 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ania piękne zdjecia z mgłą - super
wiosna u Ciebie śliczna stipa wymiata graby zgrubiały cisy super się przyjęły
a budowy za płotem nie zazroszczę
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
kaz742011 14:04, 09 maj 2018


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Ale Ci się Aniu budowla po sasiedzku szykuje. Dobrze chociaż że mili to ludzie. Kurcze człowiek się buduje bo chce mieć trochę przestrzeni a tu mu za oknem hangary stawiają . U mnie na osiedlu pośród niskiej zabudowy jednorodzinnej pojawi się kilka bloków, w tym jeden 16 piętrowy. Współczuję tym mieszkającym po sasiedzku. Zero prywatności bedą mieli, bo z góry wszyscy bedą mogli ich podziwiać.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Katkak 16:27, 09 maj 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Budowa wielka, nie do pozazdroszczenia, ale jakoś się osłonicie, tym bardziej, ze cisy już rosną. Fajny wypad i burzowa przygoda pełna emicji, zdjęcia fantastyczne. Aniu też mam warzywnik, dzieny nieco, ale warzywnik to wsrzywnik. Pozdrawiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Makusia 23:28, 09 maj 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Aniu jak Twoja ŚŚ? Moja się jakoś pokłada, jakby gałęzie miała zbyt wiotkie.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
MirellaB 23:10, 12 maj 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Tak to bywa jak w sąsiedztwie jest wolnym teren. Dużo obserwuję miejsc gdzie domki jednorodzinne, a obok developer buduje szeregowce, no ale ludzie chcą mieć gdzie mieszkać.

Jak się mają Twoje bukszpany?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Szarobialy 07:54, 13 maj 2018


Dołączył: 19 wrz 2016
Posty: 717
Aniu witam w klubie.
Dostałam w tym tygodniu zawiadomienie z urzędu, że sąsiad wystąpił o warunki zabudowy. W planach 8 segmentów szeregowych na działce o długości 60 metrów. W tym sześć tarasów skierowanych w moją stronę bezpośrednio za płotem. Szkoda gadać.
Zaczynam Ci zazdrościć głuchej ściany (-:.
Pozdrawiam.
____________________
Jola Szarobiałego ogrodowe początki.
Margarete 14:37, 13 maj 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Fotki obejrzałam- cóż sąsiadujące domy mnie nie denerwują - ja mam blok obok i już się przyzwyczaiłam. Za to oni tam w tym bloku chwalą mnie i mój ogród za cudne wraźenia estetyczne bo mają piękny widok z okien - dobre i tyle
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies